3

Coś niesamowitego jak Jurgena pokochali kibice. Klopp gestem do kibiców by wsparli Nuneza po niecelnej główce, a Oni za Nim jak jakaś sekta w pozytywnym tego słowa znaczeniu zaczęli klaskać na Jego komendę. Ciary.

0

@Kgorecki2500, w UK indyk jest droższy.

1

Emi Martinez dziś fajnie mi zapunktował na GK w FPL'u ;)

0

Spord: Napoli nie jest przygotowane na to jeśli Sergi Roberto zastąpi De Jonga w tym spotkaniu.

1

Spokojnie. Zaraz się rozkręci.

0

@Kordka, za mało w mediach jeszcze mówią, ale jak zaraz zaczniemy pompować znowu to w weekend może być grubo w wiadomościach.

2

BTC osiąga ATH. Jak tam ziomeczki, wchodzicie w rynek? Bo nie wiem kiedy sprzedawać :D

6

10 marca – Dzień Mężczyzn

Okazuje się, że Vini Jr i Javier Tebas jeżdżą w te same miejsca na wakacje.

0

1

@blakkudium, what a finish i nie mam pytań.

2

@VamosRakieta, ale chyba jednak został trochę wypchany z klubu bo jeśli On miałby wybierać to pewnie chciałby dalej z nami zostać.

1

@Kratos1990, uwierz mi czy nie, ale nie widziałem Twojego komentarza :D
PS. Ogólnie raz na jakiś czas lubię sobie sparodiować nagłówki tutejszych artykułów ;)

5

Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna rozpoczyna postępowanie przeciwko Realowi Madryt po skardze złożonej przez Sevillę

Jakiś czas później...

Oficjalnie: Komisja Dyscyplinarna zamyka postępowanie przeciwko Realowi Madryt po skardze złożonej przez Sevillę

0

@macio_944, patrząc na paździerz, który prezentuje Barca czasem naprawdę można pojechać za daleko z krytyką z rozpędu. Footrollowi też się wcale nie dziwię bo sam miałem podobne reakcje podczas końcówki z Villareal.

2

Niby oczywiste, ale wczoraj winicjusz nie dość, że nie wyleciał z boiska i nie osłabił zespołu to potem strzelił bramkę. To jeszcze bardziej wypacza wynik tego spotkania.

0

@marcin62, szkoda bohatera... Kolejny raz pokaz tego jak świat jest niesprawiedliwy.

0

@Sulimo, za jaja wieszać nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy wypuszczają koty samopas...

0

@semafor, w przyszłym sezonie może i owszem. Niech się w końcu wezmą na poważnie za Jego ten sam wiecznie uraz...

1

Dani, czemu te lobik Ci nie wpadł ja się pytam? ;/

3

Na 1000% jestem przewrażliwiony bo nienawidzę ich po prostu, ale przecież to było czerwo klarowne. Najgorsze jest to, że o żadnym skandalu nie będzie mowy, a gdyby to się wydarzyło w drugą stronę to niech nas kule biją... Lipsk był lepszy, ale z taką "skutecznością" i z tak wieloma niedokładnościami kiedy mogli rozprowadzić naprawdę fajną akcję nie da się madrytczoków przejść. Mam nadzieję, że dostaną kogoś potężnego w kolejnej rundzie i dostaną w czapę.

3

#Analyza

Lipsk przechodzi od obrony, przez pomocników do ataku.

3

Uwaga bo będzie rysowane/analiza. Trzeba się skupić jak operator ekranu będzie zaznaczał.

1

Carlo zrobi burzę w szatni w przerwie. Real wyjdzie odmieniony na drugą połówkę walną 1-2 bramki i będzie po temacie.

0

Gdybyśmy grali taki piach to Lipsk pewnie już by nam wsadził kilka bramek.

0

Grzegorz szaleje z gaśnicą, a Sławek dostaje gazem. Ciężki żywot mają Ci konfederaci.

6

Proszę dziś Byki z Leipzig o wyeliminowanie Madrytczowków i zrobienie mi najlepszego prezentu na urodziny.

1

0

@FcPortoFan1999, wierzę, że to się nie wydarzy i przejdziemy dalej, ale również biorę czarny scenariusz pod uwagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę dziury w środku pola, które spowodował ostatni ligowy mecz.

0

@FcPortoFan1999, traciliśmy 5 z Villareal i 3 z granadą u siebie. Nic mnie nie zdziwi.

0

@Kratos1990, kolego pamiętaj o spoiler alert na początku posta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?