esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom, wszystko się ułoży tak jak sobie życzycie. Powodzenia :)
1
@mrboom, dużo zdrówka! Będzie dobrze! Przesyłam dobrą energię.
0
@FcBforever221, dzisiaj kitku nakarmiony.
0
Ciekawe czemu nie ma tutaj statystki kto ile dał like'ów ever.
4
Deco: Nie rozegraliśmy dobrego meczu.
Xavi: Obie drużyny zagrały dobry mecz.
3
@sergio5, to jest ta otwarta i postępowa Europa o jako walczyliśmy. Imigranci spoko.
1
Skaj Sports: Giovani Lo Celso nadal domaga się zwolnienia Xaviego by później dołączyć do FC Barcelony.
1
Kutwa jeszcze o wiatrakach. Masakra :D
0
"Pieniędzy nie ma i nie będzie..." :D
4
Wiadomości dalej trzymają poziom.
0
@tomek8756, a Andrzejek jak zawsze memiczny.
0
Czy uważacie, że Xavi ma na tyle wielkie cojones, żeby podać się samemu do dymisji, czy bardziej ślepo(?) wierzy w swoje umiejętności trenerskie?
0
Dymy.
10
Śmiechłem :D
3
Starałem się bronić Lewego, ale ta główka przechyliła czarę goryczy. Mam go dość już.
6
Kibice Girony skandujący "ole" w końcówce meczu doskonale podsumowuje to spotkanie.
2
OLaboga... No nie wyczymie...
1
Nerrazzurri show.
1
Murielinho Gaucho. Co za gol.
0
@Szreko, czyli internety kłamio. Danke schon ziomixy
2
Ziomeczki czy Waszym zdaniem jest sens robić siłkę jeśli wieczorem będzie pite kilka lampek wina? Nie chodzi mi o wyświechtane formułki z neta bo je znam, tylko Waszą osobistą opinię/doświadczenia.
3
@tomek8756, muszę wyjść na sekundę. Zaraz wracam.
1
Martinez po raz kolejny wyczuwa strzał po długim słupku jak do rzutu karnego. Brawo.
0
Aston Villa in da mix.
4
Na prawdę? Dlaczego słupek? Dlaczego? KUURRR@@#!! Dlaczego?
1
Spokojnie. Zaraz strzelą.
2
Andrzej Lanisek co odpalił.
3
"Pollowanie" na KS widzę, że strzał w "10". 22k wyświetleń w 5 godzin. Póki co łatanie dziury po "Dziennikarskim Zerze" idzie całkiem nieźle.
1
@shinthps, o widzisz. Nawet nie wiedziałem. Dzięx!
13
Przypominamy o akcji #nakarmpsa, która trwa do 15 grudnia. Każdego dnia możemy nakarmić psiaka dosłownie w kilka sekund jednym kliknięciem :)
https://nakarmpsa.olx.pl/
Edit. Nawet na kilka dni można ustawić jako stronę startową przeglądarki, żeby pamiętać :)