0

No to mamy przerwę. Ciekawe czy warunki pozwolą na dokończenie konkursu czy zostaniemy z wynikami po pierwszej serii.

3

@Krzysztof1987, chyba jedna z bardziej strzeżonych tajemnic współczesnego sportu...

0

@lajcior, jakbym obstawiał to na pewno bym się zastanowił nad both to score.

0

@Emhyr, z Almerią dwie zmiany zaraz po przerwie, ale w jakimś sensie to podchodzi pod Twoją narrację gdzie blisko było katastrofy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26, taktyczny.

0

@Kazragore, pełna zgoda :D

3



Eksperymentuj, próbuj mówili.

0

Ścieżka muzyczna z filmu "Oblivion" to jest turbo sztos.

3

Macie czasem tak, że wpadacie na jakiś genialny komentarz i już wiecie, że to będzie kopalnia herbów?

1

@Kgorecki2500, każdemu polecam Wróżbitę Macieja obejrzeć po zielonym nowicjuszu ;)

1

@macio_944, pomyliłem wątek :D

1

@macio_944, każdemu polecam Wróżbitę Macieja obejrzeć po zielonym nowicjuszu ;)

0

@Faro, tactical.

0

Arnold prawie przebił przed chwilą Van Bastena. Jakaż szkoda, że ten strzał nie wylądował w siatce.

5



Brawo Arek! Propsuję.

1

@Rewolucja123, łyknąłem jak młody pelikan.

0

@tadzik447, po części zgoda, ale nie robię tego bezpośrednio/bez skrupułów np strzelając do ptaków jak na polowaniu.

0

@Lukiss, cierpienie innych ludzi/stworzeń nie jest dla mnie rozrywką ;)

6



Uważajcie tam na siebie przy podniecaniu się tą rozrywką dla Neandertalczyków.

2

@Kondziubarca, byłem z laską 7 lat, ale o co najmniej 4 za długo, więc raczej było to dla mnie uwolnienie niż jakaś strata, choć wiadomo było też dużo fajnych chwil. Czas leczy rany, a tak jak ktoś tu napisał wyżej, życie singla ma wiele, na prawdę wiele zalet :)

0

@Ojciec5tkidzieci, "nie uważam, przepraszam".

0

Mundo Deportivo: Dwa szwy na głowie İlkaya Gündoğana na zakończenie roku

Czawi nawet potrafi piłkarzom odebrać rozum na treningach. Jego przekaz widocznie jest coraz bardziej intensywny.

0

@Rewolucja123, aye. Do znajomych na before, a potem jakieś kluby.

1

@elBazto, w sferze marzeń tych nie do spełnienia na dany moment jak najbardziej, ale hajsiwa nie mamy.

0

@hayek, ponieważ zapewne są lepsi w wielu innych dziedzinach.

0

@Rewolucja123, taa, stolica od jakiś 5 lat ;)

0

@Rewolucja123, gdzie siedzisz w Scotlandii?

2

@misterio, nie wygrasz z Nimi. Wajcha w tym momencie przestawiona jest na anty-zwierzaki i anty-ukraińcy, więc większość ludzi podpięła się pod ten pociąg, licząc między innymi na morze lajków. Rozpier&^*ją mnie komentarze typu, że zaraz się wysrać nie będziesz mógł bo komuś to będzie przeszkadzać. Nie zdążyłem zauważyć by narracja a propos nie strzelania w sylwestra, która panuje od kilkunastu lat rozszerzyła się na jakieś inne formy rozrywki/sportu/etc. Większość tych komentarzy to wyświechtane frazesy by zdobyć lajka i pokazać jak ktoś jest zajebisty i będzie napitalał w stylu:


3

@takisobiektos, co jak co, ale uśmiech ma ładny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?