esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback, że Lamine będzie wychodził w podstawie również nikt nie wróżył.
0
@Trojanek23, wybacz.
0
W przypadku absencji Roberta w sobotę stawiamy na Guiu na "9"?
8
@Trojanek23, myślę, że wiele egzemplarzy zostanie skradzionych.
0
Ogólnie to bym się trochę wstrzymał z huraoptymizmem jeśli chodzi o Guiu. Widać, że potencjał jest, ale nie wolno nam go spalić i za bardzo pompować balonika.
1
@Derean, po pierwsze świetne zawody w Jego wykonaniu, a po drugie na pewno nabierze w chu pewności siebie.
0
@Saviola88, niby tak, ale to samo zrobił Simon po strzale Fermina.
5
@Roobo, 187 mówili komentatorzy.
2
@jacobFCB. spamuję.
9
Na notatniku pewnie już ich krew zalewa i wyrywają ostatnie włosy na wieść, że wychowanek daje nam 3pkt.
4
Guiu złoty. Dziękujemy!
11
Joao Felix Pan Piłkarz.
2
Że Vivian jeszcze kartki nie ma to jest szok. Kur@a mnie strzela na to sędziowanie dziś... Realizator transmisji też genialny. Żadnych spornych sytuacji gdzie sędzia popełnia błędy nie pokazuje.
0
Co za wejście smoka!
0
Z tyloma kontuzjami tak kluczowych zawodników obawiam się, że w meczu z Realem będzie turbo trudno.
1
Prawda jest taka, że mieliśmy kilka świetnych okazji. Znów kuleje skuteczność.
5
@ShawnC, chyba oglądamy inny mecz.
2
5s do końca doliczonego czasu gry, a ten kończy. Mieliśmy piłkę praktycznie na wysokości pola karnego rywala.
0
Czasem naprawdę głupio łapiemy te kartki. Była asekuracja...
0
Bardzo Real przekręcili panowie z chorągiewkami, obiektywnie?
0
Akanji Ty fifloku jeden...
0
Chyba trza sprzedać Haalanda i kupić Mo Salaha w FPL'u.
0
@TheNekro94, i przy tym możliwe są ofiary wśród przypadkowych ludzi.
0
@_barti, nie krytykuję Jego słów, wyrażam swoją opinię.
0
@Hosh. najgorszym jest to co dla Ciebie jest najgorsze.
4
Laporta: Mam złe wieści dla socjologicznego madridismo, ponieważ powtórzymy najlepszą Barcelonę w historii
Jestem człowiekiem wielkiej wiary, ale ciężko mi sobie wyobrazić w najbliższej przyszłości drużynę, która będzie grała tak jak Barca Pepa.
0
@zodiak_10,
0
Kto z nas tutaj brał udział w eksperymentalnym programie o niezbadanych skutkach ubocznych Pfizera?
1
@MesQueUnClub96, tactical.
0
Czy nowy rząd rozliczy stary rząd za łamanie konstytucji między innymi czy skończy się jak zawsze tylko na gadaniu?