Ja widze ze nie wazne jaki wystawi sklad to wy i tak bedziecie plakac. Nie liczy sie kto gra tylko czy wygrywaja. Nie gra Bartra i Montoya bo sa za slabi, gra Busquets bo Lucho jest do niego przekonany, a Mascherano mimo wszystko daje spokoj w defensywie
Banda poje**bow niszczy klub od srodka. Czemu nikt z tym nic nie zrobi, przeciez socios maja cos do powiedzenia, jak tak dalej pojdzie to za rok bedza zap*****lac z Biedronka na koszulce bez Messiego, Neymara i reszty bo nie pasuja do projektu. Kur** zart
nie wiem czy ogladamy ten sam mecz, Douglas biega jak poj*bany(podejrzewam, że nic wiecej mu nie pozostało). Mimo wszystko dla mnie na plus, a Ty jestes poprostu uprzedzony(albo slepy)
0
To akurat tylko i wylacznie Twoja zasluga
0
Juz to widzielismy
0
Dobra Panie statystyka masz mnie, pomylilem sie haha
0
Pastore objedzie go jak na obwodnicy wokol trojmiasta
0
Robaldo ma w tym sezonie 8
1
Ch*jowo ale stabilnie
0
Mecz ? Chyba druga polowa a to nie caly mecz :D
1
Prawda.
7
Jak tak to niech wpada czesciej :)
0
Czyli teoretycznie ma 15 bramke strzelonych z gry, gdzie tu jego geniusz to ja nie wiem
0
Pedro.
1
No byloby ale watpie w hat-trika z PSG mimo wszystko
22
Ahhhh Puyol, ile bym dal zeby nawrzeszczal na kolegow i poustawial ich jak trzeba... Wojownik
0
Wystarczy spacje wcisnac :)
0
Aaaaa, a ile mu brakuje ?
0
No czyli sie pomylilem
0
19 chyba, ale nie jestem pewien
1
Jaki ?
0
w koncu z roznego... Czuje sie fenomenalnie jako pierwsza osoba w tym sezonie mogaca to napisac
0
Neymar tez najs
0
Swir jakich malo... Jeden i drugi w sumie
0
Mam nadzieje, ze ludzie glosujacy na ZP wezma pod uwage jakim jest dobrym aktorem...
0
No i to jest gol
0
Ja widze ze nie wazne jaki wystawi sklad to wy i tak bedziecie plakac. Nie liczy sie kto gra tylko czy wygrywaja. Nie gra Bartra i Montoya bo sa za slabi, gra Busquets bo Lucho jest do niego przekonany, a Mascherano mimo wszystko daje spokoj w defensywie
2
Banda poje**bow niszczy klub od srodka. Czemu nikt z tym nic nie zrobi, przeciez socios maja cos do powiedzenia, jak tak dalej pojdzie to za rok bedza zap*****lac z Biedronka na koszulce bez Messiego, Neymara i reszty bo nie pasuja do projektu. Kur** zart
0
My ?
0
Haha co frustracja. Czego Ty wymagasz od kolesia ktory w tym sezonie rozegral 70 minut z Malaga czyli jakies 2 msc temu. Daj mu czasu, jest potencjal
0
przed chwila napisales, ze Douglas to dno i czym sie jaramy. zastanow sie
0
co ? :D
0
nie wiem czy ogladamy ten sam mecz, Douglas biega jak poj*bany(podejrzewam, że nic wiecej mu nie pozostało). Mimo wszystko dla mnie na plus, a Ty jestes poprostu uprzedzony(albo slepy)