14



Jazda :D

2

Dziennikarz Xavi Hernández Navarro z dziennika Ara, który wcześniej utrzymywał, że do Manchesteru nie wpłynęła żadna formalna oferta za João Cancelo, a rozmowy utrzymują się poprzez Jorge Mendesa, podaje, że Barça złożyła propozycję.

Aha. Czyli Cancelo już leciał do Barcelony, a nawet nie było oficjalnej oferty za Niego...

1

@fart, + genialna asysta do Pekharta.

1

0

@Messibestplayerintheworld, @FcBforever221, nie. Było na jasno szaro, czyli nie mogli.

6

Aitana Bonmatí? Top.

0

Daj Bóg Newcastle. Będę miał blisko na mecz...

1

Zobaczcie do jakiego momentu to doszło, że sramy ogniem przed losowaniem bo boimy się o wyjście z grupy...

0

Czemu Arsenal nie mógł do nas trafić? Grupa H była na szaro podczas losowania drużyny z Anglii. United też nie mogą na nas trafić. Nie czaję.

1

Bojan reprezentujący Barcę to jest to :D

0

@Emhyr, oj tam. Nie podoba Ci się jazzowo-soulowa wersja kaszanki?

0

@Redakcja, myślałem, że jakiś live odpalicie na losowanie LM.

0

Hubert utrzymuje poziom z pierwszego seta. Jest konsekwentny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barca1922, fajnie to świadczy o Brighton. Na prawdę świetnie budowany klub. Dobre transfery i niewygórowane pensje.

0

Nie mam szczęścia do Hubiego. Ostatnio pierwsze dwa sety sromotny wpierd(*l, a potem zasnąłem i Jego comeback. Teraz znowu zaczyna nie najlepiej, choć ranking Brytyjczyka może zakłamywać to co tak na prawdę On potrafi.

1

@Adran360, mnie tam bardziej cieszy mniejsza konkurencja dla Kownackiego.

0

@MOLESTA, Vinicjusz po prostu jest irytujący i te odzywki w kierunku sędziów gdzie pluje im na twarz. #Vini < Lamine

0

Ansu Brighton to kiedy Felix "here we go"?

0

Hubert Hurkacz i latający cyrk "17" rakiety tenisowej świata.

0

@Emhyr, z mentalem Hubiego masz rację, ale to nie zmienia faktu, że Marc gra dziś świetny mecz, praktycznie się nie myli.

25



Jeszcze mnie musieli rozbawić przed spaniem :D

1

@Kamilos84, "prawie" wygraj z Nole i Carlitosem po czym odpadnij w pierwszej rundzie US Open. Stare, nie znajo.

10



Wyjdziesz za mnie?

0

@antymadridista100, na zdrowie!

0

Po kim wchodzi Hubert na kort?

0

Z jakiego wzoru liczą te szansę w procentach na przyjście/odejście danego zawodnika?

1

Mamy pierwszy raz VAR na US Open.

Edit: Nie działa :D

1

Może wejście Lamina z butami i futryną do pierwszej drużyny będzie bodźcem dla Rafała, żeby w końcu w swojej grze zaczął pokazywać zdecydowanie więcej niż dzida na Robercika (oczywiście jeśli ów nie rozgrywa w danym momencie).

2

Boli Was wielki Krysztianu Ronaldu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?