esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jazda :D
2
Dziennikarz Xavi Hernández Navarro z dziennika Ara, który wcześniej utrzymywał, że do Manchesteru nie wpłynęła żadna formalna oferta za João Cancelo, a rozmowy utrzymują się poprzez Jorge Mendesa, podaje, że Barça złożyła propozycję.
Aha. Czyli Cancelo już leciał do Barcelony, a nawet nie było oficjalnej oferty za Niego...
1
@fart, + genialna asysta do Pekharta.
1
@HighestInTheRoom, jazda!
0
@Messibestplayerintheworld, @FcBforever221, nie. Było na jasno szaro, czyli nie mogli.
6
Aitana Bonmatí? Top.
0
Daj Bóg Newcastle. Będę miał blisko na mecz...
1
Zobaczcie do jakiego momentu to doszło, że sramy ogniem przed losowaniem bo boimy się o wyjście z grupy...
0
Czemu Arsenal nie mógł do nas trafić? Grupa H była na szaro podczas losowania drużyny z Anglii. United też nie mogą na nas trafić. Nie czaję.
1
Bojan reprezentujący Barcę to jest to :D
0
@Emhyr, oj tam. Nie podoba Ci się jazzowo-soulowa wersja kaszanki?
0
@Redakcja, myślałem, że jakiś live odpalicie na losowanie LM.
0
Hubert utrzymuje poziom z pierwszego seta. Jest konsekwentny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca1922, fajnie to świadczy o Brighton. Na prawdę świetnie budowany klub. Dobre transfery i niewygórowane pensje.
0
Nie mam szczęścia do Hubiego. Ostatnio pierwsze dwa sety sromotny wpierd(*l, a potem zasnąłem i Jego comeback. Teraz znowu zaczyna nie najlepiej, choć ranking Brytyjczyka może zakłamywać to co tak na prawdę On potrafi.
1
@Adran360, mnie tam bardziej cieszy mniejsza konkurencja dla Kownackiego.
0
@MOLESTA, Vinicjusz po prostu jest irytujący i te odzywki w kierunku sędziów gdzie pluje im na twarz. #Vini < Lamine
0
Ansu Brighton to kiedy Felix "here we go"?
0
Hubert Hurkacz i latający cyrk "17" rakiety tenisowej świata.
0
@Emhyr, z mentalem Hubiego masz rację, ale to nie zmienia faktu, że Marc gra dziś świetny mecz, praktycznie się nie myli.
25
Jeszcze mnie musieli rozbawić przed spaniem :D
1
@Kamilos84, "prawie" wygraj z Nole i Carlitosem po czym odpadnij w pierwszej rundzie US Open. Stare, nie znajo.
10
Wyjdziesz za mnie?
0
@antymadridista100, na zdrowie!
0
Po kim wchodzi Hubert na kort?
0
Z jakiego wzoru liczą te szansę w procentach na przyjście/odejście danego zawodnika?
1
Mamy pierwszy raz VAR na US Open.
Edit: Nie działa :D
1
Może wejście Lamina z butami i futryną do pierwszej drużyny będzie bodźcem dla Rafała, żeby w końcu w swojej grze zaczął pokazywać zdecydowanie więcej niż dzida na Robercika (oczywiście jeśli ów nie rozgrywa w danym momencie).
2
Boli Was wielki Krysztianu Ronaldu?