0

Taką Barcelonę chcemy oglądać. Vamos.

0

Tak btw jeden z sędziów liniowych w pierwszej połowie notorycznie pokazywał spalone i niejeden raz się pomylił gdzie akcja mogła być kontynuowana...

2

Oddaliśmy 1 strzał w 47' kiedy Balde był blokowany, choć statystyki na flashscore pokazują, że 0.
Kiedy myślę, że nie potrafimy zagrać już większego paździerza to Xavi z całą ferajną podnoszą ręce i mówią "potrzymaj nam piwo". Oglądam równie zrezygnowany ten mecz jak wygląda Mister przy ławce trenerskiej. Jeden, wielki DRAMAT.

2

Cancelo out. No kur^a nie wierzę...

1

Ten sędzia wygląda jak Gianni Infantino.

1

@barcanawieki, trochę wiary.

0

@Krzysztof1987 i efektownej również proszę.

0

@Emhyr, myślę, że dlatego bo prezentuje się ostatnio z ofenzywy najmniej tragicznie?

1

Nie wiem czy ktoś pisał, ale jeśli dziś nie zapunktujemy to spadamy na 5 miejsce bo właśnie Baskowie nas łyknęli.

0

@Krzysztof1987, czyli większe kutaszenie?

4

Felix ława. Chyba sobie nagrabił trochę u Danzela aczkolwiek Ferran zasługuje na szansę bo prezentuje się chyba ostatnio najlepiej z ofenzywy.

0

@KamQiX, ja nawet nie wiem czy mam jakąkolwiek, ale nie sądzę. Ryje mi beret jak ludzie się tym podniecają :D

0

Panowie i Panie ja Wam dziś powiadam. Nowy rok, nowy, LEPSZY Lewy!

1

@The Game 10, w trakcie programu się rozkręcił. Brakowało Maćka.

0

Maciej Orłoś TOP.

0

@The Game 10, myślę, że trochę jeszcze potrwa zanim wejdzie na swoje "dawne obroty". Póki całe TVP kuleje z realizacją swoich programów.

1

Moim zdaniem Carvajal ewidentnie utrudnia interwencję obrońcy, który bardzo prawdopodobne, że przeszkodziłby Rudigerowi w dojściu do czystej pozycji aczkolwiek gdyby ta bramka była anulowana to i tak śmiem twierdzić, że w dalszej części meczu Real i tak by wcisnął tego jednego gola. Dość wymówek. Weźmy się za grę.

1

Kto by pomyślał, że będę zazdrościć Atleti Moraty mając Lewego w składzie.

0

@La Pulgaa, a w tej kupie były smoki?

1

@Kgorecki2500, ogólnie klocki Lego to całkiem niezła dywersyfikacja jeśli chodzi o inwestycje. Ziomek kiedyś w tym siedział grubo, ale z tego co piszesz to w ciągu dalszym można zarobić. Tylko z tego co pamiętam to trzeba było się znać, które zestawy utrzymają wartość, a wręcz jest szansa na zysk w perspektywie czasu.

3

Zaspał chyba Couto, ale patrząc jak grają zespoły z top 4 to jest mi wstyd za Barcelonę.

0

Gwarantuje Wam, że nasz Rafinia nie trafia tego co teraz Savio.

5

Duma Katalonii jest niesamowita. Nie mam słów.

0

Czy sędzia słusznie doliczył tylko 3 minuty do drugiej części spotkania Realu?

0

@bebeto77, pozdrawiam.

1

Najgorsze co możecie teraz zrobić to odpalić Real z nadzieją, że stracą punkty.

0

"Żywiec zdrój mineral + z magnezem!"

4

Widać, że Kraft to równy gość. Cieszy się ze zwycięstwa kolegi jakby sam triumfował.

0

No to mamy przerwę. Ciekawe czy warunki pozwolą na dokończenie konkursu czy zostaniemy z wynikami po pierwszej serii.

3

@Krzysztof1987, chyba jedna z bardziej strzeżonych tajemnic współczesnego sportu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?