esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Btw Farerzy serio mnie zaskakują. Kilka takich akcji w ataku pozycyjnym gdzie piłeczka na prawdę chodziła fajnie. Lepiej potrafią prowadzić grę w tym meczu niż my moim zdaniem.
1
Wdowczyk: "W jakiś sposób kontrolujemy to spotkanie." Cooooo? :D
1
@zodiak_10, #factos.
0
@barcelonaLM, przy takiej grze w naszym wykonaniu Kreciki nam zrobią z dupy jesień średniowiecza.
0
Komentarz usunięty
1
Holenderski arbiter chyba też ma coś do Polaków i chcę nam przeszkodzić...
0
Słyszycie poezję jaką śpiewają polscy kibice?
0
Brzęczek, ale miał śmiechawę w studio :D
0
Które to już będzie ostatnio "nowe otwarcie" Reprezentacji Polski?
1
@jacobFCB, @Kluivert_P, znalazłem mordeczki. Łapcie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13566106#comment-13566106
0
@Kluivert_P, jeśli masz inne zdanie niż to co nam mówią mass media to od razu zaznaczam, że zostaniesz zmieszany z błotem przez kilku delikwentów tutaj. Wszystko jest czarne, białe i zdania innego mieć nie można ;)
1
Jakiś około miesiąc temu był temat z rzekomym zamachem na WTC. Czy ktoś pomoże odnaleźć mi tutejszy gorący wątek?
2
Kilka tygodni temu miałem sen, że Dani Olmo przyszedł do Barcy.
13
Made my day.
0
@Nazio_87, wczoraj było info, że to fejk. Coś się zmieniło?
2
@Nazio_87, hehe hehehe.
0
Chciałbym tylko przypomnieć, że grając z Wyspami Owczymi u siebie napoczęliśmy ich dopiero po błędzie technicznym obrońcy i sprokurowanym rzucie karnym w okolicach 70' grając z Robertem na szpicy i w dobrych warunkach atmosferycznych. Jutro gramy przy pizgawicy bez kapitana (co może mieć też bodziec pozytywny dla naszej kadry). Podejdźmy do tego meczu z pokorą bo może nie być łatwo, ponieważ lepsze reprezentacje od naszej traciły tam punkty.
1
@Barcasub, kiedy Ci się podniosło, a nie możesz już edytować.
0
#scamalert
Uważajcie na scamy typu wiadomości na whatsapp z ofertą pracy. Jeśli o nic nie aplikowaliście to jest to na pewno scam i nie klikajcie w żadne linki bo narobicie sobie syfu.
3
@DLFCB, cała polityka. Bardzo często to działa właśnie w ten sposób, że próbują coś wdrożyć i patrzą jaka będzie reakcja ludzi. Jeśli nie będzie gwałtownego sprzeciwu to ów rzecz/ustawa/postanowienie jest wprowadzone, a jak widać tutaj nie wyszło i baaaardzo dobrze.
0
@Foro, taktyczny.
1
@Montjuic, staaaary. Tyle lajków za tak szurski wpis? Jestem pod wrażeniem. Może z tej naszej tutejszej społeczności jeszcze będo ludzie.
40
Michał w lepszej formie niż Barca.
33
Krawczyk GOAT
0
@RichardWinters, mea culpa. Wina zapodaj. U mnie jest ok.
0
Znalezione w internetach. Cor Win.
https://zapodaj.net/plik-WOWwpgg5s0
#parody
2
Ale Hakimi co jest w gazie. Chyba najlepszy PO na ten moment.
0
@kuz, wczoraj w Eleven Gol live była analizowana ta sytuacja raz jeszcze i było widać, że bramkarz jest skupiony na piłce, a nie na Ferranie.
2
Coś niesamowitym jest jak jesteśmy niechlujni, niedokładni i beznadziejni w defensywie w tym sezonie.
1
Vaaaaaaaaaaamos!!!!!