2

Gdyby nie ta reklama to bysmy klepali samymi ogorkami jak Pedro. Trzeba sie z tym pogodzic, wartosci wartosciami ale by zapewnic kibicom tego czego chca to niestety trzeba sie "sprzedac"

0

Nie mowie ze zwyciezca jest powszechnie znany, ale przepasc w kursach nie odzwierciedla tego jakie sa ich szanse :D

0

No to polecieli bukamcherzy z tymi kursami, zrozumialy faworyt, ale 8 zl na messiego to za duzo.

0

Tego nie powiedzialem, ale takich bredni to u nas nie widzialem :)

0

bo za duzo tu dzieci z waszej strony. taka prawda, mrperfect i reszta trolli, nie oszukujmy sie

9

Na rm.pl wszedlem poraz puerwszy w zyciu, chcialem zobaczyc czy to prawda co o tej stronie mowicie... Pierwszy artykul i taki oto komentarz"
Jakby ciebie faszerowali tym co messiego od dziecka to też w jego wieku już byś siadał. Messi przy Ronaldo to jak napompowany Adamek przy Kliczko :D" Moj boze biedni rodzice tych dzieci, miejmy nadzieje ze w szkole lepiej blyszcza inteligencja

0

Powiedzial Gimbus... Parodia

0

marudo ? nigdy bym sie tak nie nazwal, tu chodzi raczej o to, ze mamy pilkarza ktory na treningu jest co najwyzej od podawania pilek ...

2

Vermalen podobno kiedys zagra w pilke nozna, takie tam ploty

0

No to zaj*bal.

0

Ok ;)

0

Gimnazjum skonczylem 6 lat temu wiec raczej malo trafny komentarz. Jak nie pasuja Ci wczesniejsze argumenty to ten moze bedzie lepszy: mecz kompletny

0

Tylko sie nie poplacz :)

0

1. Moze i tak
2. Nie jest grubszy tylko jest "dzikiem" jak to ktos ladnie ujal na forum ;)

0

Je**ij sie w czolo zanim cos napiszesz

1

Wydaje mi sie, ze Rakitic za bardzo przejmuje sie Alves, caly cAs gra asekuracyjnie i podwaja pozycje z Alvesem, tak mi sie wydaje

1

Z Neymarem inna sprawa troche byla.
1. Przystosowanie do grania w europie
2. nogi z zapalek
Suarez poprostu potrzebuje czasu wg mnie, 4 msc to jednak chwila

1

Szkoda ze nie jesyes trenerem:( wtedy byloby 10:0

0

9? Moze sie myle

3

Na przekor malkontentom, wielkim fanom od 2011, dzisiaj bardzo solidny mecz, w kazdej formacji spokoj, brawo dla Bartry, szkoda Montoyi, oby tak dalej

3

Mecz kompletny. Busi jak za dawnych lat, obrona pewna(procz Alvesa, ale to norma) pomoc w koncu dobrze(nie super, ale dobrze), atak przyjemnie

0

Jestem gienialny, mowilem

0

Jest pedro bedzie gol

0

Arek synonimem gola, nie wiem czy plakac czy sie cieszyc

0

Gdzie masz oczy, dawno nie gral tak dobrze

0

Po raz (?) drugi dobrze od poczatku sezonu wlasnie. Barta genialny, Masche jak zawsze

0

Nie wie bo w podstawowce nie ucza takich rzeczy :)

2

Tu wiekszosc ma manie czepiania sie wszystkich i wszystkiego. Zamiast tworzyc konstruktywna rozmowe to prezentuja taki poziom ze szkoda gadac

1

Pedro jakby poczul oddech Suareza za plecami i moze zacznie cos grac

1

nic nie mow nawet, 8 meczy na kuponie i do 90 min wszystko wchodzilo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?