Ja widze, że tu wieksza napinka jest przy złotym balonie niż przy El Classico czy wczoraj.. dajcie se siana, kto wygra to wygra, napewno zasluzenie. mnie osobiscie denerwuje CR ale piłkarzem jest wybitnym.
No i tak jak niecierpie tego okreslenia to to jest idealny przyklad na bol dupy... Co Ci przeszkadza ze mu sie Antonella podoba? Napisal ze jest ladna a nie ze ladniejsza od kazdej Polki. Zluzuj troche
Ale nikt nie prosil o obiektywne zdanie tylko o opinie... I nie wiem czy moje czy innych zycie nabierze jakiegos innego znaczenia jezeli jakis no-name na fcbarca.com nie bedzie mnie traktowal powaznie... Straszne, no tragedia
Taki maly apel, poki ktos nie dostanie zlotej pilki to nie ma nic pewnego, wezcie to pod uwage przy wypisywaniu bredni albo poprostu poczekajcie na zwyciezce inorzestancie sie napinac
Boli Cie to ? Ludzie maja nadzieje ze ich ulubieniec zdobedzie nagrode, maja glosowac na tego znienawidzonego ? Czy na kogos kto znalazl sie tam z niewidomych przyczyn albo jak wczesniej pisalem z marketingowych przyczyn? Jak Ci to przeszkadza to zegnamy
Zlota Pilka nie ma juz takiego znaczenia po tym jak FF zlaczyla sie z ta zlodziejska federacja FIFA, kiedys to byl prestiz, a teraz to mydlenie ludziom oczu i marketing.
Prawda jest taka, ze Leo to pilkarz jakiego ziemia wczesniej nie widziala i po nim nie zobaczy... Jak dla mnie to moze byc 50 w zlotej farsie FIFA... Mowice co chcecie, ale ja zawsze bede twierdzil ze Leo to bog pilki z calym szacunkiem do Pelego czy Diego
0
Obie ladne :D.
4
Pic wodke co najwyzej
4
Jezu w ilu ona jezykach mowi, pelen podziw
0
Mi Beyonce.
0
Kate Abdo
0
Ja widze, że tu wieksza napinka jest przy złotym balonie niż przy El Classico czy wczoraj.. dajcie se siana, kto wygra to wygra, napewno zasluzenie. mnie osobiscie denerwuje CR ale piłkarzem jest wybitnym.
0
z calym szacunkiem, ale nie wiem co zlego napisal. To bardzo przykre i napewno odcisnelo swoje pietno na Iniescie. nie czaje spiny
0
domyslam sie, nie dziwie, ale mozna sie wiecej usmiechac, a nie...
0
2
jaki on jest nadety....
0
Mowa o rywalizacji Ronaldo Messi
0
No i tak jak niecierpie tego okreslenia to to jest idealny przyklad na bol dupy... Co Ci przeszkadza ze mu sie Antonella podoba? Napisal ze jest ladna a nie ze ladniejsza od kazdej Polki. Zluzuj troche
0
I wiekszosc kibicow symatyzujacych z Realem odda glos na ronaldo, a Bayernu na Neuera... Taka w tym wszystkim logika
0
A jak definiujesz prawdziwego kibica ? Wygra Ronaldo... Teraz jestem godzien tego okreslenia? Pograzasz sie
1
Skoro gala sie zaczyna o 18.30 to pewnie jakos 19.15
1
Niczego sobie nie usprawiedliwiam, poprostu nie rozumiem napinki o sonde... Chca to sobie glosuja i co Cie to obchodzi
0
Ale nikt nie prosil o obiektywne zdanie tylko o opinie... I nie wiem czy moje czy innych zycie nabierze jakiegos innego znaczenia jezeli jakis no-name na fcbarca.com nie bedzie mnie traktowal powaznie... Straszne, no tragedia
1
Taki maly apel, poki ktos nie dostanie zlotej pilki to nie ma nic pewnego, wezcie to pod uwage przy wypisywaniu bredni albo poprostu poczekajcie na zwyciezce inorzestancie sie napinac
0
Boli Cie to ? Ludzie maja nadzieje ze ich ulubieniec zdobedzie nagrode, maja glosowac na tego znienawidzonego ? Czy na kogos kto znalazl sie tam z niewidomych przyczyn albo jak wczesniej pisalem z marketingowych przyczyn? Jak Ci to przeszkadza to zegnamy
4
Zlota Pilka nie ma juz takiego znaczenia po tym jak FF zlaczyla sie z ta zlodziejska federacja FIFA, kiedys to byl prestiz, a teraz to mydlenie ludziom oczu i marketing.
0
A to nie jest to samo? Sa wyjatkowi dziennikarze ktorzy staraja sie zyc w realnym swiecie a nie bujac w oblokach ale to naprawde wyjatki
0
W zeszlym roku specjalnie przesuneli dla Ronaldo glosowanie, znaczy wydluzyli
0
James.
A co do Ronaldo to nie dokonal niczego czego wczesniej nie zrobilby Messi, a ten w tym roku pobil dwa wazne rekordy
0
Prawda jest taka, ze Leo to pilkarz jakiego ziemia wczesniej nie widziala i po nim nie zobaczy... Jak dla mnie to moze byc 50 w zlotej farsie FIFA... Mowice co chcecie, ale ja zawsze bede twierdzil ze Leo to bog pilki z calym szacunkiem do Pelego czy Diego
1
To tak jakbys napisal ze Orkan Zabki gra lepiej w ataku pozycyjnym niz Barcelona.
0
Leje wode jak zawsze, ale na kilka dni zapewnil sobie spokoj wiec moze
0
Ronaldo jest pilkarzem fenomenalnym, nie neguje tego, ale na boisku zachowuje sie jak Panienka... To juz nawet Neymar ma wieksze jaja
0
Wez co Ty porownujesz czlowieku
0
Prawda jest taka, ze czlowiek zawsze szuka wyznacznika, ale nie mozna patrzec tylko przez jego pryzmat
1
A Mallenko tak slabo sedziowal bo caly czas byl zajety wyciaganiem slomy z butów i nie patrzyl