esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niepodrabialny Luisito
0
@FcPortoFan1999, gdzie można obejrzeć mecz Magdy oprócz strims?
1
Boli Was wielka Barcelona?
7
@Comentateiro, chcielibyśmy by takie rzeczy jak "Twój wpis", "napisałem", "mój wpis", nie miało już tutaj więcej miejsca, a najlepiej żebyś miał ban na klawiaturę bo jesteś niepełnosprawny emocjonalnie.
0
@Ls0811, to samo napisałem (a propos bycia jebnię^&*), ale stwierdziłem, że najpierw zapytam kulturalnie.
4
@Comentateiro, dobrze się czujesz czy słońce Ci trochę przygrzało?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@mleczkoo, to że brakuje tu głosu takich ekspertów świadczy o tym, że z Ramblowiczów jeszcze mogą wyjść ludzie. Jeśli zobaczyłbym tutaj jakiś komentarz w satyrycznej formie kiedy być może gościowi wali się życie i przypadkowo bym spotkał takiego gagatka na ulicy to dostałby pizd& na twarz.
7
@Ramaj77, ale nie bierz od razu mojej porady za złoty środek. Przemyśl bardzo dokładnie wszystkie za i przeciw tych pomysłów, które Ci podpowiedziałem. Nie chce mieć na sumieniu Waszego związku... Nie jestem też psychologiem. To są moje przemyślenia tylko tak na gorąco.
11
@Ramaj77, życzę Ci mordeczko by wszystko skończyło się szczęśliwie.
2
@Ramaj77, moim zdaniem dobrym pomysłem z Twojej strony byłoby poudawanie przez jakiś czas, że wszystko jest w porządku i wynajęcie kogoś by ją śledził. Wiem, że to trochę skrajność, ale uważam, że w tym wypadku cel uświęca środki i lepiej w tę stronę niż być oszukiwanym i tracić resztę swojego życia na kobietę, która robi Cię w ch&^$. Mało realnym i optymistycznym zakończeniem jest to, że faktycznie mówi prawdę i to była dla Niej tylko odskocznia i po prostu nie wiadomo skąd coś takiego Jej odwaliło. Kolejną radą jest by powiedzieć Jej, że wszystkiego się dowiedziałeś (skłam) i wiesz co między Nimi było i Ona albo się przyzna albo będzie kłamać w zaparte (jeśli kłamie). Chyba najlepszą opcją jest detektyw i udawanie, że wszystko jest okej, wtedy sam się przekonasz.
0
@Emhyr, mam ziomka, z którym kilkanaście lat temu piliśmy piwko w parku, ale po pewnym czasie zauważyliśmy patrol policji, więc się ulotniliśmy. Kiedy Oni podążyli za nami i złapali kumpla zapytali go czemu ucieka, a On odparł, "że chciał mnie dogonić i zapytać czemu jak uciekam."
1
@Gracek10, usta troszkę jak glonojad.
0
@cules100pro, bo miałem nadzieję, że dowiozą 0:0... Mea culpa.
0
Miałem pisać właśnie, że uważajcie bo włączyłem Real, więc zaraz gol i jest. Kur#$
0
Czy był faul na Kepie?
3
Wichniar nie będzie miał życia w KS ^^
0
Roberto Podoliński
0
@Sinirsey, zdrowo ma w czubie :D
1
@Aragorn33, nie jestem zwolennikiem żadnej z partii, ale serio czepiać się wypowiedzi, której celem jest właśnie taka konwencja jest dla mnie chore ;)
1
Lewczuk w studio przed meczem KS chyba na jakiś wspomagaczach bo jakiś taki pobudzony ;)
A kowal na komentarzu chyba już parę małpeczek zrobił :D
0
@Emhyr, poczekamy na ile wylatuje. Tu nie chodzi tylko o częstotliwość urazów wśród zawodników tylko ich długość.
5
18:55 RAC1: Celem jest przygotowanie Pedriego do gry na El Clásico w weekend 28-29 października. Oznacza to zatem 6-8 tygodni przerwy Kanaryjczyka.
12:17 Helena Condis: Pedri wypada na ponad 5-6 tygodni.
12:05 Javi Miguel: Pedri wypada na 4-5 tygodni.
Czyli Pedri w formie (może) będzie dostępny za około 3 miesiące. Jeżeli sztab od przygotowania fizycznego nie zacznie pracować właściwie to nasz zespół nie będzie w stanie rywalizować na najwyższym poziomie w najbliższej przyszłości bo ktokolwiek nie przyjdzie (nawet gwiazda światowego formatu) to będą problemy zdrowotne.
0
@Sulimo, jak dla mnie "Wiek Zagłady" i "Ostatni Rycerz" też są spoko. Brakuje tej epickości, ale spokojne 6,5 lub 7/10.
1
Nie ma już słabych drużyn w Europie.
0
@Emhyr, szkoda, że to Gundo nie może wnieść standardów PL do LL...
0
Albo Pedri to kolejna szklana, albo coś w naszym sztabie medycznym jest ewidentnie nie tak.
1
Dej łyka.
29
Przeróbki dzięki AI wchodzą na wyższy lvl.
6
https://x.com/contextdogs/status/1694227975984849077
Szarik.