esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak ja bym chciał żeby pozamykało mordy tym wszystkim malkontentom i narzekaczom kiedy zaczniemy grać lepiej i zdobędziemy jakieś trofeum, a może kilka w tym sezonie.
0
Zaraz druga połowa na Kanarach. Dominik Piechota na mikrofonie.
0
Ale Ferminowi co prąd odcięło z tym kopniakiem w polu karnym. Serio czasem nasi się zachowują jak upośledzeni.
0
@Jackazz, dokładnie to samo napisałem jakiś czas temu :D
1
Z Robercikiem i Jego pretensjami zaraz mnie kur.. strzeli... Ferran już stracił cierpliwość i coś mu odpowiedział.
0
Od pierwszej minuty ten mecz przypominał mi ten w Kiszyniowie z Mołdawią, a teraz zaczyna nawet mi nim pachnieć.
4
Ależ genialna piłka od wychowanka z lewej flanki.
1
Czytam te komentarze i oczom nie wierzę. Tak wyglądają właśnie pierwsze rundy PK i to na takich kartoflowych boiskach. Moim zdaniem piłka chodzi całkiem fajnie jak na te warunki. Powinniśmy mieć już spokojnie 0:2 no i też Rafał nie trafił na pustą bo postanowił podarować piłkę kibicom na trybunach bo było by już 0:3. Cieszy nastawienie piłkarzy bo widać, że nie zlekceważyli rywala i chcą to załatwić jak najszybciej. Pytanie tylko czy ta nasza nadnaturalna intensywność w graniu nie odbije się na nas w SP z Osasuną (brzmi to irracjonalnie, a jednak tak nasza forma fizyczna ostatnio wygląda, że ta dzisiejsza zaskakuje in plus i jest ponadprzeciętna).
0
@Striker, dobry omen.
0
Przestańcie z tymi kontuzjami bo sami kraczecie i wywołujecie wilka z lasu.
0
@pikass14, dobre pytanie. Jakby Barca grała to na pewno by dalej była transmisja, a w tym wypadku... ciekawe.
2
Strzały Nuneza lądują bliżej swojej bramki niż rywala.
0
Mam nadzieję, że Xavi coś wykombinował na ten mecz bo piłeczka szybko nie będzie chodzić i zostanie radzić sobie w inny sposób.
2
Oh my word.
3
@IronSanHybrid, wszedłom, zobaczyłom, wyszedłom.
0
@okiemtypera_lucaxx95, ten "na ratunek" wrzuciłbym w cudzysłów.
0
Xavi: Nie mieliśmy złej pierwszej rundy, ale Girona i Real były na nadzwyczajnym poziomie
Jak patrzę na zdjęcie Xaviego na głównej to coraz bardziej staje mi się memiczny i ani trochę mi się to nie podoba bo jednak wciąż jest naszym trenerem. Jego wypowiedzi są coraz bardziej odklejone.
0
@LM10GOAT, był kiedyś piłkarz o takim nazwisku również w Athletic :)
1
Ten uśmiech Xaviego... Brawo @Redakcja
0
@PatrychoO, sędzina meczu śliczna choć wiadomo, że Aitana the best.
1
@AFA90, zagranie rodem z Ekstraklasy.
1
@Pedri16Future, to trailer do nowego filmu Marvela?
0
Czy jestem jedynym użytkownikiem tutaj, który nigdy nie kliknął "zgłoś"? Z resztą tak mi się przynajmniej wydaje. Ciekaw jestem czy są gdzieś prowadzone tego statystyki.
3
14 spalonych. Rekord w ostatnich 4 latach w TOP 5 ligach.
1
Jak coś to La Liga Bonita leci live. Niestety Dominik Piechota odszedł na nieokreślony czas z tego projektu.
9
Nie wiem co się stało z Balde. Jego ostatnie podanie nigdy nie było jakieś świetne, ale od długiego czasu ten aspekt w Jego grze jest tragiczny. Dziś gdyby kilka piłek poszło w pole karne od Niego bądź Ferrana to Lewy by doszedł do kilku 100, a tak to Robert nie miał dziś z czego strzelić bo faktycznie serwisu On po prostu nie miał.
0
Tak swoją drogą to nie wiem czy widzieliście jak Tigrinho biegł do jednej piłki sprintem to wyglądał jak pędzący Rudiger z wysoko podniesionymi kolanami :D
0
Serio czasem mam wrażenie, że piłkarzom pod wodzą Xaviego odebrano talent jak w "Kosmicznym Meczu".
0
@Nicko, za długo oglądam piłkę, żeby ferować takie wyroki kiedy mamy połowę sezonu.
2
Ale Święcickiego dupa boli po tym jak go Sinkgraven go wyruchał i dał karnego rywalowi Realu w drodze po mistrzostwo.