1

@Dankho94isback, że Lamine będzie wychodził w podstawie również nikt nie wróżył.

0

@Trojanek23, wybacz.

0

W przypadku absencji Roberta w sobotę stawiamy na Guiu na "9"?

8

@Trojanek23, myślę, że wiele egzemplarzy zostanie skradzionych.

0

Ogólnie to bym się trochę wstrzymał z huraoptymizmem jeśli chodzi o Guiu. Widać, że potencjał jest, ale nie wolno nam go spalić i za bardzo pompować balonika.

1

@Derean, po pierwsze świetne zawody w Jego wykonaniu, a po drugie na pewno nabierze w chu pewności siebie.

0

@Saviola88, niby tak, ale to samo zrobił Simon po strzale Fermina.

5

@Roobo, 187 mówili komentatorzy.

2

@jacobFCB. spamuję.

9

Na notatniku pewnie już ich krew zalewa i wyrywają ostatnie włosy na wieść, że wychowanek daje nam 3pkt.

4

Guiu złoty. Dziękujemy!

11

Joao Felix Pan Piłkarz.

2

Że Vivian jeszcze kartki nie ma to jest szok. Kur@a mnie strzela na to sędziowanie dziś... Realizator transmisji też genialny. Żadnych spornych sytuacji gdzie sędzia popełnia błędy nie pokazuje.

0

Co za wejście smoka!

0

Z tyloma kontuzjami tak kluczowych zawodników obawiam się, że w meczu z Realem będzie turbo trudno.

1

Prawda jest taka, że mieliśmy kilka świetnych okazji. Znów kuleje skuteczność.

5

@ShawnC, chyba oglądamy inny mecz.

2

5s do końca doliczonego czasu gry, a ten kończy. Mieliśmy piłkę praktycznie na wysokości pola karnego rywala.

0

Czasem naprawdę głupio łapiemy te kartki. Była asekuracja...

0

Bardzo Real przekręcili panowie z chorągiewkami, obiektywnie?

0

Akanji Ty fifloku jeden...

0

Chyba trza sprzedać Haalanda i kupić Mo Salaha w FPL'u.

0

@TheNekro94, i przy tym możliwe są ofiary wśród przypadkowych ludzi.

0

@_barti, nie krytykuję Jego słów, wyrażam swoją opinię.

0

@Hosh. najgorszym jest to co dla Ciebie jest najgorsze.

4

Laporta: Mam złe wieści dla socjologicznego madridismo, ponieważ powtórzymy najlepszą Barcelonę w historii

Jestem człowiekiem wielkiej wiary, ale ciężko mi sobie wyobrazić w najbliższej przyszłości drużynę, która będzie grała tak jak Barca Pepa.

0

@zodiak_10,


0

Kto z nas tutaj brał udział w eksperymentalnym programie o niezbadanych skutkach ubocznych Pfizera?

1

@MesQueUnClub96, tactical.

0

Czy nowy rząd rozliczy stary rząd za łamanie konstytucji między innymi czy skończy się jak zawsze tylko na gadaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?