0

To akurat tylko i wylacznie Twoja zasluga

0

Juz to widzielismy

0

Dobra Panie statystyka masz mnie, pomylilem sie haha

0

Pastore objedzie go jak na obwodnicy wokol trojmiasta

0

Robaldo ma w tym sezonie 8

1

Ch*jowo ale stabilnie

0

Mecz ? Chyba druga polowa a to nie caly mecz :D

1

Prawda.

7

Jak tak to niech wpada czesciej :)

0

Czyli teoretycznie ma 15 bramke strzelonych z gry, gdzie tu jego geniusz to ja nie wiem

0

Pedro.

1

No byloby ale watpie w hat-trika z PSG mimo wszystko

22

Ahhhh Puyol, ile bym dal zeby nawrzeszczal na kolegow i poustawial ich jak trzeba... Wojownik

0

Wystarczy spacje wcisnac :)

0

Aaaaa, a ile mu brakuje ?

0

No czyli sie pomylilem

0

19 chyba, ale nie jestem pewien

1

Jaki ?

0

w koncu z roznego... Czuje sie fenomenalnie jako pierwsza osoba w tym sezonie mogaca to napisac

0

Neymar tez najs

0

Swir jakich malo... Jeden i drugi w sumie

0

Mam nadzieje, ze ludzie glosujacy na ZP wezma pod uwage jakim jest dobrym aktorem...

0

No i to jest gol

0

Ja widze ze nie wazne jaki wystawi sklad to wy i tak bedziecie plakac. Nie liczy sie kto gra tylko czy wygrywaja. Nie gra Bartra i Montoya bo sa za slabi, gra Busquets bo Lucho jest do niego przekonany, a Mascherano mimo wszystko daje spokoj w defensywie

2

Banda poje**bow niszczy klub od srodka. Czemu nikt z tym nic nie zrobi, przeciez socios maja cos do powiedzenia, jak tak dalej pojdzie to za rok bedza zap*****lac z Biedronka na koszulce bez Messiego, Neymara i reszty bo nie pasuja do projektu. Kur** zart

0

My ?

0

Haha co frustracja. Czego Ty wymagasz od kolesia ktory w tym sezonie rozegral 70 minut z Malaga czyli jakies 2 msc temu. Daj mu czasu, jest potencjal

0

przed chwila napisales, ze Douglas to dno i czym sie jaramy. zastanow sie

0

co ? :D

0

nie wiem czy ogladamy ten sam mecz, Douglas biega jak poj*bany(podejrzewam, że nic wiecej mu nie pozostało). Mimo wszystko dla mnie na plus, a Ty jestes poprostu uprzedzony(albo slepy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?