0

@leomessi1710, ciasteczko.

0

@Barcaa12, "Madrytczoków robota"

1

Jesteście najlepsi. "Rządowi" to kolejna ksywka, która mnie zwaliła z nóg.

0

@Cataloniec94, a tfu! Nerazzurri to biorą.

2

Najlepiej Święty: "W ofensywie Barcelony dzieje się coś tylko wtedy kiedy coś robi Ferran." Chyba nie widział dziś Yamala co grał.

1

Isco MVP? Hmm...

2

Rekin gryzie po raz 3! Bamos Bamba!

1

"To był bardzo, bardzo zły występ Polaka." No bez przesady...

1

Kibicowanie Barcelonie w ostatnim czasie to jedno wielkie iksde. Nudy nie ma.

0

Czemu Oni do ku@wy nędzy nie potrafią się porozumieć między linią obrony, a bramkarzem...

1

Nakładka jak uj na Pedrim...

0

Raphinha ogląda ten mecz i cóż... Nie lubi tego.

2

Yamalu co Ty robisz.

0

Pellegrini reaguje. Iglesias i Fekir wchodzą. Trzeba uważać.

3

Nie szukajcie dziury w całym, że Betis słaby etc. Gramy po prostu dziś fajnie w piłkę i przyjemnie się to ogląda, jednak wynik, który mamy jest turbo niebezpieczny. Trza coś wcisnąć jeszcze po przerwie koniecznie.

2

Święty już będzie analizował tego gola z nadzieją anulacji.

0

@parpe, notatnik to mój drugi dom.

3

Sędziowanie, sędziowaniem, ale prawda jest taka, że kiedy emocje opadają to po prostu kur@a nas strzela bo Oni to robią praktycznie cały czas i odrabiają te straty i mamy ból dupy. Gdybyśmy nie tracili frajersko punktów i prezentowali jakiś godny poziom futbolu to inaczej wyglądałby nasze nastroje i sytuacja w tabeli, a tak to przemawia przez nas również frustracja Jeśli chodzi o te kontrowersje sędziowskie to poczekajmy na wypowiedzi jakiś ludzi, którzy zdecydowanie znają się na tym lepiej niż my.

0

Szczerze Wam powiem, że nie chcę uprawiać masochizmu i oglądać drugą połówkę Realu. Ostrzegam.

0

Real to jest ten mental. Specjalnie stracili bramkę, żeby od początku meczu grać na wyższych obrotach, ja Wam to mówię.

7



Onana wracający z PNA.

1



Maciek już gotowy na mecz.

8



Tak GOAT zamyka mordy.

0

@Wiatrak, myślę, że Xavi raczej zdecydowanie preferowałby Real ze względu na swoją przeszłość.

3



Aitana Goatmati. Fajne określenie.

0



You shall not pass.

5

Wszyscy srają przed tym Bilbao, a ja Wam mówię, że przejdziemy dalej.

2

@Rewolucja123, jak sytuacja z Rudowłosą?

1



Ciekawy materiał mówiący między innymi o groteskowym zachowaniu Ferrana, który uciszał trybuny III-ligowca po strzelonej bramce, co również moim zdaniem może świadczyć jak szoruje po dnie mental naszej drużyny.

1

@FcPortoFan1999, spoko, niech wchodzi na te końcówki, ale do kur@y nędzy nie na skrzydło. To jest 9 i tam ma się uczyć naszej gry (znaczy najlepiej, żeby na ten moment się jej nie uczył bo wyjdzie mu tu na złe), a nie na flance...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?