2

@Compadre, często obawiamy się takich meczów, a potem jest łatwe kilku-bramkowe zwycięstwo. Biorę też taki scenariusz pod uwagę.

2

@Kinginiesta, 5,7 jak na horror to nieźle.

1

@michal26, czytając Wasze komentarze z "K.O" miałem całkowicie coś innego w głowie przez chwilę... To znak, że wybory coraz bliżej.

1

@AlexDark00, gratsy ;)

0

Sergi Roberto: Xavi jest dla mnie wielkim trenerem.

0

Miałem bana na 48h, a jeszcze nie minęło. Czemu tu jestem?

0

Kai żeś Ty strzelił Havertz.

0

@Rust_Cohle, celował w słupek/poprzeczkę.

13

@Cule1234, czyli nic nowego.

15

Ach te kobiety...


3

1

@kanver_, nie wygląda to mega źle, ale przegrywa pozycję i daje się przepchać. Ogólnie martwi, że jeszcze niedawno pomiatała obrońcami jak chciał, a od kilku miesięcy jest odwrotnie. Gość ma niesamowitą tężyznę fizyczną, ale chyba wiek już zaczyna robić swoje.

1

@Bocheno1, nie. Komentarz zerżnięty z "x", ale się z nim utożsamiam. Fakt, zapomniałem o ważnym szczególe jak cudzysłów.

0

Bereś i Walukiewicz na ławce. Świetnie.

0

@Szklaner, wygląda jak kosmita nie tylko na tym zdjęciu :D

2

@Firestone, tyż prowda.

2

@PatriBarca, Fermin pokazał w LM, że jeszcze sporo mu brakuje. No chyba, że wyszedł na ten mecz przemotywowany bo wyglądało to średnio w Jego wykonaniu.

8

Czysto sportowo Felix zjadł Ansu. Z bólem serca, ale trzeba odciąć pępowinę, sprzedać latem Ansu i wykupić João.

1

Wczoraj dwie bramki Lewego nas uratowały, ale to jak przegrał pojedynek fizyczny w 53:40 na prawdę nie wróży dobrze. Na C+ Online możecie zobaczyć jeszcze z odtworzenia.

0

@Veysel, z tym nierozegranym Vinim to bym poczekał. Może odpalić szybko (odpukać).

1

@tomek8756, w punkt. Bije od tego gościa gen zwycięzcy i pewność siebie. To jak spojrzał przed podaniem i zagrał ciasteczko do Lewego to sztos. Niby podstawowe rzemiosło piłkarskie, ale u nas tego ostatniego zagrania często brakowało.

7

@Sergio_Devils, w tej rundzie czy w następnej?

0

@LatajacyHolender, pierwsza połówka w wykonaniu RL9 baaardzo słaba, ale w drugiej pokazał pazur.

1

Trochę z innej beczki to Celta zagrała dziś świetne spotkanie nie licząc ostatnich minut. Trochę mi ich szkoda, no ale jednak futbol jest okrutny i dlatego tak piękny bo nieprzewidywalny. Vamos!

2

@Losiex, owszem dostał kilka okazji na dobre przyjęcie piłki, a słyszałem aż u siebie jak futbolówka się odbiła jak od deski. Oby ukąsił w drugiej połówce.

0

Niestety taktyka gdzie kilkoro ofensywnych graczy ustawionych jest w linii na na ok. 20 metrze czekając na przyspieszenie akcji i stworzenie sobie okazji klepką nie zawsze będzie wychodzić. Potrzebujemy wiatru na skrzydłach, a Rekin na razie nie błyszczy, a od Lewego znów piłka się odbija.

9

Poczekajmy do końca meczu z oceną.

0

Błąd Wojtka, ale technika uderzenia była świetna, a parabola lotu piłki również niecodzienna.

0

@Danielos8, ściągnąć z torrent z forum roja directa, ale tam wrzucają kilka-kilkanaście godzin po meczu dopiero. Proponuję zaopatrzyć się w VPN i wtedy problem z C+ online znika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?