0

@Aragorn33, ogólnie słabo siedzę w temacie, więc liczyłem, że trafi się tu ktoś, kto właśnie mnie merytorycznie "spacyfikuje" :)

2

@Comentateiro, oczywiście, że jej nie wygrała, ale nie w tym rzecz. Niejednokrotnie nawet naśmiewano się z nich w jaki sposób wojują, i że co by się nie wydarzyło to swoimi dotychczasowymi posunięciami Rosja już przegrała tę wojnę, a teraz nagle kiedy się ogarnęli, to i dziennikarze zmieniają narrację.

0

@WiernyKatalonii, tego się nie da już odzobaczyć i odsłuchać?

0

@Ptasior, oceniając cały sezon 6,5/10.

2

https://x.com/DrakkonRaa/status/1686402224224600064

Ile to razy się już słyszało, że Rosja przegrała tę wojnę bo nie osiągnęła swoich celów. Niestety chyba faktycznie Rosjanie się obudzili, a z tym dziennikarze zmieniający teraz swoją narrację o 180 stopni.

7

@John_Doe, wyobraź sobie sytuację odwrotną kiedy to biali organizują taki "happening". Przecież co by się działo w mediach to...

19



Trafiony pociskiem ziemia-powietrze.

2

@ShawnC, Dembuś tak pracuje w defensywie, że daje Argentynie MŚ ;D
Nie wystarczy tam biegać, trzeba mieć pojęcie o bronieniu, a Ousmane zdecydowanie nie potrafi grać w obronie, a Rafał tak.

0

@stone80, potwierdzam. Napisałem, że z humorem ;)

1

5



I od razu dzionek lepszy.

0

@gumaz, a coś się wydarzyło nowego, niepokojącego?

0

@Emhyr, dokładnie to samo wrzucałem wczoraj wieczorem. Nie będzie miał Magłaja lekko ;)

0

@Bobo25, syrop glukozowo-fruktozowy?

11



Potężna liga saudyjska.

1



Ciekawe na ile możliwy taki scenario.

0



Magłaja nie będzie miał lekko.

6

@Cule1234, regulacje LL dopadają wszystkich...

1

0

Ousmane:

"Z jakiego jedzenia nigdy byś nie zrezygnował?

Z bananów."

Ba dum tss.

1

Ciekawe czy Dembele pojawi się na kolacji z drużyną.

1

@PatrychoO, to będzie ten moment kiedy wreszcie odpali. Teraz już na pewno.

3



Zawsze ceniłem w Ousmane tę wierność i to przywiązanie do klubu.

10



Olympus Mons na Marsie. Największa góra w naszym Układzie Słonecznym.

0

https://x.com/juliettemorin45/status/1685790661285457920

Ludzie myślą, że to inwazja UFO czy UAP jak to się teraz mniej foliarsko nazywa. Hologramy tak genialnie zrobione. Kto nie uwierzy jak do tego dojdzie masowa propaganda w TV? ;)

5



Bardzo to smutne.

1

@MesQueUnClub96, Jacek Krzynówek.

34



Śmiechłem ;)

3

"FC Barcelona martwi się o przyszłość Ousmane’a Dembélé, ponieważ jego klauzula odejścia wynosi obecnie 50 milionów euro, z czego tylko połowa trafiłaby do klubu."

Jeśli to prawda, że otrzymamy tylko 25 baniek za Niego to jesteśmy w ciemnej d. Zostajemy pozbawieni najlepszego skrzydłowego, a za tę kasę nie kupimy nikogo topowego.

1

@Rust_Cohle, ale tak serio to byłby pstryczek w nasz nos gdyby ten młodzian dziś zagrał i zrobił jakąś fenomenalną akcję, bądź strzelił bramkę. Byłby to taki symbol, że na boisku możemy rywalizować jak równi z równym, ale na ten moment na rynku transferowymi między dwoma klubami jest ogromna różnica i kiedy dochodzi do rywalizacji między jednym klubem a drugim wybór praktycznie jest oczywisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?