24 stycznia 2015, 18:13
0
I wtedy zamiast wyciagac pilke z bramki to wyciagal by slome z butow
24 stycznia 2015, 17:30
Ludzie, wezcie se poczytajcie na livescore a nie spamujecie...
24 stycznia 2015, 17:26
1;1, a tak btw to istnieje livesports
24 stycznia 2015, 14:48
hahaha w sumie racja
24 stycznia 2015, 14:36
1
nie wytłumaczysz
24 stycznia 2015, 14:34
14
a Tobie strona z lawka z pod bloku ?
24 stycznia 2015, 14:33
No i po co ten lament, jak sie znajdzie ktoś lepszy to bedzie mogl rywalizowac, na ten moment taki pilkarz nie istnieje
24 stycznia 2015, 14:31
no przeciez to napisalem... a skoro wynik 4:3 to znaczy ze 4 dla gospodarzy...
24 stycznia 2015, 14:30
Bo sam sobie na to zapracowałeś. Ja tam nic do Ciebie nie mam, ale duza czesc uzytkownik ma problem o to co piszesz i jak piszesz :D
24 stycznia 2015, 14:28
3
24 stycznia 2015, 14:26
o ile sie nie myle, a moge bo nie korzystam z Androida, to ma on flash playera takze chyba na kazdej stronce
24 stycznia 2015, 14:22
Barcelona PODEJMOWAŁA co znaczy, że grali na Camp Nou, wiec wynik 4:3 powinien Ci zasugerować kogo prowadził Udo i kto wygrał mecz :)
23 stycznia 2015, 11:22
Te koszulki to jest strzał w kolano naszego wspaniałego zarządu... mimo, ze w kolano to smiertelny... koszmarne koszulki
22 stycznia 2015, 23:26
To prawda. Ale nie uwazam, ze Atleti odczuje brak godina az tak mocno, nie jest az tak kluczowy wg mnie
22 stycznia 2015, 23:22
No i co ? To napastnicy musza sie wykazac w tym meczu, a nie obrona. Nie maja czego bronic
22 stycznia 2015, 23:10
Nie uzaleznialbym gry calego zespolu od braku obroncy
22 stycznia 2015, 23:09
Nie wiem czy ktos oglada, ale brama Hamsika to stadiony swiata, szacun
22 stycznia 2015, 20:28
united i tak malo jak na to, ze jest na gieldzie i mozna kupowac ich akcje
22 stycznia 2015, 10:12
Nie wiem czemu porownales go do Edvina, jak dla mnie to on jest na rowni z Neuerem
21 stycznia 2015, 23:51
4
Godin nie zagra w nastepnym meczu ! :D
21 stycznia 2015, 23:49
Nie strzelil z karnego jakby nie patrzec
21 stycznia 2015, 22:00
2
Z was dwoch to wlasnie ty otrzymujesz medal za glupote :)
21 stycznia 2015, 21:59
Czo ten komentator
21 stycznia 2015, 21:52
Sam fakt pisania czegos takiego...
21 stycznia 2015, 21:42
Nazwiska nie grają
21 stycznia 2015, 21:06
Gdybym miał takie możliwości to bym Ci internet zabrał, ale nie moge
21 stycznia 2015, 21:00
3 raz ta sama jedenastka, swiat sie wali edit: zapomniem o MATS
20 stycznia 2015, 19:51
Naszego węgla nie opłaca sie wydobywać bo przez chore regulacje jest zbyt zanieczyszczony, za dużo siarki, i leży odłogiem
19 stycznia 2015, 15:37
5
Zycze zdrowia, nie ważne czy to Messi czy Douglas, zdrowie jest najważniejsze !
18 stycznia 2015, 20:51
W koncu...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
I wtedy zamiast wyciagac pilke z bramki to wyciagal by slome z butow
0
Ludzie, wezcie se poczytajcie na livescore a nie spamujecie...
0
1;1, a tak btw to istnieje livesports
0
hahaha w sumie racja
1
nie wytłumaczysz
14
a Tobie strona z lawka z pod bloku ?
0
No i po co ten lament, jak sie znajdzie ktoś lepszy to bedzie mogl rywalizowac, na ten moment taki pilkarz nie istnieje
0
no przeciez to napisalem... a skoro wynik 4:3 to znaczy ze 4 dla gospodarzy...
0
Bo sam sobie na to zapracowałeś. Ja tam nic do Ciebie nie mam, ale duza czesc uzytkownik ma problem o to co piszesz i jak piszesz :D
0
3
0
o ile sie nie myle, a moge bo nie korzystam z Androida, to ma on flash playera takze chyba na kazdej stronce
0
Barcelona PODEJMOWAŁA co znaczy, że grali na Camp Nou, wiec wynik 4:3 powinien Ci zasugerować kogo prowadził Udo i kto wygrał mecz :)
0
Te koszulki to jest strzał w kolano naszego wspaniałego zarządu... mimo, ze w kolano to smiertelny... koszmarne koszulki
0
To prawda. Ale nie uwazam, ze Atleti odczuje brak godina az tak mocno, nie jest az tak kluczowy wg mnie
0
No i co ? To napastnicy musza sie wykazac w tym meczu, a nie obrona. Nie maja czego bronic
1
Nie uzaleznialbym gry calego zespolu od braku obroncy
0
Nie wiem czy ktos oglada, ale brama Hamsika to stadiony swiata, szacun
0
united i tak malo jak na to, ze jest na gieldzie i mozna kupowac ich akcje
0
Nie wiem czemu porownales go do Edvina, jak dla mnie to on jest na rowni z Neuerem
4
Godin nie zagra w nastepnym meczu ! :D
0
Nie strzelil z karnego jakby nie patrzec
2
Z was dwoch to wlasnie ty otrzymujesz medal za glupote :)
2
Czo ten komentator
0
Sam fakt pisania czegos takiego...
0
Nazwiska nie grają
1
Gdybym miał takie możliwości to bym Ci internet zabrał, ale nie moge
3
3 raz ta sama jedenastka, swiat sie wali edit: zapomniem o MATS
0
Naszego węgla nie opłaca sie wydobywać bo przez chore regulacje jest zbyt zanieczyszczony, za dużo siarki, i leży odłogiem
5
Zycze zdrowia, nie ważne czy to Messi czy Douglas, zdrowie jest najważniejsze !
0
W koncu...