0

@MESSIah16, chciałbym w to wierzyć, ale nie sądzę.

0

3

[Aktualizacja] znowu zbiera swoje żniwa.

3

To jest jakiś kryminał, że Fermin, który prezentował się bardzo dobrze nie był wpuszczany za Pedriego na 20-30 min. Teraz widzimy tego efekty. Pytanie tylko czy ma to związek z przemęczeniem czy po prostu możemy już jasno stwierdzić, że Kanaryjczyk jest po prostu szklany...

1

@escarabajo, no debil po prostu i tyle.

1

Mam nadzieję, że Czawi ogląda Gironę i ma w tym momencie jakieś autorefleksje aczkolwiek szczerze w to powątpiewam.

2

To jest jakiś żart w Lizbonie. Jak sędzia mógł anulować tego gola? Przecież z piłki nożnej zaraz zrobi się balet.

2

@Tasde, nigdy w życiu nie miałem takowego problemu, a spędziłem przy nim wiele, wiele godzin.

0

@Aureczek, przy podejmowaniu takich decyzji nie patrzy się na "gdzieś" tylko na oficjalne strony.

3

@fart, musimy wrócić do formy z jesieni kiedy jak równi z równym walczyliśmy z AV. Gual, Pekhart muszą zacząć więcej strzelać bo Kramer i Rosołek to moim zdaniem nie ten poziom.

2

Nasz jedyny nominalny lewy obrońca. Jeśli Jego sprzedaż dojdzie do skutku to trzymejcie mnie...

0

@MarcelNJ11, Lipsk kompletnie nie leżał Realowi. Ostatnia ich potyczka to jak dobrze pamiętam 3:2 dla Leipzig w Niemczech.

3

Szczerze ferowanie wyroków na dzisiaj mija się z celem bo do połowy lutego może się jeszcze wiele zmienić zarówno na naszą korzyść jak i wręcz przeciwnie. Podobnie sytuacja wygląda z drużyną spod Wezuwiusza.

0

Oby nie Inter... Oby nie Inter...

4

@Rysiu, wina Xaviego. To On nie wykorzystuje tych sytuacji.

0

@norbi77, wybacz, że uraziłem Cię swoją opinią na temat tego spotkania.

1

Moim zdaniem Barcelona zagrała dobry mecz i stworzyliśmy dużo okazji by strzelić więcej bramek, ale znowu ten feralny brak skuteczności...

2

Bramkarz Valencii wybija piłkę 2x w doliczonym czasie gry przez 40s, a sędzia kończy równo w 96', i nawet nie dostaje żółtej kartki.

0

@Azi, zawsze to samo.

0

Fajne to studio LaLiga na Eleven. Takie jakby go nie było.

Edit. Było opóźnienie w meczu Napoli. Mea culpa.

1

@AFA90, taaa i chyba ponad1000 podań.

0

Nie chcę wyolbrzymiać, ale chyba bardziej niż na potknięcie Atleti w tym meczu trzeba liczyć na remis bo trzeba pilnować 4 miejsca.

0

@Kgorecki2500, poseł i posłanka też źle? Ludzie... Litości.

0

Naprawdę czy jest sens czepiania się czy minister czy ministra? Czy Pan czy Pani? Czy serio to jest aż tak bardzo istotne? Jakby było "ministrzcze" to moglibyśmy się zacząć zastanawiać czy to jednak nie poszło trochę za daleko, ale póki co nie rozniecajmy ognia o pierdoły.

0

@Cobra303, efekt nowej miotły?

1

Co to za Stworzenie Boskie tak bogato obdarzone właśnie weszło do studia TVP Sport?

1

Wuja Brzęczek i analiza defenzywy Rakowa.

1

@LM10VeBarca, to ja w takim razie chcę być naiwnym bo chcę żyć w dobrze zarządzanym kraju i chciałbym dla Polski jak najlepiej. Uważam też, że doświadczenie Tuska zdobyte na arenie Europejskiej może znacząco wzmocnić naszą pozycję w UE co udowadnia ostatnia wiadomość, że "coś się zrobi" by pieniądze z KPO zostały odblokowane. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że Tusk faktycznie wyciągnie jakieś wnioski z poprzedniej kadencji i nie rozkradnie Polski ponownie.

1

Jurek Ribeiro! (L)!

1

Nie uważacie, że od czasu tego zdjęcia Xavi się znacznie postarzał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?