esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33, ogólnie słabo siedzę w temacie, więc liczyłem, że trafi się tu ktoś, kto właśnie mnie merytorycznie "spacyfikuje" :)
2
@Comentateiro, oczywiście, że jej nie wygrała, ale nie w tym rzecz. Niejednokrotnie nawet naśmiewano się z nich w jaki sposób wojują, i że co by się nie wydarzyło to swoimi dotychczasowymi posunięciami Rosja już przegrała tę wojnę, a teraz nagle kiedy się ogarnęli, to i dziennikarze zmieniają narrację.
0
@WiernyKatalonii, tego się nie da już odzobaczyć i odsłuchać?
0
@Ptasior, oceniając cały sezon 6,5/10.
2
https://x.com/DrakkonRaa/status/1686402224224600064
Ile to razy się już słyszało, że Rosja przegrała tę wojnę bo nie osiągnęła swoich celów. Niestety chyba faktycznie Rosjanie się obudzili, a z tym dziennikarze zmieniający teraz swoją narrację o 180 stopni.
7
@John_Doe, wyobraź sobie sytuację odwrotną kiedy to biali organizują taki "happening". Przecież co by się działo w mediach to...
19
Trafiony pociskiem ziemia-powietrze.
2
@ShawnC, Dembuś tak pracuje w defensywie, że daje Argentynie MŚ ;D
Nie wystarczy tam biegać, trzeba mieć pojęcie o bronieniu, a Ousmane zdecydowanie nie potrafi grać w obronie, a Rafał tak.
0
@stone80, potwierdzam. Napisałem, że z humorem ;)
1
https://x.com/wrr_wawa/status/1686065546347888642
Z humorem.
5
I od razu dzionek lepszy.
0
@gumaz, a coś się wydarzyło nowego, niepokojącego?
0
@Emhyr, dokładnie to samo wrzucałem wczoraj wieczorem. Nie będzie miał Magłaja lekko ;)
0
@Bobo25, syrop glukozowo-fruktozowy?
11
Potężna liga saudyjska.
1
Ciekawe na ile możliwy taki scenario.
0
Magłaja nie będzie miał lekko.
6
@Cule1234, regulacje LL dopadają wszystkich...
1
https://x.com/Wisdom_HQ/status/1686054552922202112
Przed rozwodem, a po nim.
0
Ousmane:
"Z jakiego jedzenia nigdy byś nie zrezygnował?
Z bananów."
Ba dum tss.
1
Ciekawe czy Dembele pojawi się na kolacji z drużyną.
1
@PatrychoO, to będzie ten moment kiedy wreszcie odpali. Teraz już na pewno.
3
Zawsze ceniłem w Ousmane tę wierność i to przywiązanie do klubu.
10
Olympus Mons na Marsie. Największa góra w naszym Układzie Słonecznym.
0
https://x.com/juliettemorin45/status/1685790661285457920
Ludzie myślą, że to inwazja UFO czy UAP jak to się teraz mniej foliarsko nazywa. Hologramy tak genialnie zrobione. Kto nie uwierzy jak do tego dojdzie masowa propaganda w TV? ;)
5
Bardzo to smutne.
1
@MesQueUnClub96, Jacek Krzynówek.
34
Śmiechłem ;)
3
"FC Barcelona martwi się o przyszłość Ousmane’a Dembélé, ponieważ jego klauzula odejścia wynosi obecnie 50 milionów euro, z czego tylko połowa trafiłaby do klubu."
Jeśli to prawda, że otrzymamy tylko 25 baniek za Niego to jesteśmy w ciemnej d. Zostajemy pozbawieni najlepszego skrzydłowego, a za tę kasę nie kupimy nikogo topowego.
1
@Rust_Cohle, ale tak serio to byłby pstryczek w nasz nos gdyby ten młodzian dziś zagrał i zrobił jakąś fenomenalną akcję, bądź strzelił bramkę. Byłby to taki symbol, że na boisku możemy rywalizować jak równi z równym, ale na ten moment na rynku transferowymi między dwoma klubami jest ogromna różnica i kiedy dochodzi do rywalizacji między jednym klubem a drugim wybór praktycznie jest oczywisty.