0

Bardziej niz hat trick podobaja mi sie dwie asysty Rakitica

0

Co zagral Ivan to ja nie mam pytan

0

Wgl gra siadla troche

0

Tak. Znaczy odgwizdany, ale nie bylo

0

Nigdy nie dogodzisz... Wystawia Once de Gala to zle bo za kilka dni Atleti, wystawia caly cAs inny sklad to zle

0

2:4 dla nas Messi x2, Neymar i Rakitic

0

Zle przeczytalem, sory

0

A co maja nasze mecze do goli Ronaldo ?

0

bo byl na KMŚ i przelozyli

0

Pobije

0

owszem nie bylo takich :D czarne byly ze smokiem

0

tak i myslisz, ze Messi bedzie zmienial klub bo jego sponsor ma taki kaprys ?

0

ten kto wymysla takie brednie powinien sie obudzic z glebokiego snu

0

nie to mam na mysli, oczywiscie bylo kozacko, ale teraz liga jest bardziej wyrównana, o to mi chodzi

0

Umiejetnosci mu nie brakuje, ogrania i odpornosci na presje juz tak

0

Chyba lepiej jak w lidze jest z kim grac a nie ze nawet real dostawal 5:0, wg mnie liga jest teraz ciekawsza

0

To nie rafinha

0

To on tak potrafi ?

0

Enrique dzwonil i Ci powiedział ? :D

0

szkoda Halilovica, w sensie ze tylko na lawce

0

O i to jest normalny kibic a nie sami napinacze-frajerzy

0

Tak jak w niedziele ?

0

4.

0

a co to za sprawdzanie wiedzy, ja wiem, ale rownie dobrze moge wejsc na wikipedie i sprawdzic

0

Wiedza przecietnego "fana" na tej stronie konczy sie jednak na Marcu, wiec nie pisali o reszcie...

0

montoyta tez tam jest, naucz sie czytac

0

ok

0

a to nie zauwazylem, no to wtedy Rakitic za sampera a halilovic w miejsce rakitica

0

jak juz chcesz sie wypowiadac to zajrzyj do slownika, to po pierwsze. A po drugie to Realowi nigdy nie zalezalo na CdR i jasno o tym mowilo kilku zawodników wiec watpie w jakas mega mobilizacje

0

nie no wiadomo, ale badzmy realistami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?