0

Obie ladne :D.

4

Pic wodke co najwyzej

4

Jezu w ilu ona jezykach mowi, pelen podziw

0

Mi Beyonce.

0

Kate Abdo

0

Ja widze, że tu wieksza napinka jest przy złotym balonie niż przy El Classico czy wczoraj.. dajcie se siana, kto wygra to wygra, napewno zasluzenie. mnie osobiscie denerwuje CR ale piłkarzem jest wybitnym.

0

z calym szacunkiem, ale nie wiem co zlego napisal. To bardzo przykre i napewno odcisnelo swoje pietno na Iniescie. nie czaje spiny

0

domyslam sie, nie dziwie, ale mozna sie wiecej usmiechac, a nie...

0

2

jaki on jest nadety....

0

Mowa o rywalizacji Ronaldo Messi

0

No i tak jak niecierpie tego okreslenia to to jest idealny przyklad na bol dupy... Co Ci przeszkadza ze mu sie Antonella podoba? Napisal ze jest ladna a nie ze ladniejsza od kazdej Polki. Zluzuj troche

0

I wiekszosc kibicow symatyzujacych z Realem odda glos na ronaldo, a Bayernu na Neuera... Taka w tym wszystkim logika

0

A jak definiujesz prawdziwego kibica ? Wygra Ronaldo... Teraz jestem godzien tego okreslenia? Pograzasz sie

1

Skoro gala sie zaczyna o 18.30 to pewnie jakos 19.15

1

Niczego sobie nie usprawiedliwiam, poprostu nie rozumiem napinki o sonde... Chca to sobie glosuja i co Cie to obchodzi

0

Ale nikt nie prosil o obiektywne zdanie tylko o opinie... I nie wiem czy moje czy innych zycie nabierze jakiegos innego znaczenia jezeli jakis no-name na fcbarca.com nie bedzie mnie traktowal powaznie... Straszne, no tragedia

1

Taki maly apel, poki ktos nie dostanie zlotej pilki to nie ma nic pewnego, wezcie to pod uwage przy wypisywaniu bredni albo poprostu poczekajcie na zwyciezce inorzestancie sie napinac

0

Boli Cie to ? Ludzie maja nadzieje ze ich ulubieniec zdobedzie nagrode, maja glosowac na tego znienawidzonego ? Czy na kogos kto znalazl sie tam z niewidomych przyczyn albo jak wczesniej pisalem z marketingowych przyczyn? Jak Ci to przeszkadza to zegnamy

4

Zlota Pilka nie ma juz takiego znaczenia po tym jak FF zlaczyla sie z ta zlodziejska federacja FIFA, kiedys to byl prestiz, a teraz to mydlenie ludziom oczu i marketing.

0

A to nie jest to samo? Sa wyjatkowi dziennikarze ktorzy staraja sie zyc w realnym swiecie a nie bujac w oblokach ale to naprawde wyjatki

0

W zeszlym roku specjalnie przesuneli dla Ronaldo glosowanie, znaczy wydluzyli

0

James.


A co do Ronaldo to nie dokonal niczego czego wczesniej nie zrobilby Messi, a ten w tym roku pobil dwa wazne rekordy

0

Prawda jest taka, ze Leo to pilkarz jakiego ziemia wczesniej nie widziala i po nim nie zobaczy... Jak dla mnie to moze byc 50 w zlotej farsie FIFA... Mowice co chcecie, ale ja zawsze bede twierdzil ze Leo to bog pilki z calym szacunkiem do Pelego czy Diego

1

To tak jakbys napisal ze Orkan Zabki gra lepiej w ataku pozycyjnym niz Barcelona.

0

Leje wode jak zawsze, ale na kilka dni zapewnil sobie spokoj wiec moze

0

Ronaldo jest pilkarzem fenomenalnym, nie neguje tego, ale na boisku zachowuje sie jak Panienka... To juz nawet Neymar ma wieksze jaja

0

Wez co Ty porownujesz czlowieku

0

Prawda jest taka, ze czlowiek zawsze szuka wyznacznika, ale nie mozna patrzec tylko przez jego pryzmat

1

A Mallenko tak slabo sedziowal bo caly czas byl zajety wyciaganiem slomy z butów i nie patrzyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?