1

@mrboom, wszystko się ułoży tak jak sobie życzycie. Powodzenia :)

1

@mrboom, dużo zdrówka! Będzie dobrze! Przesyłam dobrą energię.

0

@FcBforever221, dzisiaj kitku nakarmiony.

0

Ciekawe czemu nie ma tutaj statystki kto ile dał like'ów ever.

4

Deco: Nie rozegraliśmy dobrego meczu.

Xavi: Obie drużyny zagrały dobry mecz.

3

@sergio5, to jest ta otwarta i postępowa Europa o jako walczyliśmy. Imigranci spoko.

1

Skaj Sports: Giovani Lo Celso nadal domaga się zwolnienia Xaviego by później dołączyć do FC Barcelony.

1

Kutwa jeszcze o wiatrakach. Masakra :D

0

"Pieniędzy nie ma i nie będzie..." :D

4

Wiadomości dalej trzymają poziom.

0

@tomek8756, a Andrzejek jak zawsze memiczny.

0

Czy uważacie, że Xavi ma na tyle wielkie cojones, żeby podać się samemu do dymisji, czy bardziej ślepo(?) wierzy w swoje umiejętności trenerskie?

0



Dymy.

10



Śmiechłem :D

3

Starałem się bronić Lewego, ale ta główka przechyliła czarę goryczy. Mam go dość już.

6

Kibice Girony skandujący "ole" w końcówce meczu doskonale podsumowuje to spotkanie.

2

OLaboga... No nie wyczymie...

1

Nerrazzurri show.

1

Murielinho Gaucho. Co za gol.

0

@Szreko, czyli internety kłamio. Danke schon ziomixy

2

Ziomeczki czy Waszym zdaniem jest sens robić siłkę jeśli wieczorem będzie pite kilka lampek wina? Nie chodzi mi o wyświechtane formułki z neta bo je znam, tylko Waszą osobistą opinię/doświadczenia.

3

@tomek8756, muszę wyjść na sekundę. Zaraz wracam.

1

Martinez po raz kolejny wyczuwa strzał po długim słupku jak do rzutu karnego. Brawo.

0

Aston Villa in da mix.

4

Na prawdę? Dlaczego słupek? Dlaczego? KUURRR@@#!! Dlaczego?

1

Spokojnie. Zaraz strzelą.

2

Andrzej Lanisek co odpalił.

3

"Pollowanie" na KS widzę, że strzał w "10". 22k wyświetleń w 5 godzin. Póki co łatanie dziury po "Dziennikarskim Zerze" idzie całkiem nieźle.

1

@shinthps, o widzisz. Nawet nie wiedziałem. Dzięx!

13

Przypominamy o akcji #nakarmpsa, która trwa do 15 grudnia. Każdego dnia możemy nakarmić psiaka dosłownie w kilka sekund jednym kliknięciem :)

https://nakarmpsa.olx.pl/

Edit. Nawet na kilka dni można ustawić jako stronę startową przeglądarki, żeby pamiętać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?