1. Za wczesnie na ocene, ocenia sie po sezonie
2. 5
3. Tak
4. Stanowczo nie nie i jeszcze raz nie
5. Laporta
6. 2015(najlepiej w styczniu zeby wiecej Bartomeu nie ogladac)
7. Nie
tym lepiej dla druzyny, wczesniej nie bylo rywalizacji, teraz Pedro mega forma, Suarez moze sie odblokuje, Neymar gra na swoim poziomie, a Messi to Messi/Bog zwal jak zwal
nie rozsmieszaj mnie, nie jest wyznacznikiem dyspozycji, kazda akcje klepia przez messiego bo tak i tyle, ale nie zagral na wysokim poziomie, blysnal dwa razy, to wszystko. Podziwiam ze z Toba wytrzymuja w takim razie :)
aha i uwazasz ze Busquets zagral tak samo slabo jak we wszystkich poprzednich meczach, Pique tez ? i wez mi powiedz ze Rakitic nie pokazal troche tego co pokazywal w Sevilli, chociaz pewnie nawet nie wiesz co tam gral, cofam
18
Chciałem pogratulowac redakcji za dlugo wyczekiwne bany dla szarańczy na tej stronie i za usuwanie komentarzy ! Brawo, w koncu
0
Kazd druzyna ma jakies ambicje, a Cordoba wyszla wczoraj poogladac Camp Nou
2
Jezeli druzyna jest odbiciem trenera to w takim razie Enrique jest ciapą, nieporadną i slabą psychicznie ciapą
4
gdzie oceny droga redakcjo ?!?!?!?!?!?!
1
one byly, sa i beda poki oszołomy beda twierdzic, ze Ronaldo jest lepszy :)
0
a nowe transfery bedziemy robic za Twoje kieszonkowe
0
no chyba redakcja zapomniala dzisiaj o tym
0
1. Za wczesnie na ocene, ocenia sie po sezonie
2. 5
3. Tak
4. Stanowczo nie nie i jeszcze raz nie
5. Laporta
6. 2015(najlepiej w styczniu zeby wiecej Bartomeu nie ogladac)
7. Nie
0
eloszka kolezko jak juz sie zegnamy po Twojemu
2
i zodyn nie powie ze Ronaldo by tak zrobil, zodyn
1
tym lepiej dla druzyny, wczesniej nie bylo rywalizacji, teraz Pedro mega forma, Suarez moze sie odblokuje, Neymar gra na swoim poziomie, a Messi to Messi/Bog zwal jak zwal
0
0
nie rozsmieszaj mnie, nie jest wyznacznikiem dyspozycji, kazda akcje klepia przez messiego bo tak i tyle, ale nie zagral na wysokim poziomie, blysnal dwa razy, to wszystko. Podziwiam ze z Toba wytrzymuja w takim razie :)
1
ale mimo wszystko wolalbym tam Mascherano :D jest dobrze
1
tak na wszelki wypadek podkresle, ze to bylo w pierwszej polowie, druga byla zupelnie inna :]
0
nie napalalbym sie, mamy problem ze sforsowaniem Getafe co dopiero Atletico
1
do pelni szczescia brakowalo Bartry oraz Masche na DP
1
wczesniej tez pisalem, slaba gra w pierwszej polowie, to prawda, ale w drugiej nie mam nic do zarzucenia
1
aha i uwazasz ze Busquets zagral tak samo slabo jak we wszystkich poprzednich meczach, Pique tez ? i wez mi powiedz ze Rakitic nie pokazal troche tego co pokazywal w Sevilli, chociaz pewnie nawet nie wiesz co tam gral, cofam
0
od 7 dokladnie
1
nie ma racji, zagrali solidnie
1
widze, ze z braku jakichkolwiek argumentow stosujesz "wysmiewanie", dojrzale
8
panu juz podziekujemy
0
hhahahahaa a co ma moj wiek do tego, jak wg Ciebie ilosc kontaktow jest wyznacznikiem zawodnika meczu to pozdrawiam, smieszny chlopczyk
0
a gdzie oceny ?
1
messi? serio ? na przestrzeni calego meczy zagral piach, fajnie ze zdobyl dwa gole ale nie byl najlepszy na boisku
0
jednak Alba
0
wez jeszcze powiedz ze ten smieszny ktos jest lepszy od Suareza ;]
0
co to za ogór komentuje ?
0
ale busquets grał w wiekszosci z nich, to mialem na mysli