18 stycznia 2015, 20:20
0
Bardziej niz hat trick podobaja mi sie dwie asysty Rakitica
18 stycznia 2015, 19:40
Co zagral Ivan to ja nie mam pytan
18 stycznia 2015, 19:32
Wgl gra siadla troche
Tak. Znaczy odgwizdany, ale nie bylo
18 stycznia 2015, 18:41
Nigdy nie dogodzisz... Wystawia Once de Gala to zle bo za kilka dni Atleti, wystawia caly cAs inny sklad to zle
18 stycznia 2015, 18:26
2:4 dla nas Messi x2, Neymar i Rakitic
18 stycznia 2015, 18:25
Zle przeczytalem, sory
18 stycznia 2015, 17:43
A co maja nasze mecze do goli Ronaldo ?
18 stycznia 2015, 16:59
bo byl na KMŚ i przelozyli
18 stycznia 2015, 16:58
Pobije
16 stycznia 2015, 13:08
owszem nie bylo takich :D czarne byly ze smokiem
16 stycznia 2015, 12:50
tak i myslisz, ze Messi bedzie zmienial klub bo jego sponsor ma taki kaprys ?
16 stycznia 2015, 12:38
ten kto wymysla takie brednie powinien sie obudzic z glebokiego snu
16 stycznia 2015, 12:36
nie to mam na mysli, oczywiscie bylo kozacko, ale teraz liga jest bardziej wyrównana, o to mi chodzi
16 stycznia 2015, 11:33
Umiejetnosci mu nie brakuje, ogrania i odpornosci na presje juz tak
16 stycznia 2015, 09:32
Chyba lepiej jak w lidze jest z kim grac a nie ze nawet real dostawal 5:0, wg mnie liga jest teraz ciekawsza
15 stycznia 2015, 22:21
To nie rafinha
To on tak potrafi ?
15 stycznia 2015, 21:58
Enrique dzwonil i Ci powiedział ? :D
15 stycznia 2015, 21:54
szkoda Halilovica, w sensie ze tylko na lawce
15 stycznia 2015, 20:07
O i to jest normalny kibic a nie sami napinacze-frajerzy
15 stycznia 2015, 20:06
Tak jak w niedziele ?
15 stycznia 2015, 20:05
4.
15 stycznia 2015, 15:56
a co to za sprawdzanie wiedzy, ja wiem, ale rownie dobrze moge wejsc na wikipedie i sprawdzic
15 stycznia 2015, 14:21
Wiedza przecietnego "fana" na tej stronie konczy sie jednak na Marcu, wiec nie pisali o reszcie...
15 stycznia 2015, 11:29
montoyta tez tam jest, naucz sie czytac
15 stycznia 2015, 11:28
ok
15 stycznia 2015, 11:24
a to nie zauwazylem, no to wtedy Rakitic za sampera a halilovic w miejsce rakitica
15 stycznia 2015, 11:17
jak juz chcesz sie wypowiadac to zajrzyj do slownika, to po pierwsze. A po drugie to Realowi nigdy nie zalezalo na CdR i jasno o tym mowilo kilku zawodników wiec watpie w jakas mega mobilizacje
15 stycznia 2015, 11:08
nie no wiadomo, ale badzmy realistami
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bardziej niz hat trick podobaja mi sie dwie asysty Rakitica
0
Co zagral Ivan to ja nie mam pytan
0
Wgl gra siadla troche
0
Tak. Znaczy odgwizdany, ale nie bylo
0
Nigdy nie dogodzisz... Wystawia Once de Gala to zle bo za kilka dni Atleti, wystawia caly cAs inny sklad to zle
0
2:4 dla nas Messi x2, Neymar i Rakitic
0
Zle przeczytalem, sory
0
A co maja nasze mecze do goli Ronaldo ?
0
bo byl na KMŚ i przelozyli
0
Pobije
0
owszem nie bylo takich :D czarne byly ze smokiem
0
tak i myslisz, ze Messi bedzie zmienial klub bo jego sponsor ma taki kaprys ?
0
ten kto wymysla takie brednie powinien sie obudzic z glebokiego snu
0
nie to mam na mysli, oczywiscie bylo kozacko, ale teraz liga jest bardziej wyrównana, o to mi chodzi
0
Umiejetnosci mu nie brakuje, ogrania i odpornosci na presje juz tak
0
Chyba lepiej jak w lidze jest z kim grac a nie ze nawet real dostawal 5:0, wg mnie liga jest teraz ciekawsza
0
To nie rafinha
0
To on tak potrafi ?
0
Enrique dzwonil i Ci powiedział ? :D
0
szkoda Halilovica, w sensie ze tylko na lawce
0
O i to jest normalny kibic a nie sami napinacze-frajerzy
0
Tak jak w niedziele ?
0
4.
0
a co to za sprawdzanie wiedzy, ja wiem, ale rownie dobrze moge wejsc na wikipedie i sprawdzic
0
Wiedza przecietnego "fana" na tej stronie konczy sie jednak na Marcu, wiec nie pisali o reszcie...
0
montoyta tez tam jest, naucz sie czytac
0
ok
0
a to nie zauwazylem, no to wtedy Rakitic za sampera a halilovic w miejsce rakitica
0
jak juz chcesz sie wypowiadac to zajrzyj do slownika, to po pierwsze. A po drugie to Realowi nigdy nie zalezalo na CdR i jasno o tym mowilo kilku zawodników wiec watpie w jakas mega mobilizacje
0
nie no wiadomo, ale badzmy realistami