5

Jak ja bym chciał żeby pozamykało mordy tym wszystkim malkontentom i narzekaczom kiedy zaczniemy grać lepiej i zdobędziemy jakieś trofeum, a może kilka w tym sezonie.

0

Zaraz druga połowa na Kanarach. Dominik Piechota na mikrofonie.

0

Ale Ferminowi co prąd odcięło z tym kopniakiem w polu karnym. Serio czasem nasi się zachowują jak upośledzeni.

0

@Jackazz, dokładnie to samo napisałem jakiś czas temu :D

1

Z Robercikiem i Jego pretensjami zaraz mnie kur.. strzeli... Ferran już stracił cierpliwość i coś mu odpowiedział.

0

Od pierwszej minuty ten mecz przypominał mi ten w Kiszyniowie z Mołdawią, a teraz zaczyna nawet mi nim pachnieć.

4

Ależ genialna piłka od wychowanka z lewej flanki.

1

Czytam te komentarze i oczom nie wierzę. Tak wyglądają właśnie pierwsze rundy PK i to na takich kartoflowych boiskach. Moim zdaniem piłka chodzi całkiem fajnie jak na te warunki. Powinniśmy mieć już spokojnie 0:2 no i też Rafał nie trafił na pustą bo postanowił podarować piłkę kibicom na trybunach bo było by już 0:3. Cieszy nastawienie piłkarzy bo widać, że nie zlekceważyli rywala i chcą to załatwić jak najszybciej. Pytanie tylko czy ta nasza nadnaturalna intensywność w graniu nie odbije się na nas w SP z Osasuną (brzmi to irracjonalnie, a jednak tak nasza forma fizyczna ostatnio wygląda, że ta dzisiejsza zaskakuje in plus i jest ponadprzeciętna).

0

@Striker, dobry omen.

0

Przestańcie z tymi kontuzjami bo sami kraczecie i wywołujecie wilka z lasu.

0

@pikass14, dobre pytanie. Jakby Barca grała to na pewno by dalej była transmisja, a w tym wypadku... ciekawe.

2

Strzały Nuneza lądują bliżej swojej bramki niż rywala.

0

Mam nadzieję, że Xavi coś wykombinował na ten mecz bo piłeczka szybko nie będzie chodzić i zostanie radzić sobie w inny sposób.

2



Oh my word.

3

@IronSanHybrid, wszedłom, zobaczyłom, wyszedłom.

0

@okiemtypera_lucaxx95, ten "na ratunek" wrzuciłbym w cudzysłów.

0

Xavi: Nie mieliśmy złej pierwszej rundy, ale Girona i Real były na nadzwyczajnym poziomie

Jak patrzę na zdjęcie Xaviego na głównej to coraz bardziej staje mi się memiczny i ani trochę mi się to nie podoba bo jednak wciąż jest naszym trenerem. Jego wypowiedzi są coraz bardziej odklejone.

0

@LM10GOAT, był kiedyś piłkarz o takim nazwisku również w Athletic :)

1

Ten uśmiech Xaviego... Brawo @Redakcja

0

@PatrychoO, sędzina meczu śliczna choć wiadomo, że Aitana the best.

1

@AFA90, zagranie rodem z Ekstraklasy.

1

@Pedri16Future, to trailer do nowego filmu Marvela?

0

Czy jestem jedynym użytkownikiem tutaj, który nigdy nie kliknął "zgłoś"? Z resztą tak mi się przynajmniej wydaje. Ciekaw jestem czy są gdzieś prowadzone tego statystyki.

3

14 spalonych. Rekord w ostatnich 4 latach w TOP 5 ligach.

1

Jak coś to La Liga Bonita leci live. Niestety Dominik Piechota odszedł na nieokreślony czas z tego projektu.

9

Nie wiem co się stało z Balde. Jego ostatnie podanie nigdy nie było jakieś świetne, ale od długiego czasu ten aspekt w Jego grze jest tragiczny. Dziś gdyby kilka piłek poszło w pole karne od Niego bądź Ferrana to Lewy by doszedł do kilku 100, a tak to Robert nie miał dziś z czego strzelić bo faktycznie serwisu On po prostu nie miał.

0

Tak swoją drogą to nie wiem czy widzieliście jak Tigrinho biegł do jednej piłki sprintem to wyglądał jak pędzący Rudiger z wysoko podniesionymi kolanami :D

0

Serio czasem mam wrażenie, że piłkarzom pod wodzą Xaviego odebrano talent jak w "Kosmicznym Meczu".

0

@Nicko, za długo oglądam piłkę, żeby ferować takie wyroki kiedy mamy połowę sezonu.

2

Ale Święcickiego dupa boli po tym jak go Sinkgraven go wyruchał i dał karnego rywalowi Realu w drodze po mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?