esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaki jest pomysł na wprowadzenie Vitora Roque do zespołu? Brak pomysłu.
0
To zaczynamy. #Carloout
1
To jest akcja ala finał MŚ z Leo w roli głównej i rozpoczęciem akcji. Piękna piętka od Griezmana ala Messi zewniak, a reszta to już historia. Tak! Tak! Tak!
0
Memphis, ale wjechał w gościa...
1
@macio_944, chcę wierzyć, że akurat TYM razem będzie inaczej...
0
Dobra, emocje trochę opadły i niestety człowiek sobie zdaje sprawę, że jest jeszcze druga część dogrywki. 15 min, Real goniący i bez gola? To będzie trudne...
0
@vadner, mam bogatą, ale nie sięgam tak daleko.
2
Jeszcze Vini asystuje. Coś pięknego.
2
Ladies and Gentlemen. Mr "Pan Piłkarz" Antoine Griezman!
0
Ogłaszam wszem i wobec, że zostałem wyrzucony dziś z grona kibiców Barcelony i ochrzczony anty-kibicem Xaviego (broniłem go do ostatniego tchu). Jestem załamany.
1
Dwa kółeczka obu zespołów. Piłkarze wsłuchani w słowa trenerów jak w dobrego audiobooka. Tak to powinno wyglądać. Przy Xavim piłkarze pewnie myślą "co On znowu pierd(*i?"
2
@Saviola88, klasę albo się ma albo nie.
2
Halina, mam zawał.
3
Ta piłka leciała jakby zeszła ze stopy Belinghamowi. Jeśli tak chciał to zagranie sztos.
0
Ja Wam to mówię. To się zemści.
4
Jak to mówił Żewłak w pierwszej połowie. Rudiger się pięknie bawi z Moratą.
0
Oczekiwane bramki (xG)
Barcelona: 1.21
Unionistas: 0.71
"Uważam, że dziś wykonaliśmy krok naprzód". To już się robi tragikomiczne coraz bardziej.
2
Ja wam kutwa pisałem poniżej. Jakaś siła z góry odebrała Oblakowi rozum w tej sytuacji.
0
Matko bosko częstochosko. Nie wierzę, serio.
7
Wielki Real nigdy nie reagował negatywnie na tego typu wydarzenia boiskowe. Real potrafi być cierpliwy. To jest jakaś nowa religia, bóstwo? Nawet Laskowski, wierny kibic Blaugrany...
3
Lino właśnie zrobił Realowi limo.
0
Belingham jak bokser w polu karnym. Punchuje każdego i kur@a nic. U nas dosłownie KAŻDY taki faul kończy się gwizdkiem przeciwko nam.
1
@Ayato2k, brawa dla Xaviego bo wejście Gundogana odmieniło mecz, ale... Gundogan w ogóle nie powinien wchodzić na to boisko by ratować wynik bo ten już powinien być rozstrzygnięty wcześniej.
1
@Gacek5, tak po dobrej jeździe bez trzymanki trzeba odczekać chwilę, a tu bez przerwy jedziemy znowu.
2
Atleti, Atleti, Atlético de Madrid! Vamos!
20
"Pewnie gorące będą fora kibiców" - Maciej Iwański
Ja wam mówię Bomblowicze, wielu ekspertów i komentatorów tu zagląda. Mamy niezły fame.
5
O! Vitor już widzę się musi przyzwyczajać do gry na skrzydełku. Brawo Panie Xavi!
0
To jest ten mental, to jest ta Xavineta. Coś pięknego.
3
Stronka się zawiesza przez Was bomblowicze :P
Ależ niezasłużenie remisujemy.
0
Pamiętajcie, że wciąż zostaną nam jeszcze dwa trofea do zgarnięcia.