13

(brak komentarza)

0

@AduŚ07, najważniejsze żebyś był pewien decyzji (ja kiedyś miałem presje z otoczenia i całe szczęście nie władowałem się w ślub i się rozleciało po jakimś czasie), no i żeby partnerka się zgodziła. Powodzenia. Pierścionek spoko ;)

0

@BARCA1899Messi, genialny MAtS, niesamowita forma obrońców i mega skuteczny Lewy. Następstwem pracy trenera jest progres, a my mamy regres.

0

Real z kontuzjami vs Barca z kontuzjami to nie to samo. Jest tu jedna zasadnicza różnica - trener. Carlo potrafi poukładać drużynę mimo urazów by jako tako to wyglądało, a Xavi nie.

1

@Hubertusk, priv.

1

@Comentateiro, do tej pory nie było żadnej realnej szansy zwolnienia Xaviego. Nawet ten marazm, który ostatnio prezentujemy i jeśli byłby on kontynuowany nie przyczyniłby się do zmiany Mistera, jedynie jakaś katastrofa.

0

@JarekS, problem jest taki, że w obecnym momencie Xavi nie może "olać" niczego związanego z Gundo bo jest mu On potrzebny do grania jak tlen.

0

@IronSanHybrid, jestem dumny z tego, że Ona jest dumna z siebie.

0

@TheNekro94, jeśli Rune wygra to Nole out, jeśli Sinner wygra to Nole gra dalej.

4

@cchesterr43, nie zrobiłeś mi dnia tym...

21



Uwielbiam charakter tego chłopaka.

1

@AFA90, to te wszystkie awizowane składy tutaj kilka dni przed meczem? Wow.

1

Ten mecz Argentyny to w ramach czego? Przejrzałem flashscore i nigdzie go nie ma.

0

@MOLESTA, tactical.

0

@Zip, @Lishen, zdrówka Waszym członkom rodziny!

1

@Emhyr, coś w ten deseń.


0

Dla wszystkich rekinów i "rekinów" inwestycyjnych w tym mnie ;)


6

@Danny Gaucho, trochę boli, że w żadnej z tych statystyk nie ma naszego gracza.

9



Się altruista znalazł.

1

@Pawel13sz, łezka się w oku kręci.

0

@barcowy1899, dej no linka.

1

@VegetaPolska, albo nimfomanki (opcja pozytywna), albo scam, którego jest ostatnio mnóstwo, więc radzę być ostrożnym.

3



Pewnie już było, ale kto nie widział... Przed Państwem Federico Dimarco.

0

@blakkudium, nikt z kosmiczną ofertą nie wyskoczy bo doskonale znają naszą sytuację finansową.

4



Niewyspany Jarek.

1

Nie wierzę. *^&%&^&*^

5

Pierre-Emerick Aubameyang: W Barcelonie spędziłem najlepsze sześć miesięcy w karierze

#factos

Byłeś kotem.

0

Czy KS wyszedł z jakąś kontrofensywą w stronę Stana?

6



FantastIsco.

2

@Lionel_Messi10, w FPL'u jest, że 75% szansa na grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?