0

Jak myslicie, bedzie afera z wejscia Raula Garcii na boisko z teoretycznie 5 zoltymi kartkami ?

0

Wszyscy mowili to samo o Atleti w zeszlym sezonie, wiec nie zawsze sie sprawdza

1

Cudnie.

0

Chcialem tylko zaapelowac zeby sie za bardzo nie podniecac bo Real w koncu odzyska forme. Ale cieszy fakt ze dostaja w du@e :)

0

Inna sprawa pisac cos takiego o messim ktory jest synonimem Barcelony, a o najemniku z Realu. Chociaz faktycznie za wczesnie na sprzedawanie

0

Czemu maja sie wstydzic ? Ten wsiur od nas, nie pamietam nazwiska, powiedzial ze bedzie glosowal na Ronaldo nawet jak bedzie gral slabo bo wg niego jest najlepszy... I takim sposobem zdobyl ZP

0

Zeby walnac bramke trzeba pilke opanowac, a i z tym ma dzis problem

0

Karny to nie bramka, a Atletico nie Real zeby karne dostawac

1

Nawet w najsmielszych snach nie powiedzialbym ze Real z taka kadra tak bardzo spuchnie w srodku sezonu, przeciez oni nie maja sily biegac... I dobrze

2

Wlasnie rozmawialem z Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie, podobno nie moga przyjac zgloszenia poki nie mina 24h od zaginiecia...

10

Ja myslalem ze Ronaldo dostal kare na 2 mecze, a on chyba mysli ze na 3

0

"Hurricane" has gone through the white hart lane :)

0

To jest nie tylko w mobilnej.

2

Ja tez.

0

Jak Arsenal nie przegra tego z kretesem to bedzie cud. Tottenham gra ladna pilke

0

Myslalem ze to palenie szlugow pod prysznicem to wymysl dziennikarzy

0

Moze mi ktos powiedziec jak wyglada teraz sprawa W. Szczesnego ? Czemu grzje lawe

2

Bez zadnych zlosliwosci, Zubi dokonal transfer bezmyslnie ale wyszlo nam to na dobre, bo Verma nie wkur@ial sie ze nie gra a teraz wzmocni kadre na sezon w ktorym nie mozemy dokonywac transferow. Zycze mu powrotu do zdrowia i zeby udowodnil jakim jest dobrym obronca

0

Ale jestes super ze masz wiecej niz 4 cale

0

Z jednej strony klub strzela sobie w kolano pozbywajac sie tak naprawde jedynego "godnego" prawego obroncy, a zdrugiej przeciez jeszcze rok temu wszyscy go wywalali wiec o co te spiny...

0

Hahaha wlasnie chcialem nawiazac do Twojego komentarza co do zejscia Bacci :D ale sie sam zreflektowales

0

Widac ze uwierzyli w siebie, a znajac Real to cos moze sie tu jeszcze stac... Oby nie karny dla nich ^^

0

Mam nadzieje ze nie

0

Az przykro sie patrY jak gra Borussia... Fenomenem jest to, ze w LM graja bdb :o

0

Recydywa...

0

juz raz w tym sezonie real prowadził 0:2 i przegrał 4:2 także wszystko moze sie stac

0

no nie wierze...

0

jak tak maja wygladac wszystkie akcje ofensywne Sevilli to ja przestaje ogladac i pozostaje sie zastanowic jaki wymiar kary spotka Seville

1

no i to by było na tyle

0

Napompowalismy juz balonik, a rezultat i tak bedzie taki ze najbardziej fartowny i wspierany przez sedziów Real od wielu lat i tak wygra ten mecz... obym sie mylił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?