0

@Emhyr, myślę, że kontuzja Felixa i Ferrana też miała na to wpływ. Miejmy nadzieję, że wkrótce dostanie szanse i je wykorzysta.

0



Lewis do Scuderia Ferrari? Toż to byłby massive move.

6

@Kratos1990, Daryl to kozak. Jeden z moich ulubionych bohaterów w TWD ;)
@macio_944, taktyczny. Taki trailer trzeba obejrzeć w domu w 4k!

0

@Arden, myślę, że właśnie koło 6-7mln będą się trzymać teraz cały czas. Mimo wszystko cały czas mają jakieś grono stałych odbiorców.

0

@AlexDark00, @Donnie_Darko, Mordeczki czy nie przywykliście, że tu większość komentarzy nie jest pisane na poważnie? Nie trzeba chyba dopisywać pod każdym komentarzem, że coś jest ironią/sarkazmem/formą groteski? ;D

42



Niech to będzie pierwsza z wielu Tygrysie! Nauki od Robercika nie idą w las.

4

@karoleq992, właśnie o tym pisałem wcześniej. Nie dało się tego słuchać...

0

@Kamiloza91, zasłużona nagroda MOTM.

3

Liverpool świetnie się ogląda nawet bez Salaha. Pomyślcie co by się z nami działo gdyby na przykład zabrakło Roberta.

1

@Lionel_Messi10, zaryzykowałem i dałem go na captain w FPL'u...

0

@Sysia11, nad Messim "spuszczał" się prawie każdy, a nie słyszałem raczej w Jego wypowiedziach pochwał ku niebiosom w kierunku Barcelony, jak od jakiegoś czasu w stronę Realu.

4

1. Tych madrytczoków na mikrofonie Ołoskiego i Olabogi się słuchać nie da. Za to ordynarne śmieszkowanie z Romeu powinni dostać bana na komentarz na kilka meczów.
Moim zdaniem Oriol w dobrze poukładanej drużynie grałby całkiem nieźle, a wiele meczów przegrał frajersko cały zespół, a On był zazwyczaj kozłem ofiarnym.
2. Wg duetu z Madrytu to był słaby mecz Yamala... Myślałem, że parsknę śmiechem.
3. Brak karnego na Roque to jest jakaś aberracja. Prawdopodobnie po tym jest 2:0 i raczej brak emocji do końca, a tak to kur@a prawie był remis w końcówce. Sędziowie jawnie wypaczają te rozgrywki i w końcu końcu na boisku któremuś piłkarzowi pęknie żyłka bo każdy ma emocje, a tak jawne je@anie nas na każdym kroku musi mieć kiedyś swoje epicentrum.
4. Robercik trochę lepiej niż ostatnimi czasy, ale wciąż sporo poniżej swojego poziomu sprzed mundialu.
5. Jestem ciekaw ile będziemy czekać na jakiś news z urazem któregoś z zawodników. Kadra z kilkoma kontuzjami wygląda tragicznie. Mister nawet nie mógł rotować składem przed kolejnym spotkaniem bo wynik stał na włosku (przez sędziów), a nawet gdyby to na ławce siedziała raczej Barca B.

Tyle na gorąco.

1

Pięknie widzieć jak Roque zależałe na tej bramce.

6

Obraz Ferrana i Jego łzy to zobrazowanie ostatnich miesięcy w naszym klubie.

0

@KacperVEB, Roque albo Lewy na skrzydło? Zdrowyś?

0

@PawkoFCB, myślę, że do około 5k PLN.

0

Nasza ławka rezerwowych wygląda dziś epicko.

0

@Arden, myślę, że Stano całkiem nieźle radzi sobie w jutuby i raczej wie co robi.

0

Mordeczki zabieram się powoli do upgrade mojego PC. Zmiana będzie z i5 7600k, GTX 1060 6GB. Niektóre gierki niestety już spadają do 30 fps'ów i zaczyna być to irytujące. Czego oczekuję? Wystarczy 1080p na ultra w 60 klatkach. Szukam płyty głównej, procka i gpu. Monitor mam z free-sync (technologia kompatybilna z Radeon), ale nie wiem czy w ogóle jest to jeszcze używane teraz i chyba jestem raczej fanem NVIDI, ale może jakiś znawca mnie wyprowadzi z błędu.

10

@MichuZ44, na przerwie, kilka minut przed lekcją, większy hardkor.

0

@Keson, raczej najwyższą krajową.

0

@Trojanek23, jeśli jest oswojony to mam rozumieć, że już nie wychodzi na zewnątrz, a już jeśli to jest zabezpieczony?

0

@David_Beckham, zwyrol.

0

Mordeczki czy jesteście w stanie mi wyjaśnić czemu losowania do 1/16-finału play-off Ligi Konferencji i Europy są wciąż niekompletne?

0

@misterio, polityka to znacznie cięższy orzech do zgryzienia niż loty kosmiczne.

2

Kurkuma i jej nieprawdopodobne właściwości.

0

Czy wracacie do Halandzika już w tej kolejce FPL'a? Macie jakieś informacje jaka jest szansa, że zagra?

2

@kubix05, toż to rajtuzki są. Kalisraki były koniecznie białe albo szare i zdecydowanie grubsze niż te pończoszki.

1

MENTZEN GRILLUJE #10: Teksas

105k wyświetleń w 2h. Mają rozmach skurfesyny.

2

@Mario96w, niestety niektórych kibiców bardzo boli to kiedy ktoś bez ogródek powie dosłownie jak jest. To nasze "ognisko domowe" już od jakiegoś czasu stało się bardzo toksyczne i z bólem serca ale Kręcidło ma tu trochę racji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?