Czemu maja sie wstydzic ? Ten wsiur od nas, nie pamietam nazwiska, powiedzial ze bedzie glosowal na Ronaldo nawet jak bedzie gral slabo bo wg niego jest najlepszy... I takim sposobem zdobyl ZP
Bez zadnych zlosliwosci, Zubi dokonal transfer bezmyslnie ale wyszlo nam to na dobre, bo Verma nie wkur@ial sie ze nie gra a teraz wzmocni kadre na sezon w ktorym nie mozemy dokonywac transferow. Zycze mu powrotu do zdrowia i zeby udowodnil jakim jest dobrym obronca
Z jednej strony klub strzela sobie w kolano pozbywajac sie tak naprawde jedynego "godnego" prawego obroncy, a zdrugiej przeciez jeszcze rok temu wszyscy go wywalali wiec o co te spiny...
Napompowalismy juz balonik, a rezultat i tak bedzie taki ze najbardziej fartowny i wspierany przez sedziów Real od wielu lat i tak wygra ten mecz... obym sie mylił
0
Jak myslicie, bedzie afera z wejscia Raula Garcii na boisko z teoretycznie 5 zoltymi kartkami ?
0
Wszyscy mowili to samo o Atleti w zeszlym sezonie, wiec nie zawsze sie sprawdza
1
Cudnie.
0
Chcialem tylko zaapelowac zeby sie za bardzo nie podniecac bo Real w koncu odzyska forme. Ale cieszy fakt ze dostaja w du@e :)
0
Inna sprawa pisac cos takiego o messim ktory jest synonimem Barcelony, a o najemniku z Realu. Chociaz faktycznie za wczesnie na sprzedawanie
0
Czemu maja sie wstydzic ? Ten wsiur od nas, nie pamietam nazwiska, powiedzial ze bedzie glosowal na Ronaldo nawet jak bedzie gral slabo bo wg niego jest najlepszy... I takim sposobem zdobyl ZP
0
Zeby walnac bramke trzeba pilke opanowac, a i z tym ma dzis problem
0
Karny to nie bramka, a Atletico nie Real zeby karne dostawac
1
Nawet w najsmielszych snach nie powiedzialbym ze Real z taka kadra tak bardzo spuchnie w srodku sezonu, przeciez oni nie maja sily biegac... I dobrze
2
Wlasnie rozmawialem z Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie, podobno nie moga przyjac zgloszenia poki nie mina 24h od zaginiecia...
10
Ja myslalem ze Ronaldo dostal kare na 2 mecze, a on chyba mysli ze na 3
0
"Hurricane" has gone through the white hart lane :)
0
To jest nie tylko w mobilnej.
2
Ja tez.
0
Jak Arsenal nie przegra tego z kretesem to bedzie cud. Tottenham gra ladna pilke
0
Myslalem ze to palenie szlugow pod prysznicem to wymysl dziennikarzy
0
Moze mi ktos powiedziec jak wyglada teraz sprawa W. Szczesnego ? Czemu grzje lawe
2
Bez zadnych zlosliwosci, Zubi dokonal transfer bezmyslnie ale wyszlo nam to na dobre, bo Verma nie wkur@ial sie ze nie gra a teraz wzmocni kadre na sezon w ktorym nie mozemy dokonywac transferow. Zycze mu powrotu do zdrowia i zeby udowodnil jakim jest dobrym obronca
0
Ale jestes super ze masz wiecej niz 4 cale
0
Z jednej strony klub strzela sobie w kolano pozbywajac sie tak naprawde jedynego "godnego" prawego obroncy, a zdrugiej przeciez jeszcze rok temu wszyscy go wywalali wiec o co te spiny...
0
Hahaha wlasnie chcialem nawiazac do Twojego komentarza co do zejscia Bacci :D ale sie sam zreflektowales
0
Widac ze uwierzyli w siebie, a znajac Real to cos moze sie tu jeszcze stac... Oby nie karny dla nich ^^
0
Mam nadzieje ze nie
0
Az przykro sie patrY jak gra Borussia... Fenomenem jest to, ze w LM graja bdb :o
0
Recydywa...
0
juz raz w tym sezonie real prowadził 0:2 i przegrał 4:2 także wszystko moze sie stac
0
no nie wierze...
0
jak tak maja wygladac wszystkie akcje ofensywne Sevilli to ja przestaje ogladac i pozostaje sie zastanowic jaki wymiar kary spotka Seville
1
no i to by było na tyle
0
Napompowalismy juz balonik, a rezultat i tak bedzie taki ze najbardziej fartowny i wspierany przez sedziów Real od wielu lat i tak wygra ten mecz... obym sie mylił