28 grudnia 2014, 20:48
1
Napisanie, że Busquets nie ma zmiennika jest bluznierstwem... Masche zjada go na sniadanie
27 grudnia 2014, 17:28
0
Inteligetny jestem, ale tyle tu glupich komentarzy ze nie sposob je odroznic od tych sarkastycznych :]
27 grudnia 2014, 17:14
Mysle ze uwzglednila debili jako "bufor" ;)
27 grudnia 2014, 17:13
Vermalen za co przepraszam ? My tu chyba uwzgledniamy okres przebywania w Barcelonie, a w tym czasie za duzo nie pokazal
27 grudnia 2014, 17:12
Puyol w tym roku raczej nie mogl sie liczyc w tej walce, nie pogral za duzo, a Szefuncio maprawde stanal na wysokosci zadania
27 grudnia 2014, 12:10
2
Z tym sie nie zgodze, ich pomoc lepiej funkcjonuje co rowniez wplywa na ilosc straconych bramek
27 grudnia 2014, 12:03
Co z tego jak z przodu nie jest juz wcale tak kolorowo
27 grudnia 2014, 10:32
Wielki futbolowy mistrzrz strzelil tylko 3 bramki wiecej od tego "karła na sterydach" :o to napewno spisek
26 grudnia 2014, 18:27
ja przeczytałem i raczej malo wazne jest nie uzycie spacji...
26 grudnia 2014, 12:06
3
I kogo to obchodzi ?
25 grudnia 2014, 07:37
Nie spodziewalem sie odpowiedzi na komentarz po prawie 3 miesiacach
23 grudnia 2014, 20:02
to samo mówili o Cruyfie
23 grudnia 2014, 09:15
Xavi powinien zakonczyc kariere w Barcelonie, bo w koncu czy ktos sobie wyobraza Generala w innych barwach ? To jak Gigs w United
22 grudnia 2014, 22:34
hahha tak, juz napisalem ze opuscilo mnie dzisiaj wyczucie dobrego humoru
22 grudnia 2014, 22:33
szkoda, ze Stoke wzielo sie do roboty 15 min przed koncem, a chelsea standard autobus
22 grudnia 2014, 22:32
czytalem juz glupsze komentarze
22 grudnia 2014, 22:27
w lidze ma 12, przynajmniej wg komentatorow
22 grudnia 2014, 22:22
wlasciwie to mnie utwierdza tylko i wylacznie w tym jacy ludzie sa glupi a dokladnie odpowiedzi na moj komentarz
22 grudnia 2014, 22:20
wiem
dobra widze nie trafilem z beka
22 grudnia 2014, 22:18
nie moglem sie powstrzymac, to bylo glupie w sumie
22 grudnia 2014, 22:16
kolego my tu nie lubimy golfa, to strona o pilce noznej ;/
22 grudnia 2014, 22:09
jakie to chelsea jest przereklamowane, tragedia
22 grudnia 2014, 22:04
pamietam, 7 lat temu czyli mialem w glowie jeszcze nie wiele(nie mowie ze cos sie zmienilo) i wszyscy gadali tylko o Ronaldinho i nagle cos sie zesr@ło, skonczyl sie wielki Ronie :((
22 grudnia 2014, 22:00
Mamy kolejnego Bonka ^^
22 grudnia 2014, 21:59
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/znikniecie-ronaldinho-queteraro-grozi-rozwiazaniem-kontraktu,500585.html oto jak slawa i pieniadze moga uposledzic mozg czlowieka. odj@balo mu i tyle, a szkoda bo pilkarzem byl wielkim
22 grudnia 2014, 21:57
prawda
22 grudnia 2014, 21:48
dla mnie transfer do srodka pola w Barcelonie graniczy z cudem, Fabs piach, Rakitic piach... gdzie tu szukac opcji w takim razie
22 grudnia 2014, 21:47
no ale wyglada to lepiej niz w LL
22 grudnia 2014, 21:33
I kiedy przyjda czasy gdzie sedziowie w LL beda na chociaz zblizonym poziomie do BPL :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Napisanie, że Busquets nie ma zmiennika jest bluznierstwem... Masche zjada go na sniadanie
0
Inteligetny jestem, ale tyle tu glupich komentarzy ze nie sposob je odroznic od tych sarkastycznych :]
0
Mysle ze uwzglednila debili jako "bufor" ;)
0
Vermalen za co przepraszam ? My tu chyba uwzgledniamy okres przebywania w Barcelonie, a w tym czasie za duzo nie pokazal
0
Puyol w tym roku raczej nie mogl sie liczyc w tej walce, nie pogral za duzo, a Szefuncio maprawde stanal na wysokosci zadania
2
Z tym sie nie zgodze, ich pomoc lepiej funkcjonuje co rowniez wplywa na ilosc straconych bramek
0
Co z tego jak z przodu nie jest juz wcale tak kolorowo
0
Wielki futbolowy mistrzrz strzelil tylko 3 bramki wiecej od tego "karła na sterydach" :o to napewno spisek
0
ja przeczytałem i raczej malo wazne jest nie uzycie spacji...
3
I kogo to obchodzi ?
0
Nie spodziewalem sie odpowiedzi na komentarz po prawie 3 miesiacach
3
to samo mówili o Cruyfie
0
Xavi powinien zakonczyc kariere w Barcelonie, bo w koncu czy ktos sobie wyobraza Generala w innych barwach ? To jak Gigs w United
0
hahha tak, juz napisalem ze opuscilo mnie dzisiaj wyczucie dobrego humoru
0
szkoda, ze Stoke wzielo sie do roboty 15 min przed koncem, a chelsea standard autobus
0
czytalem juz glupsze komentarze
0
w lidze ma 12, przynajmniej wg komentatorow
0
wlasciwie to mnie utwierdza tylko i wylacznie w tym jacy ludzie sa glupi a dokladnie odpowiedzi na moj komentarz
0
wiem
0
dobra widze nie trafilem z beka
0
nie moglem sie powstrzymac, to bylo glupie w sumie
0
kolego my tu nie lubimy golfa, to strona o pilce noznej ;/
1
jakie to chelsea jest przereklamowane, tragedia
0
pamietam, 7 lat temu czyli mialem w glowie jeszcze nie wiele(nie mowie ze cos sie zmienilo) i wszyscy gadali tylko o Ronaldinho i nagle cos sie zesr@ło, skonczyl sie wielki Ronie :((
0
Mamy kolejnego Bonka ^^
3
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/znikniecie-ronaldinho-queteraro-grozi-rozwiazaniem-kontraktu,500585.html oto jak slawa i pieniadze moga uposledzic mozg czlowieka. odj@balo mu i tyle, a szkoda bo pilkarzem byl wielkim
0
prawda
0
dla mnie transfer do srodka pola w Barcelonie graniczy z cudem, Fabs piach, Rakitic piach... gdzie tu szukac opcji w takim razie
0
no ale wyglada to lepiej niz w LL
0
I kiedy przyjda czasy gdzie sedziowie w LL beda na chociaz zblizonym poziomie do BPL :(