esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11, zbija Jaworowicz z piedestału w konkursie na najlepsze nogi w PL.
1
@Sttrikerr, dekoder z nagrywarką bądź C+ online masz możliwość. Nawet czasem lepiej bo przewijasz 15 min przerwy i jakieś dłuższe też przerwy podczas samej gry.
0
@Gaz, dla mnie zawsze Barca priorytet, ale tym razem zrobię wyjątek :)
0
@Sttrikerr, jak dla mnie bez sensu bo ciężko się skupić oglądając dwa mecze na raz. La Rambla out, internet out, wracam na chatę i oglądam z odtworzenia jak na żywo nie znając wyniku.
0
No i cyk. W takim razie Barca w sobotę będzie oglądana z odtworzenia. Gramy finał o tej samej godzinie. Peszek.
2
Brawo Panowie! Mamy to!
0
"Miód malina" na trybunach w Rzymie. Koniec świata...
1
@fcbarcafan19, faktycznie ciekawe.
2
@Edoss, śliczna. Na pewno teraz bryka sobie szczęśliwa za tęczowym mostem. Trzymaj się.
@Hartge, przykro również... Spotkają się na pewno i będą brykać razem bez trosk, bólu i zmartwień!
15
@Luciano99, w tym momencie doszło do mnie, że sławny koniec internetu zwie się "wulkanizacja".
5
https://x.com/BostonTea84/status/1701862492429840555
Określenia "Wakanda" jeszcze nie czytałem.
2
A Jelena wciąż piękna.
8
@esem91,
Nie powiem, że wszystko co nam przekazują w tv jest kłamstwem, ale niestety wielu ślepo podąża za tym co nam tam powiedzą.
1
@MesQueUnClub96, coś pięknego widząc naród wspólnie zjednoczony, świętujący sukces na ulicach.
1
@tristan87, jakby Anka teraz była w ciąży? Co to by się działo...
6
W przyszłym sezonie:
Javier Tebas: Lamine Yamal zapowiada się na cracka, ale do Jego rejestracji brakuje jeszcze wiele.
0
@_barti, przecież On sobie tego nie wymyślił, tylko repostował post z prezentacji tych ludków. Nie doszukuj się czegoś czego tu nie ma, a ten post z teoriami spiskowymi nie ma nic do czynienia, więc nie wiem czemu na siłę chcesz wejść na ten śliski grunt ;)
0
@_barti, dzięki "321" nie podjąłem kilku planowanych decyzji finansowych i zaoszczędziłem kilkadziesiąt tysięcy złotych ;)
0
@esem91, poniżej tłumaczenie na polski.
0
No i cyk. Zaczynamy narrację typu "obcy" są wśród nas. Ciekawe jak daleko temat zabrnie ;)
9
Gotowi na kolejne pranie mózgu? Here we go again.
2
@Androchem, nazwanie Gothic'a syfem to pierwszy krok do gorących.
1
@DaPidejpi, w tamtym sezonie zacząłem kibicować Barcelonie. Te dwie bramki pamiętam jak przez mgłę, ale tej chileny nigdy nie zapomnę.
1
@macio_944, nigdy nie grałem. Myślę, że czeka mnie nie lada przygoda.
1
A to śmieszki w zetce.
4
https://x.com/Buckarobanza/status/1701612593876816202
Na chcice nie ma rady.
34
https://x.com/30Rebellious/status/1701534446522896634
#Parody
2
@_barti, lewa flanka jest zarezerwowana dla wingera Gaviego "Czołgisty".
1
@Kapitan hawk, do przejścia spokojnie, ale potem finał i Ukraina prawdopodobnie, więc w dupę.
0
MAtS z klasową interwencją.