jakby nie patrzec to Enrique na temat pilki noznej wie wiecej niz Ty, to on jest trenerem i to on ocenia przydatnosc pilkarzy, najwyrazniej jest za slaby zeby grac. pogodz sie z tym i nie placz
Nie o to chodzi. Oczywiscie ma prawo to komus przeszkadzac, poprostu ludzie za bardzo biora to wszystko do siebie. Nie bulwersuj sie bo nie chcialem nikogo obrazic, odpowiednich slow mi zabraklo
Haha widze, że od kilku dni trwa na Ciebie nagonka, mam wrażenie, że niektórzy nie maja dystansu do siebie i nie wiedza co to sarkazm, ale co zrobisz jak wokół sami debile
0
adam małysz ?
3
douglas to chyba z rozpedu bo gra dobrze
0
wtedy Lewy ładna bramke trafil
0
niech sie chlopaki odblokowuja to i w lidze bedzie latwiej, nie wspominajac juz o LM
0
Iniesta jak z chelsea a Matju jak z Valencia, jak tak dalej pojdzie to bedzie nam fundowal identyczny wslizg w kazdym meczu
1
to samo chcialem napisac, nawet tak samo sie odkrecala
0
No w koncu bylsnal
0
Chyba graja bez srodkowego, tak to wyglada w praktyce
6
Dalej mam w glowie dzisiejszy tytul "Douglas nic nie rozumie"
0
Tvp sport.
0
edit: zle spojrzalem, sory
0
No cos musi byc na rzeczy
0
jakby nie patrzec to Enrique na temat pilki noznej wie wiecej niz Ty, to on jest trenerem i to on ocenia przydatnosc pilkarzy, najwyrazniej jest za slaby zeby grac. pogodz sie z tym i nie placz
0
no widzisz, niektorzy tak maja :D
0
Nie o to chodzi. Oczywiscie ma prawo to komus przeszkadzac, poprostu ludzie za bardzo biora to wszystko do siebie. Nie bulwersuj sie bo nie chcialem nikogo obrazic, odpowiednich slow mi zabraklo
0
Ale moze ktos nie ma PS4, pomysl
0
Róznią sie dodatkami o ile sie nie myle. Jak grasz w FUTa to wez ultimate.
0
Kamere jak Ramos conajwyzej
0
Haha widze, że od kilku dni trwa na Ciebie nagonka, mam wrażenie, że niektórzy nie maja dystansu do siebie i nie wiedza co to sarkazm, ale co zrobisz jak wokół sami debile
0
Wiem ze jest dostepna makieta z lego czy z innych klocków, dobrze odwzorowana, wyglada fajnie, cos takiego http://www.ceneo.pl/26712204
2
nie wiem kiedy ostatnio nastąpił "jakiś czas"
0
nie pobadajmy w paranoje, piłkarz to piłkarz, każdy jest równy
0
nie no nie przesadzalbym, gorsza to tylko FIFA
0
0
prawda. dla wiekszosci w takim razie
0
i jeszcze zostalem posadzony o prowokacje... najwyrazniej redakcja zle przyjmuje krytyke. pozdrawiam
0
z Douglasa obronca jak z koziej dupy trąba wiec moze chociaz napastnik bedzie z niego dobry
0
Co za roznica, niech pisze ile chce
0
Nie wiem czy beka czy nie, ale uwazam ze to dobry pomysl. Widac u niego dobre podloze na obronce
0
Oczywistym jest ze nie zagra Montoya tylko Douglas