1

@Vampir707, "tylko 1zł za tydzień czytania".

1

@Fake69, can't wait.

1

Szczęki część 2.

0

Hey Jude... Are you crazy?

0

@Cule1234, Ronald będzie ładnie ubrany leżał w szpitalu na rekonwalescencji po kontuzji przynajmniej.

0

@BARCA1899Messi, masz coś do Oriola?

2

Wydaje mi się, że Gavi "Czołgista" zamiast być ostrożniejszym w tym hełmofonie to myśli, że jest twardszy i ciśnie jeszcze bardziej.

2

@don'T.R.I.P.e, zobaczyliby, że chopok drybluje to zaraz by dostał po pysku i tyle byłoby z rumakowania.

22

Yamala nawet policeman nie byłby w stanie dziś zatrzymać.

3

Gavi "Gustlik" z brameczką ;)

2

Matko i córko na niebie. Ale emocje... Vamos!

6

Siatkarzy w tej formie ogląda się jak Barcelonę Guardioli bałamucącą Real 5:0 na Camp Nou.

0

Czy Serbia może nam poważniej zagrozić w tym meczu?

0

@betonito, https://map.geoengineeringmonitor.org/
Tu masz stronkę a propos gazów, które są rozpylane nad danym regionem w razie takowej potrzeby dla geoinżynierii.

0

@korn234, rozwiń.

1

https://map.geoengineeringmonitor.org/

Ciekawa stronka. Pokazuje między innymi sterowanie pogodą w danych regionach świata, jeśli zachodzi taka potrzeba. Pozdro dla nieskamieniałych.

7

@BlaseR9, jeden z lepszych napastników w historii.

0

@AxelF, i ślepo trzeba wierzyć, że w to co mówią nam w telewizorku jest koniecznie prawdą? Te nagrania stewardessy z obsługą lotniska to jesteś pewny na 1000%, że to prawda i jesteś w stanie mi to udowodnić? Z każdej strony czeka manipulacja. Jak w telewizorku powiedzą Ci, że Tusk to potomek Hitlera to też w to uwierzysz? Są argumenty z obu stron i w 100% nikt z nas pewnie się nie przekona co tak na prawdę się wydarzyło, ale najważniejszym jest to, że kolega nie zasłużył by go na każdym kroku obrażać za to, że ma swoje zdanie.

2

@FutbolFan, jesteś tu mieszany z błotem, ale nikt oprócz swoich zdań nie podał tych wszystkich dowodów, że oprócz samolotów, które uderzyły nie wydarzyło się coś jeszcze. Chciałbym przeczytać te ekspertyzy tych wszystkich "ekspertów", że to faktycznie uderzenia samolotów były przyczyną zawaleń wież. Pamiętajcie, że nie warto siedzieć po jednej ze stron płotu, tylko najlepiej siedzieć na górze i się przyglądać, samemu weryfikować i wyciągać wnioski ;)

0

Dziś wszystko wyszło na jaw. To AI prowadzi nasz zespół, a nie Xavi.

1

@Kamiloza91, ja tam jeszcze wierzę w to, że to tylko dłuższy kryzys i choć na jakiś czas wróci jeszcze na wyższe obroty.

0

Czy Med wypowiadał się kiedyś publicznie co sądzi na temat zbrodniczej agresji Jego kraju?

8

Żona Novaka? Top.

0

Novak od jakiegoś czasu słabo wygląda fizycznie.

0

Kowal dwa szlugi przed studio pomeczowym KS, a potem chyrla jak gruźlik.

1

Nole co za stop volley. Mato i córko na niebie.

1

@fart, wybaczam.

0

DHL i Coldplay reklama sztos.

1

Uważam, że Santos za wszelką cenę będzie chciał teraz pokazać, że się nie poddaje i zrobi wszystko by wyciągnąć nas z tego bagna (o ile go Czarek-discopolo nie zwolni wcześniej).

1

Lewemu aż się głos łamie na wywiadzie... I Fernandu i Robert wzięli mnie na litość po tym meczu. Udało im się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?