Nie wymagaj od kogos zeby przeszukiwal strone w poszukiwaniu Twoich komentarzy(niby 3 klikniecia ale komu by sie chcialo). Wszyscy widza dany post, a tym dales do zrozumienia na jakim jestes poziomie(dalej podkreslam ze nawet nie chce mi sie sprawdzac twoich wczesniejsYch wypocin)
0
teraz to juz napewno :D
0
nigdy
0
a ja Ci mowie, ze mimo wszystko szanse o awans ma i podejrzewam, ze zrobia wszystko co w ich mocy zeby wygrac
0
to spojrz na tabele i sie zastanow :D
0
nie ogladam takiego szajsu, wole liverpool :) mimo wszystko nie musze tego widziec zeby w ciemno obstawic ze bedzie karny
3
niesluszny jeszcze
4
mecz realu i karny, przypadek? nie sadze
0
dlatego, ze Ludo gra o awans
0
ale ten Liverpool jest słaby, kiedys taka mega paka a teraz kopia sie po czołach, szkoda
0
tak
0
błyskotliwe
0
Beka bo w teleekspresie mowili o Ronaldo, slyszales ?
0
Tak z ciekawosci to za co dostales ?
0
Zadnego tu nie widze :)
0
Teraz bedziesz mogl sie kolegom w gimnazjum pochwalic ze dogryzles starszakowi
0
Nie wymagaj od kogos zeby przeszukiwal strone w poszukiwaniu Twoich komentarzy(niby 3 klikniecia ale komu by sie chcialo). Wszyscy widza dany post, a tym dales do zrozumienia na jakim jestes poziomie(dalej podkreslam ze nawet nie chce mi sie sprawdzac twoich wczesniejsYch wypocin)
0
On jest tak samo szklany jak Vermalen czy chociazby rodzinnie Rafinha
1
Za spam powinienes dostac bana i wpie*dol
0
Debile, wszedZie debile
0
Ten alves ktory pauzuje za kartki ?
1
Pique nie mogl nic zrobic
0
Nie szkaluje, mowie co widze, nie zarzucilem im braku walki tylko stwierdzilem ze Granada od poczatku gra lepiej i wg mnie powinni to wygrac
0
Swoja droga to Valencia zaraz zberze baty od Granady, beka ze tak nagle oslabli, a mieli walczyc o podium
1
Wybacz ale nie zrozumialem ostatniego fragmentu Twojej wypowiedzi
0
Najbardziej mnie martwi, ze co mecz na czerwono jest sedzia... Sedziuja skandalicznie
0
Fejm sie zgadza ;D
0
Najlepszy strzelec w fazie grupowej LM? Zobaczymy :)
3
A co, tesknisz ? ;D najpierw gadacie ze za duzo tu siedzi a jak juz przestanie to sie dziwicie :D
0
mnie to nie smuci
1
Lepiej sie ponapinac i utrzymac poziom z rm.pl ... Wstyd jak ch*j