0

A ja bym walczyl przynajmniej do lata, chu* wie co LE ma w planach

0

Wcale sie nie dziwie, ostatnimi czasy nasza redakcja jest nieco przewrazliwiona na punkcie wypowiedzi, ktore nie ida w parze z ich przemysleniami, takie odbieram wrazenie niestety

0

Ktokolwiek by to nie byl to dostac 7 bramek w polfinale to przykre

0

I Busquets. Ta jego charyzma

0

A ja sie z Toba nie zgodze, jakkolwiek by to nie zabrzmialo to aktualnie jestesmy lepsi niz Brazylia z tamtego meczu, a to z bardzo prostej przyczyny- tworzymy kolektyw, spujna calosc, a tam byl zlepek bardzo srednio grajacych gwiazd. Nie podlego zadnej watpliwosci ze czysto technicznie Brazylia zjada naszych chlopakow na sniadanie, ale mysle ze gdybysmy to my byli wtedy zamiast Brazylii to wymiar kary bylby mniejszy

0

ale ja mam szacunek, nazywam go ciotą bo aktualnie taki prezentuje poziom, proste. Bede go chwalil za forme, ale nie za zachowanie bo od zawsze zachowuje sie na boisku jak baba

0

rozumiem, że pijesz do mnie. Ja nie odbieram mu zaslug, ale bieganie jak pipka z papierkiem przy twarzy nie podwyzsza mu oceny u kibicow. To samo tyczy sie jego gry, forma jest ponizej wszelkich norm wiec nie wiem o co lapiesz spine kolego :)

7

Czemu ? Gra jak ciota i zachowuje sie jak ciota wiec nie wiem czemu z niego schodzic

0

Na to bym nie liczyl

0

Chyba cos sie zje*alo na forum

0

Sciagnac sobie daemoon tools i przeczytac plik readme ...

0

Busi jest najlepszy

0

Nie poplacz sie z tym delofeł

0

Mam wrazenie ze Barcelona blokuje talenty... Alexis, Song, Affelay i Delofeu graja niebo lepiej niz w Barcelonie... Mam nadzieje, ze ktos sie w koncu ogarnie i wyp**rdoli Zubiego i jego pacholkow na zbity pysk za niszczenie klubu od srodka

5

Alex Song... gdyby tu był to obraz gry w srodku pola wygladalby zdecydowanie lepiej. Osobiscie jestem jego fanem, bardzo podoba mi sie jego gra, mam nadzieje ze jak wroci z wypozyczenia to znajdzie sie dla niego miejsce w skaldzie

1

jezeli sie nie zakwalikuja to bedzie mozna to okreslic sensacja bo aktualnie graja najlepiej z grupy

0

Zakwalifikuja ? Na eliminacje ? Wystarczy byc czlonkiem UEFA zeby grac w eliminacjach

36

Teraz najsmieszniejsze, Polska najbardziej bramkostrzelna druzyna el. do EURO 2016... Nie sadzilem ze za mojego zycia wgl bede mogl cos takiego powiedziec

0

przeciez to kolejny farmazon... Martin jest oszczedzany na Copa del Rey dlatego nie gra

0

Pograzasz sie.

2

Dobry jest, nie pie*dol :)

4

Napewno lepiej zna sie na pilce niz Ty ja i wszyscy na tej stronie

0

0

Nominowana jest bramka pietka z powietrza, a nie przewrotka

0

Pojdzie tam gdzie dadza najwiecej. Wydaje mi sie ze moze pojechac na wyspy.

0

Ja tez mam, jest to tak samo wiarygodna informacja

19

Moze czas na Halilovica... Ehh szkoda, 2 asysty i 3 bramki, dawno nie widzialem tak zlych statystyk

0

A co z Neymarem ? Moglby zagrac jako cofniety ale jakos mi sie to nie widzi wiec musza grac skrzydlowymi

0

Biedny Martin, ciekawe o ch*j chodzi. Nic mnie tak bardzo nie wkurwia jak brak Montoyi. Sory za wulgaryzm ale inne slowa nie wyraza mojej zlosci

1

Co czlowiek to opinia, ja mam inne zdanie, ale to sie zobaczy w styczniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?