1



Dej łyka.

29



Przeróbki dzięki AI wchodzą na wyższy lvl.

6

9

Brawo Natalka! Jej radość jest najważniejsza.

1

@Nazio_87, szczerze liczyłem na Waszą większą kreatywność :D

0

Brawa dla Australijki.

Wow. Amerykanka też 4.90m

1

Rodzisz się z afroamerykańską karnacją i już masz zawód - biegacz.

0

@kejdzi, taktyczny.

0

@Nagi, idealna muzyczka pod tę kompilację.

15



Szacuneczek dla Jacka.

3

0

@BordowyPtak, byczq. W UK to jest na porządku dziennym i nikt się nie spina. Ogólnie BordowemuPtakowi proponuję na jakiś czas udać się do gniazda.

0

@Kengo, plus jeszcze Frankie jako ŚO i mamy 7.

6

Ale chciałbym zobaczyć minę Grabary za tydzień kiedy to Raków będzie świętował bo ostatnim gwizdku.

1

Jestem ciekaw czy jakby Fabian Piasecki pokusił się o strzał z przewrotki to karetka nie musiałaby wjeżdżać na boisko.

0

@tristan87, almost GOAT.

0

@lukaszbrk, dopóki piłka w grze.

5

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dziś z Rakowa dumny. Zostawili serce na boisku.

0

Bardzo się obawiam tego, że Raków włożył mnóstwo sił w pierwszej połowie.

0

@SenseiFCB, ja mam stare sezony na dysku :D

0

@Emhyr, śmiałbym powiedzieć, że na tym polega niekonsekwencja pewnych użytkowników :P

25



Mogę ich oglądać bez końca.

0

@sokot, myślałem, że to ja mam bogatą wyobraźnię... :D

0

@Emhyr, no chyba, że masz w nazwie "NoSaka" to wtedy nie możesz go mieć.

3

Arsenal w 10. Ciekawie. Ramsdale na bramkarzu w FPL...

1

@Kidd, idol mojej koleżanki z podstawówki, a tu nagle się okazało, że też lubił krwawy sport skierowany w kierunku swojej żony i ją lał.

0

@Emhyr, też mam Sake w FPL...

0

Za jakieś 15-20 min finał z Ewą na 100m.

0

Holenderka na 400? Top.

8



Co tu się odrubialesowuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?