0

adam małysz ?

3

douglas to chyba z rozpedu bo gra dobrze

0

wtedy Lewy ładna bramke trafil

0

niech sie chlopaki odblokowuja to i w lidze bedzie latwiej, nie wspominajac juz o LM

0

Iniesta jak z chelsea a Matju jak z Valencia, jak tak dalej pojdzie to bedzie nam fundowal identyczny wslizg w kazdym meczu

1

to samo chcialem napisac, nawet tak samo sie odkrecala

0

No w koncu bylsnal

0

Chyba graja bez srodkowego, tak to wyglada w praktyce

6

Dalej mam w glowie dzisiejszy tytul "Douglas nic nie rozumie"

0

Tvp sport.

0

edit: zle spojrzalem, sory

0

No cos musi byc na rzeczy

0

jakby nie patrzec to Enrique na temat pilki noznej wie wiecej niz Ty, to on jest trenerem i to on ocenia przydatnosc pilkarzy, najwyrazniej jest za slaby zeby grac. pogodz sie z tym i nie placz

0

no widzisz, niektorzy tak maja :D

0

Nie o to chodzi. Oczywiscie ma prawo to komus przeszkadzac, poprostu ludzie za bardzo biora to wszystko do siebie. Nie bulwersuj sie bo nie chcialem nikogo obrazic, odpowiednich slow mi zabraklo

0

Ale moze ktos nie ma PS4, pomysl

0

Róznią sie dodatkami o ile sie nie myle. Jak grasz w FUTa to wez ultimate.

0

Kamere jak Ramos conajwyzej

0

Haha widze, że od kilku dni trwa na Ciebie nagonka, mam wrażenie, że niektórzy nie maja dystansu do siebie i nie wiedza co to sarkazm, ale co zrobisz jak wokół sami debile

0

Wiem ze jest dostepna makieta z lego czy z innych klocków, dobrze odwzorowana, wyglada fajnie, cos takiego http://www.ceneo.pl/26712204

2

nie wiem kiedy ostatnio nastąpił "jakiś czas"

0

nie pobadajmy w paranoje, piłkarz to piłkarz, każdy jest równy

0

nie no nie przesadzalbym, gorsza to tylko FIFA

0

0

prawda. dla wiekszosci w takim razie

0

i jeszcze zostalem posadzony o prowokacje... najwyrazniej redakcja zle przyjmuje krytyke. pozdrawiam

0

z Douglasa obronca jak z koziej dupy trąba wiec moze chociaz napastnik bedzie z niego dobry

0

Co za roznica, niech pisze ile chce

0

Nie wiem czy beka czy nie, ale uwazam ze to dobry pomysl. Widac u niego dobre podloze na obronce

0

Oczywistym jest ze nie zagra Montoya tylko Douglas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?