esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ryou po konkursie: "I be happy and I drink red bull."
0
Wrius disco polo dotknął nawet Lake Placid. O zgrozo.
1
@Cukson, genialny grajek, nędzna osobowość.
0
Czy Real i Bayer to obecnie dwie najlepsze drużyny w Europie?
1
@reloaded, wodze fantazji i owszem jakby płacili.
3
Jako wyborca antypis spodziewałem się, że po prostu gorzej już być nie może. Za rządów PO kolorowo również nie było, ale to co zaczyna się odwalać woła o pomstę do nieba. Nie wiem jakie poglądy ma ów twórca, ale nie wydaje mi się by był po którejś ze stron PO/PiS...
2
Że tak zapytam kolokwialnie. Poyebawszy?
3
https://x.com/NileGardiner/status/1755665563534180645
Grubo.
0
Komitet Apelacyjny również odrzucił odwołanie Barcelony ws. Vitora Roque
Gerard, czekamy na taśmy.
0
#reverseparody
Barcelona nie jest na celowniku Xabiego Alonso w kontekście zastąpienia Xaviego.
0
Jutro Real-Girona o tej samej porze co Bayer-Bayern. Cudownie...
5
Powiem Wam tak, że głosowałem na Trzecią Drogę, przede wszystkim z przekonaniem odsunięcia pisiorów od władzy, ale jak widzę co tu się odwala dosłownie od 2 miesięcy rządów KO to mnie na wymioty zbiera i na ten moment powoli zaczynam żałować. Mianowicie:
- niejasność w sprawie przyszłych elektrowni atomowych
- niewiadoma w sprawie fabryki Intela
- CPK prawdopodobnie nie ruszy, bądź będzie mega opóźnione
Nie chcę na razie ferować żadnych wyroków bo może potrzeba czasu by pewnym rzeczom się przyjrzeć, ale sam brak audytu w sprawie CPK mówi jasno, że rządzący praktycznie już podjęli decyzję w sprawie tego projektu.
4
@Michu94, myślę, że nie będzie tak finezyjny i efektowny, ale nie oznacza to, że nie może być tak samo bądź bardziej efektywny.
0
@takisobiektos, cóż się stało?
7
Lamine Yamal urósł 10 cm jednego roku kalendarzowego.
8
"Ja wchodzę, a Ona skacze po Nim."
27
Let's get ready to rumble.
0
@Ojciec5tkidzieci, chińskie kopalnie węglowe wydobywają tyle węgla w 4 dni co Polska w rok. Plują na nas.
0
@Kgorecki2500, jednak ludzkość ma jakieś szanse na przetrwanie.
0
Catalunya Radio: Trzech kandydatów Jorge Mendesa do roli następcy Xaviego
Zaczynam się powoli zastanawiać kto tak naprawdę rządzi naszym klubem...
5
Thiago Alcântara - gość, o którym już prawie zapomniałem. Genialny piłkarz, ale szkoda, że zniszczony przez kontuzje...
5
Przecież to jest ku@wa niemożliwe. Sędzia pokazuje przywilej korzyści gdzie gość SEKUNDĘ wcześniej fauluje taktycznie po stracie na żółtą kartkę i nie gwiżdże. Jak to jest możliwe? To jest ku@wa nie do wiary!
2
To co robi Yamal w defensywie i jak świetnie potrafi przewidzieć gdzie piłka poleci to jest sztos. Wszyscy pier@olą na około jak to Xavi nie rozwinął żadnego zawodnika, a moim zdaniem Yamal tak efektywnie i efektownie haruje w defensywie właśnie dzięki Misterowi.
5
"L" jak Roberciiiiik!
0
Kurs na nas z Alaves 1.90... Nieźle. Cieszy pomysł z Andreasem na DM i ciekawe kto jako fałszywy skrzydłowy na lewej. Pewnie Pedri.
6
MENTZEN GRILLUJE #11: Długi weekend Tuska - 203k wyświetleń w 6h
GODZINA ZERO #2 - ANDRZEJ DUDA WYWIAD - STANOWSKI I MAZUREK - 220k wyświetleń w 2h
Nie ma zbyt dużej różnicy.
0
Anżejkowi brakuje prywatności i ma dwa pragnienia. Przeraziłem się co zaraz nastąpi...
0
@Emhyr, z chęcią uderzę się w pierś, ale podeślij linka.
0
imagine, że przeganiamy na koniec Real i Girone i zdobywamy mistrza.
0
@Emhyr, chyba zapomnieliście...
"Arturo Vidal wywołał skandal. Gdy prowadził transmisję na żywo na Twitchu przypomniał fanom o swojej pierwszej bramce na boiskach Bundesligi. — To był mój pierwszy gol w Europie, dla Leverkusen. Słuchajcie, ten bramkarz później wpadł w depresję i się zabił — powiedział Vidal. Chodzi o Roberta Enke, który w 2009 r."
Po tym wydarzeniu straciłem do Niego jakikolwiek szacunek.