2

Przemek Frankowski z nietrafionym karnym z 6' w meczu z Paryżem.

0

Jakimś "pozytywem" tej porażki jest też to, że może Lapcio zacznie się poważniej zastanawiać, że ta karawana z tym woźnicą już daleko nie zajedzie.

0

Wiem Mordeczki, że Was to pocieszy. Mamy srebro!

1

W ogóle mi ich teraz nie żal, że będą patrzeć jak największy rywal będzie zaraz podnosił puchar i celebrował zwycięstwo. Należy im się taki mentalny gwałt. Może w końcu zrozumieją jak wielki piach grają i czas się w końcu kur@# obudzić.

5

Sergi Roberto: Musimy iść do przodu.

On chyba nie widzi, że od długiego czasu idziemy do tyłu.

0

Prawdą jest to, że Real ułożył sobie ten mecz tymi dwoma bramkami, a nie był wcale znacznie lepszy. Wykorzystali co mieli. Uważam, że jeśli to my napoczęlibyśmy rywala to ten mecz potoczył by się inaczej.

0

@parpe, tylko myślę, że Erni nie brałby teraz nas.

46

Liczę mocno, że Gundo zostanie wzięty do wywiadu. Może rozwiąże my się język i powie co o tym wszystkim myśli.

4

Fermin pokazuje, że mu zależy gra z podobną agresywnością jak Gavi. Nie pojmuję jak Roberto może być wyżej w hierarchii od Niego...

0

Największym upokorzeniem teraz jest to, że Real chyba nas już nie chce dobijać... Mam wrażenie, że jakby trochę podkręcili temp to mogliby jeszcze kilka wsadzić.

3

Serio druga żółta za takie coś? Co ten komentator jeszcze pierd$$i, że co najmniej żółta...

0

Może jakaś czerwona kartka dla Realu. Wtedy widzę jedyne szanse na odwrócenie wyniku.

0

Najgorsze jest to, że Araujo gra z żółtą kartką.

6

Że VAR się tym faulem nie zajął to jest jakaś aberracja.

0

Jak Real nas zacznie kontrować to będzie istny gwałt...

0

Ten Pena nie potrafi do piłek wychodzić. Któryś raz taka sytuacja już odkąd gra regularnie.

0

Newcastle co za come back.

4



Nie rozmyślajcie zbyt intensywnie Mordeczki.

0

Ależ ta Madzia Pałasz w studio Eurosportu jest śliczna.

1

@michaleu, sorki. Nie Stoch tylko Żyłka skacze.

1

@michaleu, jest kilkanaście par zawodników z tego samego kraju w konkursie. Np w Polsce startuje Kubacki i Stoch. Podobnie jak w drużynówce, ale tutaj tylko skacze dwóch, a nie czterech. Tyle wiem na razie.

0

Co to za nowy format w skokach? Było już to kiedyś?

3

@norbi77, stoją tam jakby w środku siedzieli jedni z dwunastu apostołów.

2

@Rust_Cohle, dokładnie

0

Włączyłem na chwilę skoki na TVP i wytrzymałem dosłownie 10s kiedy usłyszałem Babiarza.

0

@bartekvisca , czy nie miałeś na myśli "bez Pedriego"?

1

@Arden, Suarez trochę :D
Sorry Luis.

1

Obawiam się, że Xavi obsrany słabością zespołu postawi na Pedriego w pierwszym składzie i to skończy się wiadomo czym.

0

Jakim zestawieniem i ustawieniem wychodzicie na Real w niedzielę gdybyście byli trenerem? Manewr z dodatkowym pomocnikiem na skrzydle by powalczyć o dominację w środku pola?

1

@MarioVeB!, czy On powiedział, "Hungary is doing good."?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?