0

teraz to juz napewno :D

0

nigdy

0

a ja Ci mowie, ze mimo wszystko szanse o awans ma i podejrzewam, ze zrobia wszystko co w ich mocy zeby wygrac

0

to spojrz na tabele i sie zastanow :D

0

nie ogladam takiego szajsu, wole liverpool :) mimo wszystko nie musze tego widziec zeby w ciemno obstawic ze bedzie karny

3

niesluszny jeszcze

4

mecz realu i karny, przypadek? nie sadze

0

dlatego, ze Ludo gra o awans

0

ale ten Liverpool jest słaby, kiedys taka mega paka a teraz kopia sie po czołach, szkoda

0

tak

0

błyskotliwe

0

Beka bo w teleekspresie mowili o Ronaldo, slyszales ?

0

Tak z ciekawosci to za co dostales ?

0

Zadnego tu nie widze :)

0

Teraz bedziesz mogl sie kolegom w gimnazjum pochwalic ze dogryzles starszakowi

0

Nie wymagaj od kogos zeby przeszukiwal strone w poszukiwaniu Twoich komentarzy(niby 3 klikniecia ale komu by sie chcialo). Wszyscy widza dany post, a tym dales do zrozumienia na jakim jestes poziomie(dalej podkreslam ze nawet nie chce mi sie sprawdzac twoich wczesniejsYch wypocin)

0

On jest tak samo szklany jak Vermalen czy chociazby rodzinnie Rafinha

1

Za spam powinienes dostac bana i wpie*dol

0

Debile, wszedZie debile

0

Ten alves ktory pauzuje za kartki ?

1

Pique nie mogl nic zrobic

0

Nie szkaluje, mowie co widze, nie zarzucilem im braku walki tylko stwierdzilem ze Granada od poczatku gra lepiej i wg mnie powinni to wygrac

0

Swoja droga to Valencia zaraz zberze baty od Granady, beka ze tak nagle oslabli, a mieli walczyc o podium

1

Wybacz ale nie zrozumialem ostatniego fragmentu Twojej wypowiedzi

0

Najbardziej mnie martwi, ze co mecz na czerwono jest sedzia... Sedziuja skandalicznie

0

Fejm sie zgadza ;D

0

Najlepszy strzelec w fazie grupowej LM? Zobaczymy :)

3

A co, tesknisz ? ;D najpierw gadacie ze za duzo tu siedzi a jak juz przestanie to sie dziwicie :D

0

mnie to nie smuci

1

Lepiej sie ponapinac i utrzymac poziom z rm.pl ... Wstyd jak ch*j

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?