0

Biedny chłop :( wracaj do zdrowia i obys byl w formie. Pomijajac ten fakt to zubi powinien dostac bana na zycie

5

Dlatego ja ogladam C+ bo Ci idioci z TVP psuja caly urok

5

Legia ma pomysl na gre jak my z ziomkami na osiedlowym boisku.

0

W koncu obejrze bo co sobota to nie widzialem

0

Dostal patelnie i skorzystal

0

Nie kolegą tylko kolegom :D

4

Pikej zagral jak profesor, mimo slabego rywala, wiec uwazam ze na chwile obecna on powinien grac

1

pieknie City

1

To ja już wole brak komentarza na onecie

0

co za piła z głebi pola....

0

pilka ewidentnie szuka suareza w polu karnym, z tego cos jeszcze dzisiaj bedzie :D

0

jezu jak ja mam go juz dosc

0

pod warunkiem, że wejdzie Ney i zmieni tą kłode na skrzydle...

0

barkiem strzelił, fart jak ch*j

0

mega dobrze

6

Masche po raz kolejny pokazuje, że jest o niebo lepszy niż Busi, a i tak będzie grzał ławę... albo na obronie

0

Pikej dzisiaj jak profesor, Rafinha jakby zdystansowany, ale podoba mi sie to co widze :)

0

cieszy gol Suareza i jakosc pressingu, w koncu

0

prawda

2

Chyba nie pozostaje nic innego jak multiliga... Kur*a maribor puszczaja a barcelony nie... Skandal

0

Przy Neuerze szans nikt nie ma wiec po co innych nominuja ^^

0

Podejrzewam, ze glownymi malkontentami sa osoby z bardzo nudnym zyciem prywatnym i wylewaja swoja frustracje na logos kto ma sposob na swoje zycie. Pozdro

0

Beka z Vermalena jest tak samo slaba jak z Suareza. Ale obiekt kpin zawsze musi byc

0

Beka, komentuj dalej i sie nie przejmuj kretynami

7

4 czy 12 co za roznica skoro mamy najlepszego PO w Brazylii !!!

0

Ludzie sie poprostu zmartwili, ze najwieksza gwiazda powiedziala co powiedziala. Nie rob scen

4

I wlasnie przez takie myslenie ten klub niedlugo przestanie funkcjonowac

0

Na allegro poszukaj

0

Zdjecie jak drapie sie po jajcach- bezcenne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?