2

Btw Farerzy serio mnie zaskakują. Kilka takich akcji w ataku pozycyjnym gdzie piłeczka na prawdę chodziła fajnie. Lepiej potrafią prowadzić grę w tym meczu niż my moim zdaniem.

1

Wdowczyk: "W jakiś sposób kontrolujemy to spotkanie." Cooooo? :D

1

@zodiak_10, #factos.

0

@barcelonaLM, przy takiej grze w naszym wykonaniu Kreciki nam zrobią z dupy jesień średniowiecza.

0

Komentarz usunięty

1

Holenderski arbiter chyba też ma coś do Polaków i chcę nam przeszkodzić...

0

Słyszycie poezję jaką śpiewają polscy kibice?

0

Brzęczek, ale miał śmiechawę w studio :D

0

Które to już będzie ostatnio "nowe otwarcie" Reprezentacji Polski?

1

0

@Kluivert_P, jeśli masz inne zdanie niż to co nam mówią mass media to od razu zaznaczam, że zostaniesz zmieszany z błotem przez kilku delikwentów tutaj. Wszystko jest czarne, białe i zdania innego mieć nie można ;)

1

Jakiś około miesiąc temu był temat z rzekomym zamachem na WTC. Czy ktoś pomoże odnaleźć mi tutejszy gorący wątek?

2

Kilka tygodni temu miałem sen, że Dani Olmo przyszedł do Barcy.

13



Made my day.

0

@Nazio_87, wczoraj było info, że to fejk. Coś się zmieniło?

2

@Nazio_87, hehe hehehe.

0

Chciałbym tylko przypomnieć, że grając z Wyspami Owczymi u siebie napoczęliśmy ich dopiero po błędzie technicznym obrońcy i sprokurowanym rzucie karnym w okolicach 70' grając z Robertem na szpicy i w dobrych warunkach atmosferycznych. Jutro gramy przy pizgawicy bez kapitana (co może mieć też bodziec pozytywny dla naszej kadry). Podejdźmy do tego meczu z pokorą bo może nie być łatwo, ponieważ lepsze reprezentacje od naszej traciły tam punkty.

1

@Barcasub, kiedy Ci się podniosło, a nie możesz już edytować.

0

#scamalert

Uważajcie na scamy typu wiadomości na whatsapp z ofertą pracy. Jeśli o nic nie aplikowaliście to jest to na pewno scam i nie klikajcie w żadne linki bo narobicie sobie syfu.

3

@DLFCB, cała polityka. Bardzo często to działa właśnie w ten sposób, że próbują coś wdrożyć i patrzą jaka będzie reakcja ludzi. Jeśli nie będzie gwałtownego sprzeciwu to ów rzecz/ustawa/postanowienie jest wprowadzone, a jak widać tutaj nie wyszło i baaaardzo dobrze.

0

@Foro, taktyczny.

1

@Montjuic, staaaary. Tyle lajków za tak szurski wpis? Jestem pod wrażeniem. Może z tej naszej tutejszej społeczności jeszcze będo ludzie.

40



Michał w lepszej formie niż Barca.

33



Krawczyk GOAT

0

@RichardWinters, mea culpa. Wina zapodaj. U mnie jest ok.

0

Znalezione w internetach. Cor Win.

https://zapodaj.net/plik-WOWwpgg5s0

#parody

2

Ale Hakimi co jest w gazie. Chyba najlepszy PO na ten moment.

0

@kuz, wczoraj w Eleven Gol live była analizowana ta sytuacja raz jeszcze i było widać, że bramkarz jest skupiony na piłce, a nie na Ferranie.

2

Coś niesamowitym jest jak jesteśmy niechlujni, niedokładni i beznadziejni w defensywie w tym sezonie.

1

Vaaaaaaaaaaamos!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?