1

Jaki jest pomysł na wprowadzenie Vitora Roque do zespołu? Brak pomysłu.

0

To zaczynamy. #Carloout

1

To jest akcja ala finał MŚ z Leo w roli głównej i rozpoczęciem akcji. Piękna piętka od Griezmana ala Messi zewniak, a reszta to już historia. Tak! Tak! Tak!

0

Memphis, ale wjechał w gościa...

1

@macio_944, chcę wierzyć, że akurat TYM razem będzie inaczej...

0

Dobra, emocje trochę opadły i niestety człowiek sobie zdaje sprawę, że jest jeszcze druga część dogrywki. 15 min, Real goniący i bez gola? To będzie trudne...

0

@vadner, mam bogatą, ale nie sięgam tak daleko.

2

Jeszcze Vini asystuje. Coś pięknego.

2

Ladies and Gentlemen. Mr "Pan Piłkarz" Antoine Griezman!

0

Ogłaszam wszem i wobec, że zostałem wyrzucony dziś z grona kibiców Barcelony i ochrzczony anty-kibicem Xaviego (broniłem go do ostatniego tchu). Jestem załamany.

1

Dwa kółeczka obu zespołów. Piłkarze wsłuchani w słowa trenerów jak w dobrego audiobooka. Tak to powinno wyglądać. Przy Xavim piłkarze pewnie myślą "co On znowu pierd(*i?"

2

@Saviola88, klasę albo się ma albo nie.

2

Halina, mam zawał.

3

Ta piłka leciała jakby zeszła ze stopy Belinghamowi. Jeśli tak chciał to zagranie sztos.

0

Ja Wam to mówię. To się zemści.

4

Jak to mówił Żewłak w pierwszej połowie. Rudiger się pięknie bawi z Moratą.

0

Oczekiwane bramki (xG)
Barcelona: 1.21
Unionistas: 0.71

"Uważam, że dziś wykonaliśmy krok naprzód". To już się robi tragikomiczne coraz bardziej.

2

Ja wam kutwa pisałem poniżej. Jakaś siła z góry odebrała Oblakowi rozum w tej sytuacji.

0

Matko bosko częstochosko. Nie wierzę, serio.

7

Wielki Real nigdy nie reagował negatywnie na tego typu wydarzenia boiskowe. Real potrafi być cierpliwy. To jest jakaś nowa religia, bóstwo? Nawet Laskowski, wierny kibic Blaugrany...

3

Lino właśnie zrobił Realowi limo.

0

Belingham jak bokser w polu karnym. Punchuje każdego i kur@a nic. U nas dosłownie KAŻDY taki faul kończy się gwizdkiem przeciwko nam.

1

@Ayato2k, brawa dla Xaviego bo wejście Gundogana odmieniło mecz, ale... Gundogan w ogóle nie powinien wchodzić na to boisko by ratować wynik bo ten już powinien być rozstrzygnięty wcześniej.

1

@Gacek5, tak po dobrej jeździe bez trzymanki trzeba odczekać chwilę, a tu bez przerwy jedziemy znowu.

2

Atleti, Atleti, Atlético de Madrid! Vamos!

20

"Pewnie gorące będą fora kibiców" - Maciej Iwański

Ja wam mówię Bomblowicze, wielu ekspertów i komentatorów tu zagląda. Mamy niezły fame.

5

O! Vitor już widzę się musi przyzwyczajać do gry na skrzydełku. Brawo Panie Xavi!

0

To jest ten mental, to jest ta Xavineta. Coś pięknego.

3

Stronka się zawiesza przez Was bomblowicze :P
Ależ niezasłużenie remisujemy.

0

Pamiętajcie, że wciąż zostaną nam jeszcze dwa trofea do zgarnięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?