6

4

@vangoor, w życiu nie zrobiłbym tego swoim najbliższym bo to Oni najbardziej wtedy cierpią.

26

https://x.com/HelpingChads/status/1738824421937136091

I takie wiadomosci Ramblowicze lubio!

2

@Kuba_1, łezka w oku się kręci.

0

@AFA90, nawet nie wiedziałem, że ów technologia istnieje. Niby wspierana od 20xx wzwyż, ale na jutubach też niby są testy z moją kartą (1060 6gb)

5

@kuz, gdybyś zobaczył Leo z Antosią na zakupach i prawdopodobnie byłby to ostatni raz w życiu to również byś przeszedł obojętnie?

0

@Barcasub, ja również po kilku miesiącach, ale zabawa była całkiem spoko i może kiedyś wrócę :)

0

Tak się zastanawiam gdzie wyborcy kaczogrodu teraz będą szukać źródła informacji?

0

@Barcasub, pewnie. Teraz jest MU Legend bodajże i cały czas ludzie grajo chyba, ale nie jestem pewien.

2

@DonCarletto, Far Cry 5 w kooperacji. Świetna zabawa i gorąco polecam :)

2

@tristan87, 54 lata... Młody chłop, jeszcze tyle życia przed sobą...

2

@tomcias10, trochę chyba źle sformułowałeś swoją wypowiedź. Być może chodziło Ci o nasze emocjonalne podejście (oczywiście nie każdego) jeśli chodzi o Leo i związaną z tym dramaturgię.

0

@Rl9k1nG i liczyć na potknięcia Realu, a kontuzjowani gracze będą wracać powoli.

3

"Jeszcze sędzie taką stop-klatkę dostał, że to będzie czerwona kartka". Komentatorzy top.

2

@Kgorecki2500, thank you from the mountains.

3

@DonCarletto, jeśli jesteś Sekretarzem Generalnym NATO to musisz być twardy.

2

@Amidamaru, wszyscy byśmy tego chcieli aczkolwiek wiemy jak to się zazwyczaj kończy...

0

Kupowaliście kiedyś na allegrolokalnie? Pierwszy raz dokonałem zakupu, ale teraz zorientowałem się, że w żaden sposób nie można zweryfikować sprzedawcy? Jakie macie doświadczenia z tym portalem?

0

Macie problem z zalogowaniem się do FPL-a?

0

Dembele znów się połamał. Nowe, nie znaju.

0

Xavi: Musimy biegać jak zwierzęta, nie mamy Barcelony z 2010 roku

W pewnych meczach w środku pola: Pedri, Gundo, Frankie, światowy top, a Xavi prowadzi narracje typu Koeman "jest jak jest" - Ilias, De Jong, Abde w ataku. No kur@# trzmejcie mnie bo nie wyczymie.

0

Aleeee jaja....

1

Ale ta muzyczka po strzeleniu bramki, która trwa kilka sekund to na prawdę słabo przygotowane organizacyjnie...

1

Duńczyk się może cieszyć, że czerwo nie dostał.

8

@Comentateiro, to jeszcze tych troglodytów pisowskich nakręca, że ktoś potrafi reagować takim spokojem. Miód dla moich oczu.

0

@kynio302, śmiechłem na początku, ale to chyba portret śp. Lecha Kaczyńskiego, więc w sumie czy jest to aż tak kontrowersyjne?

1

@J4no, rozumiem też Twoje zdanie, ale to pokazuje jak nisko upadliśmy na ten moment, choć masz rację, że 3pkt są turbo ważne mimo wszystko.

2

Szczerze Wam powiem, że jeśli dziś nie wygramy 3-4 bramkami różnicy to średnio będę ukontentowany. Almeria w tym sezonie jest BEZNADZIEJNA.

4

Typ i typiara spotykają się w klubie, a po jakimś czasie lądują w hotelu. Kończy się to oczywiście momentem rozpusty. Po wszystkim typiara pyta:
- No i jak Ci było?
- Andrzej.

0

@norbi77, ale za to druga z policjantek btw niczego sobie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?