11

Ależ szkoda Suareza z Almerii. Hat-trick w 5min i 30s, a potem kontuzja, która wyklucza go na 3-6 miesięcy. Szkoda chłopaka...

0

@tristan87, film pt "Śniada Granica".

0

@Emhyr, szatanista.

4

Słyszeliście, że to Tusk podobno jeździł po Polsce i niszczył instrybutory?

0

@michal26, u mnie wczoraj było smażenie stripsów z pierwsi kurczaka w panierce kfc. Obiad na 3 dni 1k kurczaka ;)

10

@tomek8756, proponowałbym temu komuś by płynęło przez 6 dni i 6 nocy w ramach protestu.

15

https://x.com/ClownWorld_/status/1708343866565239247

Nie potrzeba mężczyzn na tym świecie.
#clownworld

0

@Emhyr, pozazdrościł Harremu w strzelaniu bramek.

0

@barcelonaLM, skąd ten cytat?

2

@Sawik_10, jakie mieli inne wyjście oprócz murarki grając w 9?

0

Joel Matip zapewnia zwycięstwo Tottenhamowi. Pajęczynka zdjęta.

0

Jaką karę dostanie Nacho? Portu na noszach zniesiony. Co za bandytyzm.

1

Ale co Toni Kross ma ułożoną stopę to sztos.

1

Girona z nami zagra 1000x razy lepiej. Factos.

0

@LaLigaPD, truskawka na torcie.

1

Można wyłączyć.

0

@kynio302, brzmi nieprawdopodobnie.

5

@DonMatteo901, trochę przesada jednak życzyć komuś śmierci.

0

@Medium, miał 75% na granie. Sprzedałem go na tę kolejkę... Shit

1

@macio_944, ogólnie zgoda, ale relacja (boiskowa na pewno) Ferrana i Lewego do poprawy zdecydowanie. Wczoraj przez dwie takie sytuacje anty-współpracy zostaliśmy pozbawieni szans na dwie bramki i były nerwy do ostatniej sekundy. Zauważ, że ostatnio przy każdej sytuacji gdzie Torres ma opcję podanie lub strzał to wybiera to drugie jakby za wszelką cenę chciałby coś komuś udowodnić.

4

@Ojciec5tkidzieci, zniszczyłeś mój dzień.

1

Ja bym Brajtonów jeszcze nie skreślał.

0

Watkins pięknie, celnie w boczną siatkę. Z tej samej kępki trawy wczoraj trochę Joao przesadził ;/

0

Robert by się obraził jakby wypuścili tiktoka na Niego?

2

Dużo chaosu z naszej strony, ale...

Barcelona: Oczekiwane bramki (xG) - 2,26
Sevilla: Oczekiwane bramki (xG) - 1,18

Ogólnie dobry meczyk.

0

@messi33, brawo Ty.

19

Nie byłem przekonany do Fermina, ale niezmiernie się cieszę, że mnie dziś totalnie wyjaśnił.

1

3

Moim zdaniem Ferranowi i Lewemu troszkę nie po drodze. W ostatnich minutach Ferran strzela zamiast podawać do Lewego, a potem Robert zamiast wypuścić Torresa, podaje do Balde niecelnie. Na takim poziomie takie sytuacje są absurdalne i niedopuszczalne. Relacje pozaboiskowe nie mają prawa mieć wpływu na grę na boisku. Taka jest moja prawda Ferrana i Lewego.

1

Mecz mega szarpany, ale powinniśmy wygrywać. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Boli też jednak fakt, że mało jest to wszystko poukładane, dużo chaosu w naszej grze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?