esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam wrażenie, że im bardziej mówi się, żeby Robert był w świetle bramki to On na przekór wychodzi z niego jeszcze częściej.
0
Probierzinho dumny już. Brawo drużyna.
2
@Culer9002, Boży na Polsat Sport Premium jak coś.
0
@LM10GOAT, nie.
0
Czego dziś byście chcieli, przekonującego zwycięstwa Repentacji Polski i delikatnej poprawy nastrojów czy kolejnego blamażu i dalszej części grillowania "Patałachów"?
3
Szczerze to już mega nudne i nawet, że irytujące robi się ta nagonka na Anię Lewnadowską. Dziewczyna ma pasję do tańca, spełnia się w tym, a oczywistym jest to, że to tańca zazwyczaj potrzeba partnera. Wcale bym się nie zdziwił jakby totalnie nic nie było na rzeczy, a Robert czytając komentarze na temat Jego żony również nie czuje się komfortowo. Piłkarz się starzeje i traci motorykę, dynamikę, ale nie tak podstawowe rzeczy techniczne jak przyjęcie piłki. Niektórzy trenerzy będący już wiele lat na piłkarskiej emeryturze potrafią czasem zgasić świecę w laczkach, że aż wrzawa pojawia się na trybunach. Wysnuwam tezę, że problem Roberta leży przede wszystkim w głowie.
14
https://x.com/Rusherflyyy/status/1726939831618666597
Wincyj komisji plis.
0
Mali U17 vs Meksyk U17: 5-0
Zapewne nie tacy mali albo nawet nie tak młodzi.
1
Thiago Alcantara last dance u nas?
10
Mamy to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ukraina da prztyczka Włochom mam przeczucie.
0
Teraz przy braku Gaviego Gundo również nie odpocznie...
1
Już wiemy jakie poglądy polityczne ma selekcjonejro Probiejro.
1:05:45
7
@tomek8756, obie formy poprawne.
0
@Criss18Barca, według analizy technicznej na 3,92 jest silne wsparcie. W skali makro dolar zyskuje do złotówki.
46
A to śmieszki ze strimsów.
0
Obawiam się, że brak Ziela podetnie naszym skrzydła (odpukać).
0
Pewnie większość z Was już dawno zwątpiła w Repentację Polski, a tu nagle domniemam znaczna część śledzi z zaciekawieniem mecz Mołdawia-Albania.
#hypocrisy
13
(brak komentarza)
0
@AduŚ07, najważniejsze żebyś był pewien decyzji (ja kiedyś miałem presje z otoczenia i całe szczęście nie władowałem się w ślub i się rozleciało po jakimś czasie), no i żeby partnerka się zgodziła. Powodzenia. Pierścionek spoko ;)
0
@BARCA1899Messi, genialny MAtS, niesamowita forma obrońców i mega skuteczny Lewy. Następstwem pracy trenera jest progres, a my mamy regres.
0
Real z kontuzjami vs Barca z kontuzjami to nie to samo. Jest tu jedna zasadnicza różnica - trener. Carlo potrafi poukładać drużynę mimo urazów by jako tako to wyglądało, a Xavi nie.
1
@Hubertusk, priv.
1
@Comentateiro, do tej pory nie było żadnej realnej szansy zwolnienia Xaviego. Nawet ten marazm, który ostatnio prezentujemy i jeśli byłby on kontynuowany nie przyczyniłby się do zmiany Mistera, jedynie jakaś katastrofa.
0
@JarekS, problem jest taki, że w obecnym momencie Xavi nie może "olać" niczego związanego z Gundo bo jest mu On potrzebny do grania jak tlen.
0
@IronSanHybrid, jestem dumny z tego, że Ona jest dumna z siebie.
0
@TheNekro94, jeśli Rune wygra to Nole out, jeśli Sinner wygra to Nole gra dalej.
4
@cchesterr43, nie zrobiłeś mi dnia tym...
21
Uwielbiam charakter tego chłopaka.