esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś niesamowitego jak Jurgena pokochali kibice. Klopp gestem do kibiców by wsparli Nuneza po niecelnej główce, a Oni za Nim jak jakaś sekta w pozytywnym tego słowa znaczeniu zaczęli klaskać na Jego komendę. Ciary.
0
@Kgorecki2500, w UK indyk jest droższy.
1
Emi Martinez dziś fajnie mi zapunktował na GK w FPL'u ;)
0
Spord: Napoli nie jest przygotowane na to jeśli Sergi Roberto zastąpi De Jonga w tym spotkaniu.
1
Spokojnie. Zaraz się rozkręci.
0
@Kordka, za mało w mediach jeszcze mówią, ale jak zaraz zaczniemy pompować znowu to w weekend może być grubo w wiadomościach.
2
BTC osiąga ATH. Jak tam ziomeczki, wchodzicie w rynek? Bo nie wiem kiedy sprzedawać :D
6
10 marca – Dzień Mężczyzn
Okazuje się, że Vini Jr i Javier Tebas jeżdżą w te same miejsca na wakacje.
0
https://sport.tvp.pl/76315601/swiatek-ograniczy-starty-namawiaja-ja-do-tego-osoby-z-zespolu
Igulca w zespole namawiają do odpuszczenia tego turnieju.
1
@blakkudium, what a finish i nie mam pytań.
2
@VamosRakieta, ale chyba jednak został trochę wypchany z klubu bo jeśli On miałby wybierać to pewnie chciałby dalej z nami zostać.
1
@Kratos1990, uwierz mi czy nie, ale nie widziałem Twojego komentarza :D
PS. Ogólnie raz na jakiś czas lubię sobie sparodiować nagłówki tutejszych artykułów ;)
5
Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna rozpoczyna postępowanie przeciwko Realowi Madryt po skardze złożonej przez Sevillę
Jakiś czas później...
Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna zamyka postępowanie przeciwko Realowi Madryt po skardze złożonej przez Sevillę
0
@macio_944, patrząc na paździerz, który prezentuje Barca czasem naprawdę można pojechać za daleko z krytyką z rozpędu. Footrollowi też się wcale nie dziwię bo sam miałem podobne reakcje podczas końcówki z Villareal.
2
Niby oczywiste, ale wczoraj winicjusz nie dość, że nie wyleciał z boiska i nie osłabił zespołu to potem strzelił bramkę. To jeszcze bardziej wypacza wynik tego spotkania.
0
@marcin62, szkoda bohatera... Kolejny raz pokaz tego jak świat jest niesprawiedliwy.
0
@Sulimo, za jaja wieszać nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy wypuszczają koty samopas...
0
@semafor, w przyszłym sezonie może i owszem. Niech się w końcu wezmą na poważnie za Jego ten sam wiecznie uraz...
1
Dani, czemu te lobik Ci nie wpadł ja się pytam? ;/
3
Na 1000% jestem przewrażliwiony bo nienawidzę ich po prostu, ale przecież to było czerwo klarowne. Najgorsze jest to, że o żadnym skandalu nie będzie mowy, a gdyby to się wydarzyło w drugą stronę to niech nas kule biją... Lipsk był lepszy, ale z taką "skutecznością" i z tak wieloma niedokładnościami kiedy mogli rozprowadzić naprawdę fajną akcję nie da się madrytczoków przejść. Mam nadzieję, że dostaną kogoś potężnego w kolejnej rundzie i dostaną w czapę.
3
#Analyza
Lipsk przechodzi od obrony, przez pomocników do ataku.
3
Uwaga bo będzie rysowane/analiza. Trzeba się skupić jak operator ekranu będzie zaznaczał.
1
Carlo zrobi burzę w szatni w przerwie. Real wyjdzie odmieniony na drugą połówkę walną 1-2 bramki i będzie po temacie.
0
Gdybyśmy grali taki piach to Lipsk pewnie już by nam wsadził kilka bramek.
0
Grzegorz szaleje z gaśnicą, a Sławek dostaje gazem. Ciężki żywot mają Ci konfederaci.
6
Proszę dziś Byki z Leipzig o wyeliminowanie Madrytczowków i zrobienie mi najlepszego prezentu na urodziny.
1
@HighestInTheRoom, amen.
0
@FcPortoFan1999, wierzę, że to się nie wydarzy i przejdziemy dalej, ale również biorę czarny scenariusz pod uwagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę dziury w środku pola, które spowodował ostatni ligowy mecz.
0
@FcPortoFan1999, traciliśmy 5 z Villareal i 3 z granadą u siebie. Nic mnie nie zdziwi.
0
@Kratos1990, kolego pamiętaj o spoiler alert na początku posta :)