0

Kiedyś był link na stronce direct do tego by dołączyć do fantasy ligi mistrzów, a teraz patrzę, że nie jestem w żadnej lidze. Można tam jeszcze dołączyć?

0

Słyszeliście w studio Polsatu zaraz po meczu Realu?

"Nie, nie proszę Państwa, te brawa nie z nagrania, to brawa na cześć Realu Madryt."

To jest ten mental, nie ważne jak wygląda cała reszta meczu.

0

Ale Musiala ma odejście na pierwszych metrach, ale przecież nie musial.

0

@Benz, przepisów nie znam dokładnie, ale sędziowie bardzo często na to patrzą. Ogarnij sobie jakieś statystyki jak często pokazywane są kartki w pierwszych minutach meczu, a jak w dalszej części meczu. Chodzi też o tzw. "ducha gry" i za miękki faul nie powinno być kartki w 40 s.

1

Reakcja Polaków na stanowisko Ukrainy w sprawie zboża.

https://streamable.com/go9exp

1

40 sekunda meczu i kartka. Dejcie spokój...

0

Nie wiem czy zauważyliście od kilku spotkań repetytywne próby przede wszystkim ze strony Lewego wiązań sznurowadeł i moim zdaniem jest to robione celowo by zmylić graczy rywali i szybko urwać się na pozycję. Robili to również inni nasi kopacze.

0

Felix po prostu musi tu zostać. To Jego miejsce na piłkarskiej ziemi.

0

Gavi do zmiany bo chłop chyba zapomniał, że ma kartkę :D

0

@Emhyr, wyśmiewaniem bym tego nie nazwał. To był ogromny zawód po prostu, ale takie stanowisko jakie piastuje Mister jest skazane na ciągłą presję, stres i ataki z każdej stron i Danzel powinien o tym doskonale wiedzieć. Chyba nie dojdziemy do porozumienia w tej kwestii :D

0

@Emhyr, z taką kadrą to realizm/jakość>populizm.

0

@Emhyr, jeśli chodzi o mnie to nie ma tu nic z obrażania. Po prostu trzeba tym piłkarzom pokazać, że celujemy wysoko. Zawodnicy na takim poziomie raczej nie powinni odczuwać presji po takich hipotetycznie wypowiedzianych słowach.

1

No to żeś Panie Szawi odkrył Amerykę. Z taką kadrą to ćwierćfinał/półfinał minimum...

0

Jak zagrał dziś Real? Wygrał zasłużenie?

0

Najbardziej smuci mnie sytuacja kiedy 2x Joao rozkochują nas w sobie, a po sezonie nie ma piniendzy na ich wykup :/

22

Tak swoją drogą Cancelo rozegrał u nas drugi mecz w LL i już przeszedł tę grę tutaj. La Zabawa w Jego wykonaniu.

2

Kochani właśnie skończyłem oglądać meczyk z odtworzenia po obejrzeniu siatkarzy na żywo i nie chciałem by nasi gracze schodzili z tego boiska, tak pięknie się to oglądało. Nie chcę popadać w huraoptymizm, ale wierzę, że taką ścieżką będziemy teraz podążać. Głód strzelania bramek był dziś ogromny. Gra efektowna i efektywna. Taką Barcelonę chcemy oglądać! Jeszcze jakiś czas temu pisałem, że Xavi out. Teraz niech Danzel zostanie jednak... aż do kolejnego meczu ;)

1

@AlexDark00, Ziomuś. Tutaj większość postów jest prześmiewczych. Gdzieś Ty się uchowoł?

0

Jak zagrał Buła wczoraj przeciwko Peesże? Na flashscore ocena średnia na jeża.

0

Zważając na liczbę lajków pod postami disującymi konfe i Mentzena serio macie zamiar zagłosować na PiS lub KO?

0

@DragonxNF. pojmowane ogólnie jest to jako siara, choć nie porównywałbym zawodu pilota do taksówkarza bo jednak jest to znacznie większa odpowiedzialność moim zdaniem.

0

Zabieram się do nauki programowania, ale za cholerę nie mogę zdecydować się jaki typ "języka" wybrać. Czy są tu osoby po fachu i mogłyby coś doradzić? Czy AI tak bardzo zagraża temu zawodowi czy jednak będzie tylko usprawnieniem?

1

@DaPidejpi, https://zapodaj.net/plik-u2h5J4qv8z

Ogólnie zawodnicy Realu pewnie skoszą wiele punktów, ale jak dla mnie to profanacja brać ich do składu.

0

@Emhyr, mamy Fatiego (loan) i Felixa, tylko że nie ma gwarancji, że którykolwiek odpali, a Joao i tak będzie trzeba wykupić, a pewnie stać nas nie będzie.

0

Kto się bawi w Fantasy Champions League?

2

@mordini123, w pogoni za formą Mentala.

0

@Faro, leciałem kilkanaście razy, ale jednak dalej zdarza mi się podczas lotu lub przed nim mieć katastroficzne myśli ;)

0

@MarcepanowyKsiaze, szukam i nic nie mogę znaleźć.

0

@michal26, za dużo było ostatnio dociekań o Hawajach co tam się stało, więc trzeba było zmienić temat i tak w koło Macieja ;)

0

@tbas, Słoweńcy dziś właśnie brakiem godnego zmiennika przegrali mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?