2

Mam wrażenie, że im bardziej mówi się, żeby Robert był w świetle bramki to On na przekór wychodzi z niego jeszcze częściej.

0

Probierzinho dumny już. Brawo drużyna.

2

@Culer9002, Boży na Polsat Sport Premium jak coś.

0

@LM10GOAT, nie.

0

Czego dziś byście chcieli, przekonującego zwycięstwa Repentacji Polski i delikatnej poprawy nastrojów czy kolejnego blamażu i dalszej części grillowania "Patałachów"?

3

Szczerze to już mega nudne i nawet, że irytujące robi się ta nagonka na Anię Lewnadowską. Dziewczyna ma pasję do tańca, spełnia się w tym, a oczywistym jest to, że to tańca zazwyczaj potrzeba partnera. Wcale bym się nie zdziwił jakby totalnie nic nie było na rzeczy, a Robert czytając komentarze na temat Jego żony również nie czuje się komfortowo. Piłkarz się starzeje i traci motorykę, dynamikę, ale nie tak podstawowe rzeczy techniczne jak przyjęcie piłki. Niektórzy trenerzy będący już wiele lat na piłkarskiej emeryturze potrafią czasem zgasić świecę w laczkach, że aż wrzawa pojawia się na trybunach. Wysnuwam tezę, że problem Roberta leży przede wszystkim w głowie.

14

0

Mali U17 vs Meksyk U17: 5-0

Zapewne nie tacy mali albo nawet nie tak młodzi.

1

Thiago Alcantara last dance u nas?

10



Mamy to.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ukraina da prztyczka Włochom mam przeczucie.

0

Teraz przy braku Gaviego Gundo również nie odpocznie...

1

Już wiemy jakie poglądy polityczne ma selekcjonejro Probiejro.

1:05:45


7

@tomek8756, obie formy poprawne.

0

@Criss18Barca, według analizy technicznej na 3,92 jest silne wsparcie. W skali makro dolar zyskuje do złotówki.

46



A to śmieszki ze strimsów.

0

Obawiam się, że brak Ziela podetnie naszym skrzydła (odpukać).

0

Pewnie większość z Was już dawno zwątpiła w Repentację Polski, a tu nagle domniemam znaczna część śledzi z zaciekawieniem mecz Mołdawia-Albania.

#hypocrisy

13

(brak komentarza)

0

@AduŚ07, najważniejsze żebyś był pewien decyzji (ja kiedyś miałem presje z otoczenia i całe szczęście nie władowałem się w ślub i się rozleciało po jakimś czasie), no i żeby partnerka się zgodziła. Powodzenia. Pierścionek spoko ;)

0

@BARCA1899Messi, genialny MAtS, niesamowita forma obrońców i mega skuteczny Lewy. Następstwem pracy trenera jest progres, a my mamy regres.

0

Real z kontuzjami vs Barca z kontuzjami to nie to samo. Jest tu jedna zasadnicza różnica - trener. Carlo potrafi poukładać drużynę mimo urazów by jako tako to wyglądało, a Xavi nie.

1

@Hubertusk, priv.

1

@Comentateiro, do tej pory nie było żadnej realnej szansy zwolnienia Xaviego. Nawet ten marazm, który ostatnio prezentujemy i jeśli byłby on kontynuowany nie przyczyniłby się do zmiany Mistera, jedynie jakaś katastrofa.

0

@JarekS, problem jest taki, że w obecnym momencie Xavi nie może "olać" niczego związanego z Gundo bo jest mu On potrzebny do grania jak tlen.

0

@IronSanHybrid, jestem dumny z tego, że Ona jest dumna z siebie.

0

@TheNekro94, jeśli Rune wygra to Nole out, jeśli Sinner wygra to Nole gra dalej.

4

@cchesterr43, nie zrobiłeś mi dnia tym...

21



Uwielbiam charakter tego chłopaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?