esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Compadre, często obawiamy się takich meczów, a potem jest łatwe kilku-bramkowe zwycięstwo. Biorę też taki scenariusz pod uwagę.
2
@Kinginiesta, 5,7 jak na horror to nieźle.
1
@michal26, czytając Wasze komentarze z "K.O" miałem całkowicie coś innego w głowie przez chwilę... To znak, że wybory coraz bliżej.
1
@AlexDark00, gratsy ;)
0
Sergi Roberto: Xavi jest dla mnie wielkim trenerem.
0
Miałem bana na 48h, a jeszcze nie minęło. Czemu tu jestem?
0
Kai żeś Ty strzelił Havertz.
0
@Rust_Cohle, celował w słupek/poprzeczkę.
13
@Cule1234, czyli nic nowego.
15
Ach te kobiety...
3
Tak było:
https://zapodaj.net/plik-cWSvq7Mj81
Tak będzie:
https://zapodaj.net/plik-ml8lprKHHJ
1
@kanver_, nie wygląda to mega źle, ale przegrywa pozycję i daje się przepchać. Ogólnie martwi, że jeszcze niedawno pomiatała obrońcami jak chciał, a od kilku miesięcy jest odwrotnie. Gość ma niesamowitą tężyznę fizyczną, ale chyba wiek już zaczyna robić swoje.
1
@Bocheno1, nie. Komentarz zerżnięty z "x", ale się z nim utożsamiam. Fakt, zapomniałem o ważnym szczególe jak cudzysłów.
0
Bereś i Walukiewicz na ławce. Świetnie.
0
@Szklaner, wygląda jak kosmita nie tylko na tym zdjęciu :D
2
@Firestone, tyż prowda.
2
@PatriBarca, Fermin pokazał w LM, że jeszcze sporo mu brakuje. No chyba, że wyszedł na ten mecz przemotywowany bo wyglądało to średnio w Jego wykonaniu.
8
Czysto sportowo Felix zjadł Ansu. Z bólem serca, ale trzeba odciąć pępowinę, sprzedać latem Ansu i wykupić João.
1
Wczoraj dwie bramki Lewego nas uratowały, ale to jak przegrał pojedynek fizyczny w 53:40 na prawdę nie wróży dobrze. Na C+ Online możecie zobaczyć jeszcze z odtworzenia.
0
@Veysel, z tym nierozegranym Vinim to bym poczekał. Może odpalić szybko (odpukać).
1
@tomek8756, w punkt. Bije od tego gościa gen zwycięzcy i pewność siebie. To jak spojrzał przed podaniem i zagrał ciasteczko do Lewego to sztos. Niby podstawowe rzemiosło piłkarskie, ale u nas tego ostatniego zagrania często brakowało.
7
@Sergio_Devils, w tej rundzie czy w następnej?
0
@LatajacyHolender, pierwsza połówka w wykonaniu RL9 baaardzo słaba, ale w drugiej pokazał pazur.
1
Trochę z innej beczki to Celta zagrała dziś świetne spotkanie nie licząc ostatnich minut. Trochę mi ich szkoda, no ale jednak futbol jest okrutny i dlatego tak piękny bo nieprzewidywalny. Vamos!
2
@Losiex, owszem dostał kilka okazji na dobre przyjęcie piłki, a słyszałem aż u siebie jak futbolówka się odbiła jak od deski. Oby ukąsił w drugiej połówce.
0
Niestety taktyka gdzie kilkoro ofensywnych graczy ustawionych jest w linii na na ok. 20 metrze czekając na przyspieszenie akcji i stworzenie sobie okazji klepką nie zawsze będzie wychodzić. Potrzebujemy wiatru na skrzydłach, a Rekin na razie nie błyszczy, a od Lewego znów piłka się odbija.
9
Poczekajmy do końca meczu z oceną.
0
Błąd Wojtka, ale technika uderzenia była świetna, a parabola lotu piłki również niecodzienna.
0
@Danielos8, ściągnąć z torrent z forum roja directa, ale tam wrzucają kilka-kilkanaście godzin po meczu dopiero. Proponuję zaopatrzyć się w VPN i wtedy problem z C+ online znika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika