esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przemek Frankowski z nietrafionym karnym z 6' w meczu z Paryżem.
0
Jakimś "pozytywem" tej porażki jest też to, że może Lapcio zacznie się poważniej zastanawiać, że ta karawana z tym woźnicą już daleko nie zajedzie.
0
Wiem Mordeczki, że Was to pocieszy. Mamy srebro!
1
W ogóle mi ich teraz nie żal, że będą patrzeć jak największy rywal będzie zaraz podnosił puchar i celebrował zwycięstwo. Należy im się taki mentalny gwałt. Może w końcu zrozumieją jak wielki piach grają i czas się w końcu kur@# obudzić.
5
Sergi Roberto: Musimy iść do przodu.
On chyba nie widzi, że od długiego czasu idziemy do tyłu.
0
Prawdą jest to, że Real ułożył sobie ten mecz tymi dwoma bramkami, a nie był wcale znacznie lepszy. Wykorzystali co mieli. Uważam, że jeśli to my napoczęlibyśmy rywala to ten mecz potoczył by się inaczej.
0
@parpe, tylko myślę, że Erni nie brałby teraz nas.
46
Liczę mocno, że Gundo zostanie wzięty do wywiadu. Może rozwiąże my się język i powie co o tym wszystkim myśli.
4
Fermin pokazuje, że mu zależy gra z podobną agresywnością jak Gavi. Nie pojmuję jak Roberto może być wyżej w hierarchii od Niego...
0
Największym upokorzeniem teraz jest to, że Real chyba nas już nie chce dobijać... Mam wrażenie, że jakby trochę podkręcili temp to mogliby jeszcze kilka wsadzić.
3
Serio druga żółta za takie coś? Co ten komentator jeszcze pierd$$i, że co najmniej żółta...
0
Może jakaś czerwona kartka dla Realu. Wtedy widzę jedyne szanse na odwrócenie wyniku.
0
Najgorsze jest to, że Araujo gra z żółtą kartką.
6
Że VAR się tym faulem nie zajął to jest jakaś aberracja.
0
Jak Real nas zacznie kontrować to będzie istny gwałt...
0
Ten Pena nie potrafi do piłek wychodzić. Któryś raz taka sytuacja już odkąd gra regularnie.
0
Newcastle co za come back.
4
Nie rozmyślajcie zbyt intensywnie Mordeczki.
0
Ależ ta Madzia Pałasz w studio Eurosportu jest śliczna.
1
@michaleu, sorki. Nie Stoch tylko Żyłka skacze.
1
@michaleu, jest kilkanaście par zawodników z tego samego kraju w konkursie. Np w Polsce startuje Kubacki i Stoch. Podobnie jak w drużynówce, ale tutaj tylko skacze dwóch, a nie czterech. Tyle wiem na razie.
0
Co to za nowy format w skokach? Było już to kiedyś?
3
@norbi77, stoją tam jakby w środku siedzieli jedni z dwunastu apostołów.
2
@Rust_Cohle, dokładnie
0
Włączyłem na chwilę skoki na TVP i wytrzymałem dosłownie 10s kiedy usłyszałem Babiarza.
0
@bartekvisca , czy nie miałeś na myśli "bez Pedriego"?
1
@Arden, Suarez trochę :D
Sorry Luis.
1
Obawiam się, że Xavi obsrany słabością zespołu postawi na Pedriego w pierwszym składzie i to skończy się wiadomo czym.
0
Jakim zestawieniem i ustawieniem wychodzicie na Real w niedzielę gdybyście byli trenerem? Manewr z dodatkowym pomocnikiem na skrzydle by powalczyć o dominację w środku pola?
1
@MarioVeB!, czy On powiedział, "Hungary is doing good."?