Powiem tak, od kilku dni nie komentuje bo nawet nie wiem co napisac. Jako kibicowi jest mi wstyd za to w jakim stylu przegralismy, a nie za to ze przegralismy bo to sie zdarza. Decyzje personalne Luisa sa wg mnie niedorzeczne. Jezeli ta druzyna odzyska "to cos" to te dwie przegrane nie beda mialy najmniejszego znaczenia, ale na obecna chwile to jest tragedia. Szkoda
Z tego co wiem to mvp otrzymuje sie za wklad w sukces druzyny miedzyinnymi. Drugie miejsce Argentyny jest sukcesem, a bez Messiego nie wyszliby nawet z grupy. Natomiast holandia nie jest az tak uzalezniona od jednego grajka. Wg mnie Messi dostal ja zasluzenie, a jezeli nie jemu to przyznalbym Neuer'owi
Komunikat za komunikatem... Jakby dzialali calkowicie zgodnie z prawem i dla dobra klubu to nie byloby takich rzeczy. Przysiegam, ze jak w 2016 wygraja wybory to tam pojade i ich wysadze. Skandal jak ch*j
Tak slabego meczu w wykonaniu Barcelony nie widzialem od czasow Rijkarda... Kopali sie po czolach i nic wiecej. Chociaz zeby byc bardziej precyzyjnym to powiem ze nie widzialem gorszej drugiej polowy od czasow Rijkarda. Oceny w pelni oddaja to co dzialo sie na boisku, choc i tak niektore sa troche zawyzone.
W 100% sie zgadzam i popieram... Teraz placz jaka to Barca jest slaba etc. Ludzie, gralismy na SB z Realem w naprawde wysokiej formie. Dostalismy 3:1 i trzeba zyc dalej, jestesmy liderami i liczy sie nastepny mecz. Oby tylko wyciagmeli wnioski. A na gre Suareza patrze z ogromnym optymizmem :)
bol dupki troche co ? :) moge sie zalozyc ze jezeli bylby to ronaldo to byscie plakali na tej swojej smiesznej stronce ze trzeba go uczcic bo jest najlepszy. hipokryzja
0
W dziwnym swiecie zyjesz
0
Ludzie dajcie spokoj, przestancie narzekac i dajcie mu czas, wg mnie to bedzie udany sezon. W koncu nadzieja umiera ostatnia :D
0
Jaki tekst? Nie jestem w temacie :(
0
Powiem tak, od kilku dni nie komentuje bo nawet nie wiem co napisac. Jako kibicowi jest mi wstyd za to w jakim stylu przegralismy, a nie za to ze przegralismy bo to sie zdarza. Decyzje personalne Luisa sa wg mnie niedorzeczne. Jezeli ta druzyna odzyska "to cos" to te dwie przegrane nie beda mialy najmniejszego znaczenia, ale na obecna chwile to jest tragedia. Szkoda
0
Z tego co wiem to mvp otrzymuje sie za wklad w sukces druzyny miedzyinnymi. Drugie miejsce Argentyny jest sukcesem, a bez Messiego nie wyszliby nawet z grupy. Natomiast holandia nie jest az tak uzalezniona od jednego grajka. Wg mnie Messi dostal ja zasluzenie, a jezeli nie jemu to przyznalbym Neuer'owi
0
I ta kropka nienawisci, daj mu zyc :(
0
Chodzi o sam fakt
0
Wczoraj napisalem wlasnie, ze mecz z Realem przypomnial mi baaaaaardzo ostatni mecz Rijkarda z Realem. Jak to sie skonczylo nie musze przypominac.
0
Komunikat za komunikatem... Jakby dzialali calkowicie zgodnie z prawem i dla dobra klubu to nie byloby takich rzeczy. Przysiegam, ze jak w 2016 wygraja wybory to tam pojade i ich wysadze. Skandal jak ch*j
0
Jest troche przygruby ale i tak ruszal sie lepiej niz Iniesta, Messi i Busquets razem wzieci
0
Tak slabego meczu w wykonaniu Barcelony nie widzialem od czasow Rijkarda... Kopali sie po czolach i nic wiecej. Chociaz zeby byc bardziej precyzyjnym to powiem ze nie widzialem gorszej drugiej polowy od czasow Rijkarda. Oceny w pelni oddaja to co dzialo sie na boisku, choc i tak niektore sa troche zawyzone.
1
Neymar gral w argentynie na lewej ? ;o suarez u nich w napadzie... beka, nie wiedzialem
26
swiat futbolu juz chyba nauczyl, ze ojciec jako agent to nienajlepszy wybor ;]
2
Uff udało sie przeczekac nawałnice narzekania. PRZEGRALISMY BO BYLISMY GORSI. koniec kropka.
0
W 100% sie zgadzam i popieram... Teraz placz jaka to Barca jest slaba etc. Ludzie, gralismy na SB z Realem w naprawde wysokiej formie. Dostalismy 3:1 i trzeba zyc dalej, jestesmy liderami i liczy sie nastepny mecz. Oby tylko wyciagmeli wnioski. A na gre Suareza patrze z ogromnym optymizmem :)
0
Suarez asysta jakby nie patrzec :)
0
jeszcze Dudka brakuje
7
Wolalbym jednak sklady... Albo przeglad prasy, cokolwiek
0
Czesc uzytkownikow ma, a czesc nie. Nie pytaj dlaczego bo nie wiem
3
remontada... jeszcze trzeba wiedziec co to znaczy
0
to samo mozna powiedziec o Realu jakby nie patrzec. Beda decydowaly detale
0
A ja wam mowie ze zagra, takie przeczucie
1
Bale zagra
1
Ty zbierales pokemony a tez nic z tego nie miales, a dalej mimo to zbierales ^^
2
kur*a kto to mowi ?;o poczytaj swoje komentarze i opinie na ich temat, a potem sie wypowiadaj... przynosisz wstyd wszystkim kibicom realu
2
bol dupki troche co ? :) moge sie zalozyc ze jezeli bylby to ronaldo to byscie plakali na tej swojej smiesznej stronce ze trzeba go uczcic bo jest najlepszy. hipokryzja
0
ewentualnie w przerwie
0
jak na 8 min to jestem zaskoczony gra Liverpool'u. Oby tak dalej
0
Legła karny, ladnie cisną Edit: cofam
3
Lucho dajac druzynie do zrozumienia ze juz moga sie rozluznic