1

Czy nazwanie CR7 rzeczą, do której często wkładamy kwiaty wiąże się z usunięciem ów komentarza?

3

Hubi najpierw po angielsku, a potem sam siebie tłumaczył :D

3

Leo Messi:
- Barca? Śledzę Barçę i zawsze będę to robił, ponieważ jest to klub, który kocham i będę kochał do końca życia.

Leo my Ciebie również, my Ciebie również...

13

Messi is infinity. Coś pięknego.

0

Krążą plotki, że niektórzy wciąż wierzą, że Leo odda ZP Lewemu.

0

Beks wręcza nagrodę, więc wiadomix, że swojemu podopiecznemu.

0

Nole jak zawsze też GOAT na mównicy.

15

Gundo - ta nagroda również dla Ciebie.

0

@Viscael11Barca, np rekord w klubowej piłce wynosi 91 648 kibiców, którzy na Camp Nou oglądali mecz kobiecej Ligi Mistrzów między FC Barceloną a VfL Wolfsburg, więc jako takie zainteresowanie jest.

0

Ktoś tu już wcześniej zaznaczył, ale ta nagroda, nie jest nagrodą fair play, tylko za działalność pozasportową.

Podczas gali Złotej Piłki 2022 po raz pierwszy przyznano nagrodę Socratesa – kapitana reprezentacji Brazylii podczas mundialu w 1982, który działał na rzecz demokracji. W ten sposób organizatorzy chcą doceniać osoby angażujące się społecznie i charytatywnie.

0

Wuja Lapcio jaki zaciesz :D

0

Hipokryzjoteles.

0

A czy Wy też już widzieliście Mateo Di Boriję reklamującego kebab?

0

Myślałem, że Aitana jest główną faworytką.

0

Ale Rolfo weszła z klasą. Sztos.

1

@Lionel_Messi10, stężenie goatowości zdecydowanie powyżej normy.

0

@Qba2312, iksde.

0

@Popitek12, nadal go nie ma.

1

@PatrychoO, pewnie jeszcze angielski kuleje ;D

0

Jest i GOAT tenisowy.

2

@Roobo, raczej celnie o swojej grze w ostatnim czasie.

0

@Colon, w sumie lepiej niż aktywiszcze.

0

Partnerki Bernardo, Alvareza i Rodriego całkiem, całkiem.

0

Hazard chyba kuleje. Kontuzja?

0

@gumaz,



ten w czerwonym.

0

Za ile będzie Janoszek, gwiazda Bollywood?

0

@gumaz, nie mam pojęcia.

0

Jeden ziomek łyżwę nike sobie wygolił na głowie :D

1



Prawo jest prawo.

12



Wiadomix.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?