0

#Xaviout? Ale z nami jadą.

1

Piękny początek. Brawo drużyna.

1

Vini co za przyjęcie piłki przy bramce na 3:0. Sztos.

5

Oceny na filmwebie:

Raport Pileckiego: 6.5 od ludzi, 3.4 od krytyków
Zielona granica: 2.0 od ludzi, 7.6 od krytyków

1

@IronSanHybrid, ju mejd maj dej :D

2

Wiecie co jest najgorsze w tej wczorajszej aferze w Alkmaar? Kolejny przykład jak bardzo jesteśmy podzielonym narodem. U nas nigdy nie będzie dobrze. Nawet jeśli było choć kilka procent winy ze strony osób z otoczenia Legii to do kur&y nędzy jakie ma to znaczenie? Czemu w polskich społecznościówkach nie panuje atmosfera wsparcia polskiego klubu i za wszelką cenę wyciągnięcia konsekwencji z tego wydarzenia? Czemu znowu nie potrafimy się zjednoczyć dla wspólnego dobra? Naród kwasem i jadem płynący.

3

Właśnie skończyłem oglądać mecz Igi z odtworzenia. Poziom tego spotkania to jakiś kosmos. Trzeci set już gorszy ze strony Garcii i dużo niewymuszonych błędów, ale cały mecz oglądało się mega. Polecam każdemu, kto tylko zerknął na wynik.

Liczba winnerów:

Caroline - 46
Iga - 30

Liczba niewymuszonych błędów:

Caroline - 26
Iga 15

Statystyki nie z tej ziemi.

1

Piasecki ależ indywidualna akcja.

0

@TR3YWAY, Twój nick idealnie pasuje do tego komentarza.

0

Kowal w KS również przewidział uraz Lewego. Hajto i Wojtek - byli piłkarze wyjaśniają ekspertów.

0

"Najgorsze: walka o piłkę zamiast gry w piłkę"

Pełna zgoda z @Redakcja .

0

@Ricardinio14, nie zapytałem o zadowolenie z rezultatu, tylko o grę zespołu.

1

Jeśli Xavi na konferencji powie, że jest zadowolony z gry zespołu to będziecie ukontentowani?

1

Niepokojącym również jest też to, że za praktycznie każdym razem byliśmy spóźnieni, zawodnik Porto był prawie zawsze o krok szybszy. Oby to tylko nie zwiastowało problemów w przygotowaniu fizycznym bo jednak oba zespoły grają co 3 dni.

0

Turbo boli też totalnie brak chęci do grania ofensywnie. 3pkt owszem są mega ważne, ale chyba czasem zapominamy dla kogo tak na prawdę przede wszystkim jest futbol - dla kibiców. Kolejnym tematem są skandaliczne decyzje sędziego. Odgwizdanie ręki napastnika Porto to jest jakiś kryminał. Karnego nie było bo Joao przewinił przed linią pola karnego, ale jest ultra niesmak...

2

Powiem Wam szczerze, że mimo zwycięstwa nie przypominam sobie siebie oglądającego mecz jak zbity pies, tak załamanego (szczególnie znaczna część drugiej połowy) i przemyśleń, z których 99% to negatywy. Jestem rozje&any tym meczem.

1

To gra Getafe w tych żółtych strojach czy moja kochana Barcelona?

1

Ruszyła Danzela maszyna.

1

@krol211, dramat polskiego społeczeństwa.

2

@KamQiX, mam podobne odczucia aczkolwiek piłka nożna to gra błędów.

2

Jeśli przewinieniem jest absorbowanie uwagi bramkarza i gwizdany jest wtedy spalony to nie powinno to również też to działać w tę stronę kiedy absorbowany jest również piłkarz z pola? Obrońca zrobił wślizg i "podał" do Moraty tylko dlatego, że widział ziomka, który bądź co bądź był na pozycji spalonej. Taka rozkmina.

0

@Aragorn33, ale niby cały internet się "pali" i nawet guru Najman wydał statement.

0

Luuk de Jong znów potężny.

1

Coś jest ze mną nie tak skoro nie wiem o co chodzi z tym całym Wardęgą i imbie z tym wszystkim związanej?

0

Oshimen wyskakuje na wysokość rąk łapiącego Kepy. To jest coś nieprawdopodobnego.

2

Przygotowanie merytoryczne komentatora Polsatu do meczu Salzburg-RSSS top. Wchodzi Carlos Edez, a już w ogóle poziom emocji w Jego głosie to już jest "sztos".

0

RSSS turbo konkretne.

1

@Comentateiro, fasolka po bretońsku to jest dopiero sztos ;)

0

@Criss18Barca, ciekawa nazwa klubu.

11

Ależ szkoda Suareza z Almerii. Hat-trick w 5min i 30s, a potem kontuzja, która wyklucza go na 3-6 miesięcy. Szkoda chłopaka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?