esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Obstawiam, że Lewy strzeli 36-40 bramek w tym sezonie.
0
@clyde, dziwnie to wygląda, jakby ta siekierka była tępa bo gość kilka razy uderzał w każde z dzieci, choć jednak plama krwi przy drzwiach została... Creepy w luj.
0
@kamiVeB, jestem za Jego powrotem mimo problemów jak, jakie stwarzał w trakcie odejścia i po nim, ale jeśli ma być to kosztem Ansu to chyba jestem na "nie".
0
@clyde, gdzie można obejrzeć?
0
@Esteban_, dzieją się rzeczy.
2
@bartas97, ciesz się każdym dniem tego urlopu bo zapier%^la niemiłosiernie ;)
12
Brazol tu przyjdzie i takie są fakty. Xavi zablokował już Nevesa, Felixa, ale nie zablokuje tego.
1
@wasacz, teńcza.
0
@macio_944, a myślisz, że wszelka mowa nienawiści w kierunku Klebaniuka i cała wierchuszka patusów miała miejsce tylko na X Adama Kaczmarka?
0
@macio_944, o jakich 6 serduszkach prawisz?
0
@hoeniker , chyba jako jedyny rozumiem Twoją narrację. Tutaj większość to śmieszki by przypierd*(&ć do byle czego. Też tego nie czaję. Jesteśmy frajerami na rynku transferowym i nie ma tu nic do gadania.
9
Dziękujemy Franck!
2
Nigdy nie zrozumiem troglodytów głoszących tę mowę nienawiści...
1
@PatrychoO, goat, beeee.
0
Portowcy dziś zatopieni przez belgijskie tsunami.
0
@yzyr, musi doświadczyć wielu takich starć by potem wychodzić z nich częściej zwycięsko.
2
@VegetaPolska, "tak, pozory mylą ale w głębi duszy jestem zupełnie normalną osobą, tylko że z problemami z płcią przeciwną. Ale to nic takiego ". Napisz Jej coś w tym stylu, a jak dalej będzie świrować pawiana w trampkach to olej i zapomnij. Szkoda Twojego czasu.
0
@MadafakinGuy, kopparberg strawberry and lime polecam.
13
Prezentacja na pełnej.
0
@esem91, a chyba wszyscy życzylibyśmy sobie oglądania jak najwięcej takich akcji.
0
@kamilop, jeśli coś to Ferran albo false winger na zmianę dla Rafała. Ansu i Abde na lewe skrzydełko, więc tak na prawdę konkurencja nie jest zbyt wymagająca, jeśli Ferran utrzyma "formę" z poprzedniego sezonu.
1
@webber, znam Twój ból. Trzymaj się byczq.
1
@MesQueUnClub96, @GeneralXavi, a postawilibyście kiedyś na znaczną ilość minut dla Messiego kiedy zaczynał? Jeśli Xavi będzie miał jaja by dawać mu szanse częściej, a Lamine będzie pokazywał taką jakość i dojrzałość w meczach o stawkę to jestem skłonny postawić tezę, że może nie zagra więcej niż Rapinha, ale będzie dla nas kluczowy w niektórych momentach sezonu.
0
Kto w tym sezonie rozegra więcej minut, Yamal czy Rapinha?
1
@Firestone, problemem u Ferrana jest to, że On ma "odpalać" w każdym nowym sezonie i nawet był z Nim wywiad przed poprzednimi rozgrywkami, że ten sezon "będzie należał" do Niego, a co z tego wyszło wszyscy wiemy. Też w chłopaka wierzę, ale to już trochę zaczyna trwać zbyt długo.
0
@FutbolFan, tactical.
0
@10LionelMessi10, bez komentarza.
0
Uwierzcie mi, że będąc na domówce, zamykając tysiące reklam na ps4 padem to nie jest łatwe znaleźć stream. Ktoś, coś?
3
@Comentateiro, Ćwiąki się fajnie wypowiedział ostatnio. Xavi tylko cały czas pragnie kolejnych zawodników, a już niekoniecznie próbuje coś zdziałać swoją pracą, pokombinować w systemie, przygotować jakieś zaskakujące schematy, coś takiego, że kibic powiedziałby "wow!".
2
@bartekvisca , gratsy!