0

Jeden ziomek łyżwę nike sobie wygolił na głowie :D

1



Prawo jest prawo.

12



Wiadomix.

8

Te wypowiedzi o Laminie, że będzie lepszy niż Messi i ma lepszą lewą nogę od Leo to chyba trochę za daleko idące :D

0

@Katalończyk 99, odinstaluj apke, wpisz w google ten problem.

0

@Katalończyk 99, restart PC? VPN?

0

@tomek8756, Maja.

1

Barcelona to klub z największym xG w TOP 5 lig europejskich - 22.5

Ale jeśli chodzi o narzekanie kibiców to też chyba jesteśmy w TOP 5 w xN.

0

0

Czy Anita Mazur ma najlepsze nogi w Polsce?

4

@Lola120, ja też mam zapro, ale idę do znajomych później, po meczu :)

0

18:21 Javi Miguel: To nie koniec. Kontuzjowani są właśnie leczeni w Ciutat Esportiva. Wszystkie opcje są otwarte...

Ja pitole. Profesor Wilczur chyba działa.

2

Czy nie uważacie, że dla Oriola może być to trochę za wysoki kaliber jutro? Co powiecie na pomysł doble pivote z Gavim i Gundo? No chyba, że Frankie wróci, no to rozwiązanie wszystkich problemów.

1

@Kengo, wiem, ale nie powiem.

1

@marcin62, że tym co lecą na tym pasku reklamowym nie wstyd czegoś takiego promować. Kasa rządzi światem, a o podstawowych wartościach z czasem nikt już nie będzie pamiętał...

0

@Zoker, miałem to samo jakiś tydzień temu na Brave, ale następnego dnia załączyłem i do dziś działa bez reklam bez problemu.

2

@kubix05, przychodzi mi do głowy słowo "kredens" ;)

1

@Colon, piękne.

0

Aktualizacja

11:55 Javi Miguel: Pedri wyznaczył sobie za cel powrót do gry w meczu z Realem Sociedad na Reale Arena 4 listopada 2024.

2

@peetwithbarca, przeczytałem to głosem Andrzejka :D

9

Brzmi jakby Xavi spędził już z Roque co najmniej kilka miesięcy na treningach, a pewnie rozmawiał z Nim przez telefon kilka razy :D

0

Kurczę no nie będziemy sprzedawać Yamala, ale nad wykończeniem to mógłby popracować. Myślałem, że ta Jego lewajka jest trochę lepiej ułożona przy strzałach ;)

0

Aj! Fermin prawie jak Leo w finale z United...

2

Redakcja zobaczyła jaki "popyt" jest tu teraz na Pedriego i cyk, artykuł.

2

Czemu młodziutki Belingham potrafi grać od kilku lat wszystko i mieć zdrowie jak koń, a np taki Pedri nie? Moim zdaniem tu nie chodzi o wiek tylko podatność na kontuzje. Bardzo się obawiam, że Pedri mimo ogromnego talentu nie będzie mógł nigdy wejść na najwyższy poziom...

25

Nasz człowiek. Brawo. Szkoda, że usunął.

0

Kimmich puszcza piłkę bo byłby na spalonym, a komentatorzy w innym świecie, że sobie Niemiec olewa. Eh.

0

Galata jak utrzyma ten poziom może być czarnym koniem LM. No chyba, że grajo tak tylko u siebie.

3

@Emhyr, a mecz z Athletic oglądałeś i kilka genialnych przyjęć kierunkowych w tym przy jednym założona siatka rywalowi? Gdyby koledzy byli bardziej skuteczni miałby kilka asyst w tym meczu. Coś czuję, że trollujesz tym komentarzem.

0

@mleczkoo, hej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?