Gdyby nie ta reklama to bysmy klepali samymi ogorkami jak Pedro. Trzeba sie z tym pogodzic, wartosci wartosciami ale by zapewnic kibicom tego czego chca to niestety trzeba sie "sprzedac"
Na rm.pl wszedlem poraz puerwszy w zyciu, chcialem zobaczyc czy to prawda co o tej stronie mowicie... Pierwszy artykul i taki oto komentarz"
Jakby ciebie faszerowali tym co messiego od dziecka to też w jego wieku już byś siadał. Messi przy Ronaldo to jak napompowany Adamek przy Kliczko :D" Moj boze biedni rodzice tych dzieci, miejmy nadzieje ze w szkole lepiej blyszcza inteligencja
Z Neymarem inna sprawa troche byla.
1. Przystosowanie do grania w europie
2. nogi z zapalek
Suarez poprostu potrzebuje czasu wg mnie, 4 msc to jednak chwila
2
Gdyby nie ta reklama to bysmy klepali samymi ogorkami jak Pedro. Trzeba sie z tym pogodzic, wartosci wartosciami ale by zapewnic kibicom tego czego chca to niestety trzeba sie "sprzedac"
0
Nie mowie ze zwyciezca jest powszechnie znany, ale przepasc w kursach nie odzwierciedla tego jakie sa ich szanse :D
0
No to polecieli bukamcherzy z tymi kursami, zrozumialy faworyt, ale 8 zl na messiego to za duzo.
0
Tego nie powiedzialem, ale takich bredni to u nas nie widzialem :)
0
bo za duzo tu dzieci z waszej strony. taka prawda, mrperfect i reszta trolli, nie oszukujmy sie
9
Na rm.pl wszedlem poraz puerwszy w zyciu, chcialem zobaczyc czy to prawda co o tej stronie mowicie... Pierwszy artykul i taki oto komentarz"
Jakby ciebie faszerowali tym co messiego od dziecka to też w jego wieku już byś siadał. Messi przy Ronaldo to jak napompowany Adamek przy Kliczko :D" Moj boze biedni rodzice tych dzieci, miejmy nadzieje ze w szkole lepiej blyszcza inteligencja
0
Powiedzial Gimbus... Parodia
0
marudo ? nigdy bym sie tak nie nazwal, tu chodzi raczej o to, ze mamy pilkarza ktory na treningu jest co najwyzej od podawania pilek ...
2
Vermalen podobno kiedys zagra w pilke nozna, takie tam ploty
0
No to zaj*bal.
0
Ok ;)
0
Gimnazjum skonczylem 6 lat temu wiec raczej malo trafny komentarz. Jak nie pasuja Ci wczesniejsze argumenty to ten moze bedzie lepszy: mecz kompletny
0
Tylko sie nie poplacz :)
0
1. Moze i tak
2. Nie jest grubszy tylko jest "dzikiem" jak to ktos ladnie ujal na forum ;)
0
Je**ij sie w czolo zanim cos napiszesz
1
Wydaje mi sie, ze Rakitic za bardzo przejmuje sie Alves, caly cAs gra asekuracyjnie i podwaja pozycje z Alvesem, tak mi sie wydaje
1
Z Neymarem inna sprawa troche byla.
1. Przystosowanie do grania w europie
2. nogi z zapalek
Suarez poprostu potrzebuje czasu wg mnie, 4 msc to jednak chwila
1
Szkoda ze nie jesyes trenerem:( wtedy byloby 10:0
0
9? Moze sie myle
3
Na przekor malkontentom, wielkim fanom od 2011, dzisiaj bardzo solidny mecz, w kazdej formacji spokoj, brawo dla Bartry, szkoda Montoyi, oby tak dalej
3
Mecz kompletny. Busi jak za dawnych lat, obrona pewna(procz Alvesa, ale to norma) pomoc w koncu dobrze(nie super, ale dobrze), atak przyjemnie
0
Jestem gienialny, mowilem
0
Jest pedro bedzie gol
0
Arek synonimem gola, nie wiem czy plakac czy sie cieszyc
0
Gdzie masz oczy, dawno nie gral tak dobrze
0
Po raz (?) drugi dobrze od poczatku sezonu wlasnie. Barta genialny, Masche jak zawsze
0
Nie wie bo w podstawowce nie ucza takich rzeczy :)
2
Tu wiekszosc ma manie czepiania sie wszystkich i wszystkiego. Zamiast tworzyc konstruktywna rozmowe to prezentuja taki poziom ze szkoda gadac
1
Pedro jakby poczul oddech Suareza za plecami i moze zacznie cos grac
1
nic nie mow nawet, 8 meczy na kuponie i do 90 min wszystko wchodzilo...