esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy nazwanie CR7 rzeczą, do której często wkładamy kwiaty wiąże się z usunięciem ów komentarza?
3
Hubi najpierw po angielsku, a potem sam siebie tłumaczył :D
3
Leo Messi:
- Barca? Śledzę Barçę i zawsze będę to robił, ponieważ jest to klub, który kocham i będę kochał do końca życia.
Leo my Ciebie również, my Ciebie również...
13
Messi is infinity. Coś pięknego.
0
Krążą plotki, że niektórzy wciąż wierzą, że Leo odda ZP Lewemu.
0
Beks wręcza nagrodę, więc wiadomix, że swojemu podopiecznemu.
0
Nole jak zawsze też GOAT na mównicy.
15
Gundo - ta nagroda również dla Ciebie.
0
@Viscael11Barca, np rekord w klubowej piłce wynosi 91 648 kibiców, którzy na Camp Nou oglądali mecz kobiecej Ligi Mistrzów między FC Barceloną a VfL Wolfsburg, więc jako takie zainteresowanie jest.
0
Ktoś tu już wcześniej zaznaczył, ale ta nagroda, nie jest nagrodą fair play, tylko za działalność pozasportową.
Podczas gali Złotej Piłki 2022 po raz pierwszy przyznano nagrodę Socratesa – kapitana reprezentacji Brazylii podczas mundialu w 1982, który działał na rzecz demokracji. W ten sposób organizatorzy chcą doceniać osoby angażujące się społecznie i charytatywnie.
0
Wuja Lapcio jaki zaciesz :D
0
Hipokryzjoteles.
0
A czy Wy też już widzieliście Mateo Di Boriję reklamującego kebab?
0
Myślałem, że Aitana jest główną faworytką.
0
Ale Rolfo weszła z klasą. Sztos.
1
@Lionel_Messi10, stężenie goatowości zdecydowanie powyżej normy.
0
@Qba2312, iksde.
0
@Popitek12, nadal go nie ma.
1
@PatrychoO, pewnie jeszcze angielski kuleje ;D
0
Jest i GOAT tenisowy.
2
@Roobo, raczej celnie o swojej grze w ostatnim czasie.
0
@Colon, w sumie lepiej niż aktywiszcze.
0
Partnerki Bernardo, Alvareza i Rodriego całkiem, całkiem.
0
Hazard chyba kuleje. Kontuzja?
0
@gumaz,
ten w czerwonym.
0
Za ile będzie Janoszek, gwiazda Bollywood?
0
@gumaz, nie mam pojęcia.
0
Jeden ziomek łyżwę nike sobie wygolił na głowie :D
1
Prawo jest prawo.
12
Wiadomix.