esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho, w przeciągu ostatnich lat, którego zespołu gra Ci się bardziej podoba?
1
Moim zdaniem każdy skrzydłowy reprezentacji Polski powinien zaopatrzyć się w sporą kolekcję wideo meczów Grosika na flance i uczyć się jak tam powinno się grać.
19
Nie uważacie, że te żarty o Ani Lewandowskiej, które mówią, że każdy typ który z Nią tańczy jest jej potencjalnym fagasem i robi z Nią nie wiadomo co, robią się już co raz to bardziej poniżej pasa i jest to po prostu niesmaczne by nie powiedzieć wulgarne? Wyobraźcie sobie, że ktoś sobie tak śmieszkuje z Waszej partnerki. Pewnie taki ktoś dostałby tubę w twarz i tyle byłoby żartowania.
1
@Faro, o stary. Leżę :D
Tylko zastanawia mnie co oglądasz skoro takie "perełki" Ci się pokazują ;)
0
A dziś w szatni po meczu:
3
Ależ przymierzył typ z gangu Albanii. Golazo.
2
Lewy is on fire, nananananana, nanana, na!
0
@macio_944, ten z prawej to Messi?
0
@Roobo, stary... Miej trochę serca.
1
Bereś mówi o bloku defensywnym Pasterzy gdzie było 9 zawodników. To co Oni kur@a tego nie wiedzieli przed meczem, że tak to będzie wyglądać?
5
Aaaale fajna scena. Moim zdaniem po zdarzeniu z tym chłopcem atmosfera w kadrze jest już oczyszczona.
1
W Europie nie ma już słabych drużyn. #Factos
2
Ale serio, znowu to tyle trwało, że musiał ratować się takim strzałem...
1
Lewy złota piłka, nie ma co!
0
Jestem ciekaw jak będzie teraz wyglądać gra naszych Orzełków w ostatnich minutach. Obrona Cz-wy?
0
Ja się pytam czy na VAR-ze siedzą ślepi? Przecież od razu powinni mu powiedzieć, że to karny. Po co On tam musiał biec?
1
Robercik zapomniał jak się w to gra...
0
Krycha ma kartkę. Ściągać go i to już.
1
"Myślisz, że zawalą ten mecz? Myślę, że tak."
2
Jest i Wuja i Jego defenzwa i ofenzywa.
0
Grzesiu... Matko bosko...
0
Ale cwanie kradną czas. Oby tego nam nie brakło w tym meczu. O zgrozo.
0
Co Wyspiarz sobie wcześniej dwóch naszych nawinął to prawie 100 miał, ale mu piłka odskoczyła.
0
Krycha spóźniony? Stare, nie znałem :D
0
Janusze i Grażyny na trybunach już zapomnieli o blamażu w Kiszyniowie i skandują nazwisko każdego piłkarza. Brawo. Nic się nie stało.
1
Może Robercik po wywiadzie dla meczyków i tym zgrupowaniu wróci do Barcelony trochę odświeżony i przypomni sobie jak kiedyś grał w piłkę.
0
@MesQueUnClub96, nie widzę związku. Na profesjonalnym seniorskim poziomie jest podobna intensywność na każdej pozycji. Wiadomo, że wingerzey i zawodnicy ofensywni mają trochę inaczej, ale wiemy jak gra Jude i z jaką intensywnością, a mimo tego twardy jak skała dotychczas.
1
Mimika Leśnego Dziadka? Top.
1
@draxidox, jeśli ktoś kocha piłkę, nie mógł nie kochać stylu w jakim graliśmy w tamtym okresie. Masakra, miazga, futbol totalny. Jestem ciekaw co czuli zawodnicy rywali widząc piłkę krążącą wokół nich z prędkością światła.
0
@tbas, chuchać i dmuchać, aż się skończy sezon.