0

@tristan87, jeśli aktualne, to poproszę :)

12

@KrychaFCB, myślę, że niestety za jakiś czas doświadczymy skutków tej idiokracji.

0

@626, ja osobiście nie posiadam, ale znam ludzi, którzy wykorzystują go mega produktywnie.

1

@Kgorecki2500, są stronki gdzie możesz sobie sprawdzić kompatybilność danych podzespołów.

2

@DonMatteo901, wyrzuć się babo sama do kosza.

0

@jacobFCB, ale z Niego biała piz&a.

0

@BulaKG, czy ktoś widział/słyszał, że ktoś użył tego słowa?

1

@ViDuusPL, dziękówka Byczq.

0

Szkoda. Gratki dla Koroniarzy.

2

Ludziska poszukuję mema kiedy ludzie idą głęboko wpatrzeni w smartfony, a obok na ławce siedzą roboty czytające książki.

0

@RosjaninBut, w wielkim skrócie Trump jest zwolennikiem wyjścia z NATO. NATO bez USA nie istnieje.

9

Najbardziej mrożącym krew w żyłach tytułem artykułu w ostatnich czasach jest tutaj "Aktualizacja [..:..]"

1

Tak btw to mimo zmiany w rządzie uważam, że jeśli przypałęta się kolejny kaszel celebryta to znowu nas pozamykają w piz*u. Szymon "Gigachad" Hołownia był za obowiązkowymi szczepieniami tak swoją drogą.

0

@spacer, dzięki za przypomnienie!

0

@Emhyr, grana LS cały sezon, ale z tego co mi wiadomo, to Savio najbardziej lubi grać na PS i schodzić do środka między innymi.

0

Co Ryż z Dekla przywalił na koniec to Jego.

3

Kiwior w obronie i 3 bramki stracone przez Arsenal. Nieciekawie.

Ale Raya co ręcznik przy tej bramce to Jego.

0

@mekston, a gdzie można obejrzeć? Bo słynny strumyk coś słabo płynie.

0

Kuba Kiwior w składzie Arsenalu jak coś.

0



Zapraszamy!

10



To były normalne czasy.

0




Dymy.

0

@karolup, za wszy i drobny łupież jak najbardziej jako zmiennika dla Inakiego.

41



Tak będzie w niejednym domostwie.

2



Pozostając w klimacie. GTA San Domierz.

0

@Szreko, Elden Ring to totalny sztos. Początku są mega ciężkie bo jesteś czasem na jednego hita, ale kiedy expisz z biegiem czasu, gra na prawdę odpłaca świetną rozrywką i nietuzinkową eksploracją.

0

3



Z cyklu pt. "Łejt for it."

0

@macio_944, bardziej mnie jara ten znak wodny szczerze :D, no chyba że oficjalka będzie wyglądać bardziej epicko ;)

5



Halandzik po wczorajszym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?