0

I wtedy zamiast wyciagac pilke z bramki to wyciagal by slome z butow

0

Ludzie, wezcie se poczytajcie na livescore a nie spamujecie...

0

1;1, a tak btw to istnieje livesports

0

hahaha w sumie racja

1

nie wytłumaczysz

14

a Tobie strona z lawka z pod bloku ?

0

No i po co ten lament, jak sie znajdzie ktoś lepszy to bedzie mogl rywalizowac, na ten moment taki pilkarz nie istnieje

0

no przeciez to napisalem... a skoro wynik 4:3 to znaczy ze 4 dla gospodarzy...

0

Bo sam sobie na to zapracowałeś. Ja tam nic do Ciebie nie mam, ale duza czesc uzytkownik ma problem o to co piszesz i jak piszesz :D

0

3

0

o ile sie nie myle, a moge bo nie korzystam z Androida, to ma on flash playera takze chyba na kazdej stronce

0

Barcelona PODEJMOWAŁA co znaczy, że grali na Camp Nou, wiec wynik 4:3 powinien Ci zasugerować kogo prowadził Udo i kto wygrał mecz :)

0

Te koszulki to jest strzał w kolano naszego wspaniałego zarządu... mimo, ze w kolano to smiertelny... koszmarne koszulki

0

To prawda. Ale nie uwazam, ze Atleti odczuje brak godina az tak mocno, nie jest az tak kluczowy wg mnie

0

No i co ? To napastnicy musza sie wykazac w tym meczu, a nie obrona. Nie maja czego bronic

1

Nie uzaleznialbym gry calego zespolu od braku obroncy

0

Nie wiem czy ktos oglada, ale brama Hamsika to stadiony swiata, szacun

0

united i tak malo jak na to, ze jest na gieldzie i mozna kupowac ich akcje

0

Nie wiem czemu porownales go do Edvina, jak dla mnie to on jest na rowni z Neuerem

4

Godin nie zagra w nastepnym meczu ! :D

0

Nie strzelil z karnego jakby nie patrzec

2

Z was dwoch to wlasnie ty otrzymujesz medal za glupote :)

2

Czo ten komentator

0

Sam fakt pisania czegos takiego...

0

Nazwiska nie grają

1

Gdybym miał takie możliwości to bym Ci internet zabrał, ale nie moge

3

3 raz ta sama jedenastka, swiat sie wali edit: zapomniem o MATS

0

Naszego węgla nie opłaca sie wydobywać bo przez chore regulacje jest zbyt zanieczyszczony, za dużo siarki, i leży odłogiem

5

Zycze zdrowia, nie ważne czy to Messi czy Douglas, zdrowie jest najważniejsze !

0

W koncu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?