8

Obstawiam, że Lewy strzeli 36-40 bramek w tym sezonie.

0

@clyde, dziwnie to wygląda, jakby ta siekierka była tępa bo gość kilka razy uderzał w każde z dzieci, choć jednak plama krwi przy drzwiach została... Creepy w luj.

0

@kamiVeB, jestem za Jego powrotem mimo problemów jak, jakie stwarzał w trakcie odejścia i po nim, ale jeśli ma być to kosztem Ansu to chyba jestem na "nie".

0

@clyde, gdzie można obejrzeć?

0

@Esteban_, dzieją się rzeczy.

2

@bartas97, ciesz się każdym dniem tego urlopu bo zapier%^la niemiłosiernie ;)

12

Brazol tu przyjdzie i takie są fakty. Xavi zablokował już Nevesa, Felixa, ale nie zablokuje tego.

1

@wasacz, teńcza.

0

@macio_944, a myślisz, że wszelka mowa nienawiści w kierunku Klebaniuka i cała wierchuszka patusów miała miejsce tylko na X Adama Kaczmarka?

0

@macio_944, o jakich 6 serduszkach prawisz?

0

@hoeniker , chyba jako jedyny rozumiem Twoją narrację. Tutaj większość to śmieszki by przypierd*(&ć do byle czego. Też tego nie czaję. Jesteśmy frajerami na rynku transferowym i nie ma tu nic do gadania.

9



Dziękujemy Franck!

2



Nigdy nie zrozumiem troglodytów głoszących tę mowę nienawiści...

1

@PatrychoO, goat, beeee.

0

Portowcy dziś zatopieni przez belgijskie tsunami.

0

@yzyr, musi doświadczyć wielu takich starć by potem wychodzić z nich częściej zwycięsko.

2

@VegetaPolska, "tak, pozory mylą ale w głębi duszy jestem zupełnie normalną osobą, tylko że z problemami z płcią przeciwną. Ale to nic takiego ". Napisz Jej coś w tym stylu, a jak dalej będzie świrować pawiana w trampkach to olej i zapomnij. Szkoda Twojego czasu.

0

@MadafakinGuy, kopparberg strawberry and lime polecam.

13



Prezentacja na pełnej.

0

@esem91, a chyba wszyscy życzylibyśmy sobie oglądania jak najwięcej takich akcji.


0

@kamilop, jeśli coś to Ferran albo false winger na zmianę dla Rafała. Ansu i Abde na lewe skrzydełko, więc tak na prawdę konkurencja nie jest zbyt wymagająca, jeśli Ferran utrzyma "formę" z poprzedniego sezonu.

1

@webber, znam Twój ból. Trzymaj się byczq.

1

@MesQueUnClub96, @GeneralXavi, a postawilibyście kiedyś na znaczną ilość minut dla Messiego kiedy zaczynał? Jeśli Xavi będzie miał jaja by dawać mu szanse częściej, a Lamine będzie pokazywał taką jakość i dojrzałość w meczach o stawkę to jestem skłonny postawić tezę, że może nie zagra więcej niż Rapinha, ale będzie dla nas kluczowy w niektórych momentach sezonu.

0

Kto w tym sezonie rozegra więcej minut, Yamal czy Rapinha?

1

@Firestone, problemem u Ferrana jest to, że On ma "odpalać" w każdym nowym sezonie i nawet był z Nim wywiad przed poprzednimi rozgrywkami, że ten sezon "będzie należał" do Niego, a co z tego wyszło wszyscy wiemy. Też w chłopaka wierzę, ale to już trochę zaczyna trwać zbyt długo.

0

@FutbolFan, tactical.

0

@10LionelMessi10, bez komentarza.

0

Uwierzcie mi, że będąc na domówce, zamykając tysiące reklam na ps4 padem to nie jest łatwe znaleźć stream. Ktoś, coś?

3

@Comentateiro, Ćwiąki się fajnie wypowiedział ostatnio. Xavi tylko cały czas pragnie kolejnych zawodników, a już niekoniecznie próbuje coś zdziałać swoją pracą, pokombinować w systemie, przygotować jakieś zaskakujące schematy, coś takiego, że kibic powiedziałby "wow!".

2

@bartekvisca , gratsy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?