esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ależ szkoda Suareza z Almerii. Hat-trick w 5min i 30s, a potem kontuzja, która wyklucza go na 3-6 miesięcy. Szkoda chłopaka...
0
@tristan87, film pt "Śniada Granica".
0
@Emhyr, szatanista.
4
Słyszeliście, że to Tusk podobno jeździł po Polsce i niszczył instrybutory?
0
@michal26, u mnie wczoraj było smażenie stripsów z pierwsi kurczaka w panierce kfc. Obiad na 3 dni 1k kurczaka ;)
10
@tomek8756, proponowałbym temu komuś by płynęło przez 6 dni i 6 nocy w ramach protestu.
15
https://x.com/ClownWorld_/status/1708343866565239247
Nie potrzeba mężczyzn na tym świecie.
#clownworld
0
@Emhyr, pozazdrościł Harremu w strzelaniu bramek.
0
@barcelonaLM, skąd ten cytat?
2
@Sawik_10, jakie mieli inne wyjście oprócz murarki grając w 9?
0
Joel Matip zapewnia zwycięstwo Tottenhamowi. Pajęczynka zdjęta.
0
Jaką karę dostanie Nacho? Portu na noszach zniesiony. Co za bandytyzm.
1
Ale co Toni Kross ma ułożoną stopę to sztos.
1
Girona z nami zagra 1000x razy lepiej. Factos.
0
@LaLigaPD, truskawka na torcie.
1
Można wyłączyć.
0
@kynio302, brzmi nieprawdopodobnie.
5
@DonMatteo901, trochę przesada jednak życzyć komuś śmierci.
0
@Medium, miał 75% na granie. Sprzedałem go na tę kolejkę... Shit
1
@macio_944, ogólnie zgoda, ale relacja (boiskowa na pewno) Ferrana i Lewego do poprawy zdecydowanie. Wczoraj przez dwie takie sytuacje anty-współpracy zostaliśmy pozbawieni szans na dwie bramki i były nerwy do ostatniej sekundy. Zauważ, że ostatnio przy każdej sytuacji gdzie Torres ma opcję podanie lub strzał to wybiera to drugie jakby za wszelką cenę chciałby coś komuś udowodnić.
4
@Ojciec5tkidzieci, zniszczyłeś mój dzień.
1
Ja bym Brajtonów jeszcze nie skreślał.
0
Watkins pięknie, celnie w boczną siatkę. Z tej samej kępki trawy wczoraj trochę Joao przesadził ;/
0
Robert by się obraził jakby wypuścili tiktoka na Niego?
2
Dużo chaosu z naszej strony, ale...
Barcelona: Oczekiwane bramki (xG) - 2,26
Sevilla: Oczekiwane bramki (xG) - 1,18
Ogólnie dobry meczyk.
0
@messi33, brawo Ty.
19
Nie byłem przekonany do Fermina, ale niezmiernie się cieszę, że mnie dziś totalnie wyjaśnił.
1
@Szmulek, @Redakcja? TOP!
3
Moim zdaniem Ferranowi i Lewemu troszkę nie po drodze. W ostatnich minutach Ferran strzela zamiast podawać do Lewego, a potem Robert zamiast wypuścić Torresa, podaje do Balde niecelnie. Na takim poziomie takie sytuacje są absurdalne i niedopuszczalne. Relacje pozaboiskowe nie mają prawa mieć wpływu na grę na boisku. Taka jest moja prawda Ferrana i Lewego.
1
Mecz mega szarpany, ale powinniśmy wygrywać. Szału nie ma, ale tragedii też nie. Boli też jednak fakt, że mało jest to wszystko poukładane, dużo chaosu w naszej grze.