0

@masa11, zbija Jaworowicz z piedestału w konkursie na najlepsze nogi w PL.

1

@Sttrikerr, dekoder z nagrywarką bądź C+ online masz możliwość. Nawet czasem lepiej bo przewijasz 15 min przerwy i jakieś dłuższe też przerwy podczas samej gry.

0

@Gaz, dla mnie zawsze Barca priorytet, ale tym razem zrobię wyjątek :)

0

@Sttrikerr, jak dla mnie bez sensu bo ciężko się skupić oglądając dwa mecze na raz. La Rambla out, internet out, wracam na chatę i oglądam z odtworzenia jak na żywo nie znając wyniku.

0

No i cyk. W takim razie Barca w sobotę będzie oglądana z odtworzenia. Gramy finał o tej samej godzinie. Peszek.

2

Brawo Panowie! Mamy to!

0

"Miód malina" na trybunach w Rzymie. Koniec świata...

1

@fcbarcafan19, faktycznie ciekawe.

2

@Edoss, śliczna. Na pewno teraz bryka sobie szczęśliwa za tęczowym mostem. Trzymaj się.
@Hartge, przykro również... Spotkają się na pewno i będą brykać razem bez trosk, bólu i zmartwień!

15

@Luciano99, w tym momencie doszło do mnie, że sławny koniec internetu zwie się "wulkanizacja".

5

https://x.com/BostonTea84/status/1701862492429840555

Określenia "Wakanda" jeszcze nie czytałem.

2



A Jelena wciąż piękna.

8

@esem91,



Nie powiem, że wszystko co nam przekazują w tv jest kłamstwem, ale niestety wielu ślepo podąża za tym co nam tam powiedzą.

1

@MesQueUnClub96, coś pięknego widząc naród wspólnie zjednoczony, świętujący sukces na ulicach.

1

@tristan87, jakby Anka teraz była w ciąży? Co to by się działo...

6

W przyszłym sezonie:

Javier Tebas: Lamine Yamal zapowiada się na cracka, ale do Jego rejestracji brakuje jeszcze wiele.

0

@_barti, przecież On sobie tego nie wymyślił, tylko repostował post z prezentacji tych ludków. Nie doszukuj się czegoś czego tu nie ma, a ten post z teoriami spiskowymi nie ma nic do czynienia, więc nie wiem czemu na siłę chcesz wejść na ten śliski grunt ;)

0

@_barti, dzięki "321" nie podjąłem kilku planowanych decyzji finansowych i zaoszczędziłem kilkadziesiąt tysięcy złotych ;)

0

@esem91, poniżej tłumaczenie na polski.


0



No i cyk. Zaczynamy narrację typu "obcy" są wśród nas. Ciekawe jak daleko temat zabrnie ;)

9



Gotowi na kolejne pranie mózgu? Here we go again.

2

@Androchem, nazwanie Gothic'a syfem to pierwszy krok do gorących.

1

@DaPidejpi, w tamtym sezonie zacząłem kibicować Barcelonie. Te dwie bramki pamiętam jak przez mgłę, ale tej chileny nigdy nie zapomnę.

1

@macio_944, nigdy nie grałem. Myślę, że czeka mnie nie lada przygoda.

1



A to śmieszki w zetce.

4

34

2

@_barti, lewa flanka jest zarezerwowana dla wingera Gaviego "Czołgisty".

1

@Kapitan hawk, do przejścia spokojnie, ale potem finał i Ukraina prawdopodobnie, więc w dupę.

0

MAtS z klasową interwencją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?