esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to mamy przerwę. Ciekawe czy warunki pozwolą na dokończenie konkursu czy zostaniemy z wynikami po pierwszej serii.
3
@Krzysztof1987, chyba jedna z bardziej strzeżonych tajemnic współczesnego sportu...
0
@lajcior, jakbym obstawiał to na pewno bym się zastanowił nad both to score.
0
@Emhyr, z Almerią dwie zmiany zaraz po przerwie, ale w jakimś sensie to podchodzi pod Twoją narrację gdzie blisko było katastrofy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26, taktyczny.
0
@Kazragore, pełna zgoda :D
3
Eksperymentuj, próbuj mówili.
0
Ścieżka muzyczna z filmu "Oblivion" to jest turbo sztos.
3
Macie czasem tak, że wpadacie na jakiś genialny komentarz i już wiecie, że to będzie kopalnia herbów?
1
@Kgorecki2500, każdemu polecam Wróżbitę Macieja obejrzeć po zielonym nowicjuszu ;)
1
@macio_944, pomyliłem wątek :D
1
@macio_944, każdemu polecam Wróżbitę Macieja obejrzeć po zielonym nowicjuszu ;)
0
@Faro, tactical.
0
Arnold prawie przebił przed chwilą Van Bastena. Jakaż szkoda, że ten strzał nie wylądował w siatce.
5
Brawo Arek! Propsuję.
1
@Rewolucja123, łyknąłem jak młody pelikan.
0
@tadzik447, po części zgoda, ale nie robię tego bezpośrednio/bez skrupułów np strzelając do ptaków jak na polowaniu.
0
@Lukiss, cierpienie innych ludzi/stworzeń nie jest dla mnie rozrywką ;)
6
Uważajcie tam na siebie przy podniecaniu się tą rozrywką dla Neandertalczyków.
2
@Kondziubarca, byłem z laską 7 lat, ale o co najmniej 4 za długo, więc raczej było to dla mnie uwolnienie niż jakaś strata, choć wiadomo było też dużo fajnych chwil. Czas leczy rany, a tak jak ktoś tu napisał wyżej, życie singla ma wiele, na prawdę wiele zalet :)
0
@Ojciec5tkidzieci, "nie uważam, przepraszam".
0
Mundo Deportivo: Dwa szwy na głowie İlkaya Gündoğana na zakończenie roku
Czawi nawet potrafi piłkarzom odebrać rozum na treningach. Jego przekaz widocznie jest coraz bardziej intensywny.
0
@Rewolucja123, aye. Do znajomych na before, a potem jakieś kluby.
1
@elBazto, w sferze marzeń tych nie do spełnienia na dany moment jak najbardziej, ale hajsiwa nie mamy.
0
@hayek, ponieważ zapewne są lepsi w wielu innych dziedzinach.
0
@Rewolucja123, taa, stolica od jakiś 5 lat ;)
0
@Rewolucja123, gdzie siedzisz w Scotlandii?
2
@misterio, nie wygrasz z Nimi. Wajcha w tym momencie przestawiona jest na anty-zwierzaki i anty-ukraińcy, więc większość ludzi podpięła się pod ten pociąg, licząc między innymi na morze lajków. Rozpier&^*ją mnie komentarze typu, że zaraz się wysrać nie będziesz mógł bo komuś to będzie przeszkadzać. Nie zdążyłem zauważyć by narracja a propos nie strzelania w sylwestra, która panuje od kilkunastu lat rozszerzyła się na jakieś inne formy rozrywki/sportu/etc. Większość tych komentarzy to wyświechtane frazesy by zdobyć lajka i pokazać jak ktoś jest zajebisty i będzie napitalał w stylu:
3
@takisobiektos, co jak co, ale uśmiech ma ładny :)