esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
(brak komentarza)
0
@AduŚ07, najważniejsze żebyś był pewien decyzji (ja kiedyś miałem presje z otoczenia i całe szczęście nie władowałem się w ślub i się rozleciało po jakimś czasie), no i żeby partnerka się zgodziła. Powodzenia. Pierścionek spoko ;)
0
@BARCA1899Messi, genialny MAtS, niesamowita forma obrońców i mega skuteczny Lewy. Następstwem pracy trenera jest progres, a my mamy regres.
0
Real z kontuzjami vs Barca z kontuzjami to nie to samo. Jest tu jedna zasadnicza różnica - trener. Carlo potrafi poukładać drużynę mimo urazów by jako tako to wyglądało, a Xavi nie.
1
@Hubertusk, priv.
1
@Comentateiro, do tej pory nie było żadnej realnej szansy zwolnienia Xaviego. Nawet ten marazm, który ostatnio prezentujemy i jeśli byłby on kontynuowany nie przyczyniłby się do zmiany Mistera, jedynie jakaś katastrofa.
0
@JarekS, problem jest taki, że w obecnym momencie Xavi nie może "olać" niczego związanego z Gundo bo jest mu On potrzebny do grania jak tlen.
0
@IronSanHybrid, jestem dumny z tego, że Ona jest dumna z siebie.
0
@TheNekro94, jeśli Rune wygra to Nole out, jeśli Sinner wygra to Nole gra dalej.
4
@cchesterr43, nie zrobiłeś mi dnia tym...
21
Uwielbiam charakter tego chłopaka.
1
@AFA90, to te wszystkie awizowane składy tutaj kilka dni przed meczem? Wow.
1
Ten mecz Argentyny to w ramach czego? Przejrzałem flashscore i nigdzie go nie ma.
0
@MOLESTA, tactical.
0
@Zip, @Lishen, zdrówka Waszym członkom rodziny!
1
@Emhyr, coś w ten deseń.
0
Dla wszystkich rekinów i "rekinów" inwestycyjnych w tym mnie ;)
6
@Danny Gaucho, trochę boli, że w żadnej z tych statystyk nie ma naszego gracza.
9
Się altruista znalazł.
1
@Pawel13sz, łezka się w oku kręci.
0
@barcowy1899, dej no linka.
1
@VegetaPolska, albo nimfomanki (opcja pozytywna), albo scam, którego jest ostatnio mnóstwo, więc radzę być ostrożnym.
3
Pewnie już było, ale kto nie widział... Przed Państwem Federico Dimarco.
0
@blakkudium, nikt z kosmiczną ofertą nie wyskoczy bo doskonale znają naszą sytuację finansową.
4
Niewyspany Jarek.
1
Nie wierzę. *^&%&^&*^
5
Pierre-Emerick Aubameyang: W Barcelonie spędziłem najlepsze sześć miesięcy w karierze
#factos
Byłeś kotem.
0
Czy KS wyszedł z jakąś kontrofensywą w stronę Stana?
6
FantastIsco.
2
@Lionel_Messi10, w FPL'u jest, że 75% szansa na grę.