18

Chciałem pogratulowac redakcji za dlugo wyczekiwne bany dla szarańczy na tej stronie i za usuwanie komentarzy ! Brawo, w koncu

0

Kazd druzyna ma jakies ambicje, a Cordoba wyszla wczoraj poogladac Camp Nou

2

Jezeli druzyna jest odbiciem trenera to w takim razie Enrique jest ciapą, nieporadną i slabą psychicznie ciapą

4

gdzie oceny droga redakcjo ?!?!?!?!?!?!

1

one byly, sa i beda poki oszołomy beda twierdzic, ze Ronaldo jest lepszy :)

0

a nowe transfery bedziemy robic za Twoje kieszonkowe

0

no chyba redakcja zapomniala dzisiaj o tym

0

1. Za wczesnie na ocene, ocenia sie po sezonie
2. 5
3. Tak
4. Stanowczo nie nie i jeszcze raz nie
5. Laporta
6. 2015(najlepiej w styczniu zeby wiecej Bartomeu nie ogladac)
7. Nie

0

eloszka kolezko jak juz sie zegnamy po Twojemu

2

i zodyn nie powie ze Ronaldo by tak zrobil, zodyn

1

tym lepiej dla druzyny, wczesniej nie bylo rywalizacji, teraz Pedro mega forma, Suarez moze sie odblokuje, Neymar gra na swoim poziomie, a Messi to Messi/Bog zwal jak zwal

0

0

nie rozsmieszaj mnie, nie jest wyznacznikiem dyspozycji, kazda akcje klepia przez messiego bo tak i tyle, ale nie zagral na wysokim poziomie, blysnal dwa razy, to wszystko. Podziwiam ze z Toba wytrzymuja w takim razie :)

1

ale mimo wszystko wolalbym tam Mascherano :D jest dobrze

1

tak na wszelki wypadek podkresle, ze to bylo w pierwszej polowie, druga byla zupelnie inna :]

0

nie napalalbym sie, mamy problem ze sforsowaniem Getafe co dopiero Atletico

1

do pelni szczescia brakowalo Bartry oraz Masche na DP

1

wczesniej tez pisalem, slaba gra w pierwszej polowie, to prawda, ale w drugiej nie mam nic do zarzucenia

1

aha i uwazasz ze Busquets zagral tak samo slabo jak we wszystkich poprzednich meczach, Pique tez ? i wez mi powiedz ze Rakitic nie pokazal troche tego co pokazywal w Sevilli, chociaz pewnie nawet nie wiesz co tam gral, cofam

0

od 7 dokladnie

1

nie ma racji, zagrali solidnie

1

widze, ze z braku jakichkolwiek argumentow stosujesz "wysmiewanie", dojrzale

8

panu juz podziekujemy

0

hhahahahaa a co ma moj wiek do tego, jak wg Ciebie ilosc kontaktow jest wyznacznikiem zawodnika meczu to pozdrawiam, smieszny chlopczyk

0

a gdzie oceny ?

1

messi? serio ? na przestrzeni calego meczy zagral piach, fajnie ze zdobyl dwa gole ale nie byl najlepszy na boisku

0

jednak Alba

0

wez jeszcze powiedz ze ten smieszny ktos jest lepszy od Suareza ;]

0

co to za ogór komentuje ?

0

ale busquets grał w wiekszosci z nich, to mialem na mysli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?