27 listopada 2014, 22:34
0
Biedny chłop :( wracaj do zdrowia i obys byl w formie. Pomijajac ten fakt to zubi powinien dostac bana na zycie
27 listopada 2014, 20:10
5
Dlatego ja ogladam C+ bo Ci idioci z TVP psuja caly urok
27 listopada 2014, 20:07
Legia ma pomysl na gre jak my z ziomkami na osiedlowym boisku.
27 listopada 2014, 19:26
W koncu obejrze bo co sobota to nie widzialem
26 listopada 2014, 21:36
Dostal patelnie i skorzystal
26 listopada 2014, 14:02
Nie kolegą tylko kolegom :D
26 listopada 2014, 09:42
4
Pikej zagral jak profesor, mimo slabego rywala, wiec uwazam ze na chwile obecna on powinien grac
25 listopada 2014, 22:34
1
pieknie City
25 listopada 2014, 22:03
To ja już wole brak komentarza na onecie
25 listopada 2014, 22:00
co za piła z głebi pola....
25 listopada 2014, 21:58
pilka ewidentnie szuka suareza w polu karnym, z tego cos jeszcze dzisiaj bedzie :D
25 listopada 2014, 21:54
jezu jak ja mam go juz dosc
25 listopada 2014, 21:39
pod warunkiem, że wejdzie Ney i zmieni tą kłode na skrzydle...
25 listopada 2014, 21:38
barkiem strzelił, fart jak ch*j
mega dobrze
25 listopada 2014, 21:34
6
Masche po raz kolejny pokazuje, że jest o niebo lepszy niż Busi, a i tak będzie grzał ławę... albo na obronie
25 listopada 2014, 21:27
Pikej dzisiaj jak profesor, Rafinha jakby zdystansowany, ale podoba mi sie to co widze :)
25 listopada 2014, 21:16
cieszy gol Suareza i jakosc pressingu, w koncu
25 listopada 2014, 21:10
prawda
25 listopada 2014, 21:06
http://sport.vod.pl/liga-mistrzow/apoel-nikozja-fc-barcelona/skg6e# 11 zł ale hula
25 listopada 2014, 20:49
2
Chyba nie pozostaje nic innego jak multiliga... Kur*a maribor puszczaja a barcelony nie... Skandal
24 listopada 2014, 17:25
Przy Neuerze szans nikt nie ma wiec po co innych nominuja ^^
21 listopada 2014, 18:14
Podejrzewam, ze glownymi malkontentami sa osoby z bardzo nudnym zyciem prywatnym i wylewaja swoja frustracje na logos kto ma sposob na swoje zycie. Pozdro
21 listopada 2014, 16:50
Beka z Vermalena jest tak samo slaba jak z Suareza. Ale obiekt kpin zawsze musi byc
Beka, komentuj dalej i sie nie przejmuj kretynami
21 listopada 2014, 07:21
7
4 czy 12 co za roznica skoro mamy najlepszego PO w Brazylii !!!
20 listopada 2014, 07:08
Ludzie sie poprostu zmartwili, ze najwieksza gwiazda powiedziala co powiedziala. Nie rob scen
20 listopada 2014, 07:07
I wlasnie przez takie myslenie ten klub niedlugo przestanie funkcjonowac
19 listopada 2014, 09:30
Na allegro poszukaj
19 listopada 2014, 09:27
Zdjecie jak drapie sie po jajcach- bezcenne
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Biedny chłop :( wracaj do zdrowia i obys byl w formie. Pomijajac ten fakt to zubi powinien dostac bana na zycie
5
Dlatego ja ogladam C+ bo Ci idioci z TVP psuja caly urok
5
Legia ma pomysl na gre jak my z ziomkami na osiedlowym boisku.
0
W koncu obejrze bo co sobota to nie widzialem
0
Dostal patelnie i skorzystal
0
Nie kolegą tylko kolegom :D
4
Pikej zagral jak profesor, mimo slabego rywala, wiec uwazam ze na chwile obecna on powinien grac
1
pieknie City
1
To ja już wole brak komentarza na onecie
0
co za piła z głebi pola....
0
pilka ewidentnie szuka suareza w polu karnym, z tego cos jeszcze dzisiaj bedzie :D
0
jezu jak ja mam go juz dosc
0
pod warunkiem, że wejdzie Ney i zmieni tą kłode na skrzydle...
0
barkiem strzelił, fart jak ch*j
0
mega dobrze
6
Masche po raz kolejny pokazuje, że jest o niebo lepszy niż Busi, a i tak będzie grzał ławę... albo na obronie
0
Pikej dzisiaj jak profesor, Rafinha jakby zdystansowany, ale podoba mi sie to co widze :)
0
cieszy gol Suareza i jakosc pressingu, w koncu
0
prawda
0
http://sport.vod.pl/liga-mistrzow/apoel-nikozja-fc-barcelona/skg6e#
11 zł ale hula
2
Chyba nie pozostaje nic innego jak multiliga... Kur*a maribor puszczaja a barcelony nie... Skandal
0
Przy Neuerze szans nikt nie ma wiec po co innych nominuja ^^
0
Podejrzewam, ze glownymi malkontentami sa osoby z bardzo nudnym zyciem prywatnym i wylewaja swoja frustracje na logos kto ma sposob na swoje zycie. Pozdro
0
Beka z Vermalena jest tak samo slaba jak z Suareza. Ale obiekt kpin zawsze musi byc
0
Beka, komentuj dalej i sie nie przejmuj kretynami
7
4 czy 12 co za roznica skoro mamy najlepszego PO w Brazylii !!!
0
Ludzie sie poprostu zmartwili, ze najwieksza gwiazda powiedziala co powiedziala. Nie rob scen
4
I wlasnie przez takie myslenie ten klub niedlugo przestanie funkcjonowac
0
Na allegro poszukaj
0
Zdjecie jak drapie sie po jajcach- bezcenne