esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@leomessi1710, ciasteczko.
0
@Barcaa12, "Madrytczoków robota"
1
Jesteście najlepsi. "Rządowi" to kolejna ksywka, która mnie zwaliła z nóg.
0
@Cataloniec94, a tfu! Nerazzurri to biorą.
2
Najlepiej Święty: "W ofensywie Barcelony dzieje się coś tylko wtedy kiedy coś robi Ferran." Chyba nie widział dziś Yamala co grał.
1
Isco MVP? Hmm...
2
Rekin gryzie po raz 3! Bamos Bamba!
1
"To był bardzo, bardzo zły występ Polaka." No bez przesady...
1
Kibicowanie Barcelonie w ostatnim czasie to jedno wielkie iksde. Nudy nie ma.
0
Czemu Oni do ku@wy nędzy nie potrafią się porozumieć między linią obrony, a bramkarzem...
1
Nakładka jak uj na Pedrim...
0
Raphinha ogląda ten mecz i cóż... Nie lubi tego.
2
Yamalu co Ty robisz.
0
Pellegrini reaguje. Iglesias i Fekir wchodzą. Trzeba uważać.
3
Nie szukajcie dziury w całym, że Betis słaby etc. Gramy po prostu dziś fajnie w piłkę i przyjemnie się to ogląda, jednak wynik, który mamy jest turbo niebezpieczny. Trza coś wcisnąć jeszcze po przerwie koniecznie.
2
Święty już będzie analizował tego gola z nadzieją anulacji.
0
@parpe, notatnik to mój drugi dom.
3
Sędziowanie, sędziowaniem, ale prawda jest taka, że kiedy emocje opadają to po prostu kur@a nas strzela bo Oni to robią praktycznie cały czas i odrabiają te straty i mamy ból dupy. Gdybyśmy nie tracili frajersko punktów i prezentowali jakiś godny poziom futbolu to inaczej wyglądałby nasze nastroje i sytuacja w tabeli, a tak to przemawia przez nas również frustracja Jeśli chodzi o te kontrowersje sędziowskie to poczekajmy na wypowiedzi jakiś ludzi, którzy zdecydowanie znają się na tym lepiej niż my.
0
Szczerze Wam powiem, że nie chcę uprawiać masochizmu i oglądać drugą połówkę Realu. Ostrzegam.
0
Real to jest ten mental. Specjalnie stracili bramkę, żeby od początku meczu grać na wyższych obrotach, ja Wam to mówię.
7
Onana wracający z PNA.
1
Maciek już gotowy na mecz.
8
Tak GOAT zamyka mordy.
0
@Wiatrak, myślę, że Xavi raczej zdecydowanie preferowałby Real ze względu na swoją przeszłość.
3
Aitana Goatmati. Fajne określenie.
0
You shall not pass.
5
Wszyscy srają przed tym Bilbao, a ja Wam mówię, że przejdziemy dalej.
2
@Rewolucja123, jak sytuacja z Rudowłosą?
1
Ciekawy materiał mówiący między innymi o groteskowym zachowaniu Ferrana, który uciszał trybuny III-ligowca po strzelonej bramce, co również moim zdaniem może świadczyć jak szoruje po dnie mental naszej drużyny.
1
@FcPortoFan1999, spoko, niech wchodzi na te końcówki, ale do kur@y nędzy nie na skrzydło. To jest 9 i tam ma się uczyć naszej gry (znaczy najlepiej, żeby na ten moment się jej nie uczył bo wyjdzie mu tu na złe), a nie na flance...