- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
0
Witam wszystkich culés mam pytanie jakich piłkarzy chcielibyście zobaczyć w naszej kochanej drużynie i jacy zawodnicy z FCB B są najbardziej obiecujący waszym zdaniem? Dzięki z góry za odpowiedzi ;)
1
@Kackiewicz Veratti i Gumbau
0
@Kackiewicz Samper,Camara,może Gambau,Dybala,Laporte
1
@fcbfan1993 A co sądzisz o panach o nazwiskach Samper (Według mnie bardzo obiecujący ale Lucho powinien mieć więcej wiary w niego a on sam musiałby się bardziej przyłożyć bo trochę jego rozwój zatrzymał się pewnie przez granie w Segunda Division B ), Camara (Coś z niego może być, po jego dotychczasowych występach podoba mi się), Kaptoum (Tak średno na jeża bym powiedział xd Ten gol z Valencią to trochę za mało)
0
@jackgozdo Laporte też bardzo bym chciał u nas zobaczyć.Liczę, że te plotki o transferze do City to bujda ;)
0
@Kackiewicz Od jakiegoś czasu bardzo chciałem widzieć w naszych barwach Dybale, Kondogbie, De Bruyne, Ozila, Rooneya, Eriksena, Coutinho, Mullera, Riberiego, Alabę, Lacazette, Vidala, Zoume. Oczywiście mówię, że byłbym bardzo szczęśliwy widząc któregoś z nich w naszej koszulce, no ale za marzenia się nie płaci xD.
0
@Magmar67 Ciekawie, ciekawie z tych wszystkich zawodników to najrealniejsze to Dybala i Coutinho a i o nich bardzo trudno :/ a ty co sądzisz? Ale tak jak mówisz za marzenia się nie płaci :D
0
@Kackiewicz Dybala błyszczy we Włoszech i również nie zawodzi w LM. Myślę, że nie byłoby aż tak ciężko go wyciągnąć. Kiedyś z tego co pamiętam bodajże w jakimś wywiadzie powiedział, że odmówił Man. City, ponieważ chciał odejść do lepszego klubu. Myślę, że mogłoby to zadziałać też w tym przypadku, bo Barcy ciężko jest odmówić. Oczywiście kwota transferu nie powinna być ogromną przeszkodą, ale trzeba też zachować umiar. Poczekalbym jeszcze z tym aż się rozwinie, bo pod względem psychicznym dalej ten zawodnik musi popracować. W meczu z Bayernem były jego braki widoczne, odczuwał frustracje i prócz zdobytej bramki nie wyróżniał się zbyt na boisku. Jeśli chodzi o Coutinho to ten zawodnik musi wreszcie grać na wysokim poziomie, bo co chwila ma spadki i wzrost formy. W jednym meczu gra piach, w drugim wręcz czaruje i właśnie dzięki jego świetnej grze stałem się fanem jego talentu. Jednak wiadomo, to jest twarda liga , jednak jeśli ma się stać jednym z najlepszych musi wreszcie zacząć grać na właściwym poziomie.
1
@Magmar67 Bardzo dobrze ujęte może masz rację że nie będzie aż tak trudno go wyciągnąć bo sam jeszcze powiedział że chce zagrać z Messim i to jest plus.
0
@Kackiewicz Oby kiedyś się to stało.