esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mimika Leśnego Dziadka? Top.
1
@draxidox, jeśli ktoś kocha piłkę, nie mógł nie kochać stylu w jakim graliśmy w tamtym okresie. Masakra, miazga, futbol totalny. Jestem ciekaw co czuli zawodnicy rywali widząc piłkę krążącą wokół nich z prędkością światła.
0
@tbas, chuchać i dmuchać, aż się skończy sezon.
0
Joao Felix odpala w Barcelonie i rozkochuje nas swoją grą, a w przyszłym sezonie wraca Ansu. Co robimy mając na uwadze czysto hipotetycznie, że kasa na wykup Portugalczyka się znajdzie? Czy jest miejsce dla obydwóch u nas?
0
@MesQueUnClub96, ktoś tu ostatnio wrzucał staty Jude Bellingham za młodzieńczych lat i w ogóle chopocek nie był oszczędzany, a czy zaszkodziło mu to w karierze seniorskiej? Widzimy odpowiedź.
0
@LjakRoberciik, ja już od jakiegoś czasu "straciłem" cierpliwość, ale mam tak samo jak Ty.
4
Iñigo Martínez: Barcelona ma kadrę, żeby walczyć o wszystkie trofea, nie ma wymówek.
Co Ty na to Panie Szawi? Noł ekskjuzes?
77
Ile razy pisaliście jakiś komentarz (czasem dłuższy) po czym na końcu stwierdzaliście, że w sumie to to pierdo&*cie i kasujecie?
0
@FcPortoFan1999, będzie minimum 3, spokojnie.
2
@Sulimo, nie przegramy, daj spokój...
15
Oj Hermiona, jak ja bym Cię... zaprosił na kawę, lub na jakieś czary mary.
0
@LM10GOAT, jaka Ona (celowo z dużej litery) śliczna!
0
@pio92, póki co daj sobie spokój i poczekaj na ruch z Jej strony. Być może coś się stało, a być może po prostu olała i tyle. Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Napisze to spoko, a jak nie to olej.
1
@KrystianR, trzymaj się jakoś. Na pewno kolega jest teraz w pięknym miejscu bez żadnych trosk i zmartwień, a z góry patrzy na Ciebie i mówi byś się nie martwił.
0
@AlexDark00, gdyby żaden "lekarz" nie mógł zaradzić na Twoje problemy, a pomoc znalazłbyś gdzieś indziej i dotyczyłoby to Ciebie osobiście troszkę zmieniłbyś nastawienie uważam ;)
0
@TR3YWAY, ojciec mojej byłej miał wypadek w kopalni, dostał rentę i miał wpisane chyba do 15kg noszenie, a potrafił sam dźwigać kanapy na plecach potem, choć to na pewno było obarczone ogromnym ryzykiem. Proponowałbym bratu poczytać o metodach holistycznych. Na prawdę na lekarzach świat się nie kończy. Trzymam kciuki.
0
@AduŚ07, mimo że ruscy to ciężko się patrzy jak cywile giną, niekiedy omotani ruską propagandą, kompletnie niewiedzący co tak na prawdę dzieje się na świecie.
4
@Worny, takich ludzi nam trza! VeB!
1
@Krystian1588, taktyczny, czekam na jakąś merytoryczną wypowiedź.
0
@tristan87, ju tokin tu mi!? W mordę dać mogę dać.
0
@Kazragore, z obozu wroga, ale wrażenie robi.
0
@Amigo_Blanco, ależ oczywiście. Dokładnie o tym był mój komentarz, że to co powiedział było jak najbardziej prawdą, ale moim zdaniem mało szczere i próbą wygładzenia grzeszków z przeszłości kiedy właśnie prowadzili dokładnie taką narrację, o której napisałeś.
0
@barcelonaLM, iksde :D
1
@Emhyr, moim zdaniem to lizanie dupy nam Ramblowiczom w szczególności a propos pierwszej kwestii. Potem znowu Wilk odleciał i Jego zdaniem Barca kupowała mecze za czasów Negreiry.
0
Czy ktokolwiek ma realne szansę w US Open z Sabalenką - aktualnie najlepszą tenisistką świata?
0
@LionelM95, jeszcze kroniki nie były ogrywane. To jest ogólnie dodatek tak jak NK? Muszę mieć podstawkę zainstalowaną?
1
@DLFCB, słaby ten drobiazg, taki mało istotny...
0
@LionelM95, Gothiczek? Namówiłeś.
0
@Fido66, grałem. Troszkę dużo biegania, jeżdżenia, ale fabuła jest świetna. Nie zrażaj się do misji "doręcz" bo główny wątek Ci wynagrodzi :)
0
@DonMatteo901, o co kaman?