esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dej łyka.
29
Przeróbki dzięki AI wchodzą na wyższy lvl.
6
https://x.com/contextdogs/status/1694227975984849077
Szarik.
9
Brawo Natalka! Jej radość jest najważniejsza.
1
@Nazio_87, szczerze liczyłem na Waszą większą kreatywność :D
0
Brawa dla Australijki.
Wow. Amerykanka też 4.90m
1
Rodzisz się z afroamerykańską karnacją i już masz zawód - biegacz.
0
@kejdzi, taktyczny.
0
@Nagi, idealna muzyczka pod tę kompilację.
15
Szacuneczek dla Jacka.
3
https://x.com/Enezator/status/1693884342819274965
Dobrej nocy bamblowicze.
0
@BordowyPtak, byczq. W UK to jest na porządku dziennym i nikt się nie spina. Ogólnie BordowemuPtakowi proponuję na jakiś czas udać się do gniazda.
0
@Kengo, plus jeszcze Frankie jako ŚO i mamy 7.
6
Ale chciałbym zobaczyć minę Grabary za tydzień kiedy to Raków będzie świętował bo ostatnim gwizdku.
1
Jestem ciekaw czy jakby Fabian Piasecki pokusił się o strzał z przewrotki to karetka nie musiałaby wjeżdżać na boisko.
0
@tristan87, almost GOAT.
0
@lukaszbrk, dopóki piłka w grze.
5
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dziś z Rakowa dumny. Zostawili serce na boisku.
0
Bardzo się obawiam tego, że Raków włożył mnóstwo sił w pierwszej połowie.
0
@SenseiFCB, ja mam stare sezony na dysku :D
0
@Emhyr, śmiałbym powiedzieć, że na tym polega niekonsekwencja pewnych użytkowników :P
25
Mogę ich oglądać bez końca.
0
@sokot, myślałem, że to ja mam bogatą wyobraźnię... :D
0
@Emhyr, no chyba, że masz w nazwie "NoSaka" to wtedy nie możesz go mieć.
3
Arsenal w 10. Ciekawie. Ramsdale na bramkarzu w FPL...
1
@Kidd, idol mojej koleżanki z podstawówki, a tu nagle się okazało, że też lubił krwawy sport skierowany w kierunku swojej żony i ją lał.
0
@Emhyr, też mam Sake w FPL...
0
Za jakieś 15-20 min finał z Ewą na 100m.
0
Holenderka na 400? Top.
8
Co tu się odrubialesowuje?