1

Napisanie, że Busquets nie ma zmiennika jest bluznierstwem... Masche zjada go na sniadanie

0

Inteligetny jestem, ale tyle tu glupich komentarzy ze nie sposob je odroznic od tych sarkastycznych :]

0

Mysle ze uwzglednila debili jako "bufor" ;)

0

Vermalen za co przepraszam ? My tu chyba uwzgledniamy okres przebywania w Barcelonie, a w tym czasie za duzo nie pokazal

0

Puyol w tym roku raczej nie mogl sie liczyc w tej walce, nie pogral za duzo, a Szefuncio maprawde stanal na wysokosci zadania

2

Z tym sie nie zgodze, ich pomoc lepiej funkcjonuje co rowniez wplywa na ilosc straconych bramek

0

Co z tego jak z przodu nie jest juz wcale tak kolorowo

0

Wielki futbolowy mistrzrz strzelil tylko 3 bramki wiecej od tego "karła na sterydach" :o to napewno spisek

0

ja przeczytałem i raczej malo wazne jest nie uzycie spacji...

3

I kogo to obchodzi ?

0

Nie spodziewalem sie odpowiedzi na komentarz po prawie 3 miesiacach

3

to samo mówili o Cruyfie

0

Xavi powinien zakonczyc kariere w Barcelonie, bo w koncu czy ktos sobie wyobraza Generala w innych barwach ? To jak Gigs w United

0

hahha tak, juz napisalem ze opuscilo mnie dzisiaj wyczucie dobrego humoru

0

szkoda, ze Stoke wzielo sie do roboty 15 min przed koncem, a chelsea standard autobus

0

czytalem juz glupsze komentarze

0

w lidze ma 12, przynajmniej wg komentatorow

0

wlasciwie to mnie utwierdza tylko i wylacznie w tym jacy ludzie sa glupi a dokladnie odpowiedzi na moj komentarz

0

wiem

0

dobra widze nie trafilem z beka

0

nie moglem sie powstrzymac, to bylo glupie w sumie

0

kolego my tu nie lubimy golfa, to strona o pilce noznej ;/

1

jakie to chelsea jest przereklamowane, tragedia

0

pamietam, 7 lat temu czyli mialem w glowie jeszcze nie wiele(nie mowie ze cos sie zmienilo) i wszyscy gadali tylko o Ronaldinho i nagle cos sie zesr@ło, skonczyl sie wielki Ronie :((

0

Mamy kolejnego Bonka ^^

3

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/znikniecie-ronaldinho-queteraro-grozi-rozwiazaniem-kontraktu,500585.html oto jak slawa i pieniadze moga uposledzic mozg czlowieka. odj@balo mu i tyle, a szkoda bo pilkarzem byl wielkim

0

prawda

0

dla mnie transfer do srodka pola w Barcelonie graniczy z cudem, Fabs piach, Rakitic piach... gdzie tu szukac opcji w takim razie

0

no ale wyglada to lepiej niz w LL

0

I kiedy przyjda czasy gdzie sedziowie w LL beda na chociaz zblizonym poziomie do BPL :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?