0

Milik gra przeciętnie? W nagrodę pierwszy skład.
Gotówa gra przeciętnie? W nagrodę ława.
Probierz rasista/ksenofob?

1

Trener Sebek "Walduś" Mila. Śmiesznie trochę to brzmi.

0

@FcPortoFan1999, ale Rublow jednak powinien chyba czasem powściągnąć emocje i docenić to, że w ogóle gra?

0

@tristan87, na pewno Cash dostanie kopa motywacyjnego po tym... Ja bym mu dziś dał szansę od pierwszej minuty.

3

Właśnie obejrzałem obszerną powtórkę meczu Hubiego. Poziom tenisa w tym spotkaniu był na bardzo wysokim poziomie czy to tylko moje zdanie?

7

@Comentateiro, ale to było chamskie i obleśne.

3

Skoro Probierz chce budować Milika i mimo słabego występu z Farerami dziś wystąpi od początku to chyba będąc konsekwentnym powinien dziś również postawić na Gotówę.

1

@okiemtypera_lucaxx95 , luzik mordeczko. Bekę cisnę. Ten tekst tutaj jest ponadczasowy i myślałem, że wiesz o tym :D

2

@okiemtypera_lucaxx95, udowodnij, że jesteś kierownikiem.

1

@gumaz, znajomek był w Paryżu z rodzinką zaraz po zamieszkach. Spokojniutko.

3

@tbas, jakby runął na ziemię z tej wysokości to mogłoby być nie ciekawie ;/

7

Nasz chłopak!!!!

7

@Moderacja w gorących dyskusjach bez dyskusji. Gratsy.

0

@kuz, dej linka.

0

Co tam się dzieje z tym terrorystą? Ktoś mi opowie pokrótce?

0

Wichniar wczoraj pięknie wyjaśnił naszą grę przeciwko Wyspiarzom. Artur "tak?" Wichniarek moim zdaniem na prawdę się wyrobił.

0

W cudzysłowie, w cudzysłowiu
W każdym bądź razie, w każdym razie
Wziąść, wziąć
włanczać, włączać

Jakie znacie jeszcze inne, często popełniane błędy?

0

@Szklaner, oczywiście, że lepiej, ale czy to było szczere? To jest najgorsze. Tego nie wiemy. Często zaskoczony polityk mówi szczerze spontanicznie co myśli, a potem Szymon przemyślał, że musi zmienić narrację pod elektorat. Obawiam się, że tak właśnie tak może być.

0

@Szklaner, mądry Hołownia po szkodzie ->


1

@cris27, dokładnie. Nie dajmy się zwariować. Btw czy tak ciężko wkleić link z twittera? ;)

16

Zastanawiałem się nad Hołownią, ale full lockdown, przymusowe szczepienia, zlikwidowanie gotówki. No kurde trochę odleciał wtedy...

0

@Emhyr, sztosik interwencja.

0

Tomek Hajtałer: "Ślisza popycha zawodnika z flustracji."

0

@adi7adi8, więc czemu nie było karnego i w takim razie żółtej jeśli nie karzemy x2?

2

Peda MVP dzisiaj? Moim zdaniem przede wszystkim za wybicie piłki z linii pierwszej połowie, ale cały mecz grał przyzwoicie.

0

Mordeczki... Oni grajo w 10, a ciasną. Wtf :D

0

Kiwior odkąd poszedł do Arsenalu mam wrażenie, że wyżej sra niż dupę ma. Turbo irytująca jest Jego nonszalancja.

1

Podczas kontaktu Arek ma nogę na linii pola karnego. Wtedy chyba rzut karny?

2

Btw Farerzy serio mnie zaskakują. Kilka takich akcji w ataku pozycyjnym gdzie piłeczka na prawdę chodziła fajnie. Lepiej potrafią prowadzić grę w tym meczu niż my moim zdaniem.

1

Wdowczyk: "W jakiś sposób kontrolujemy to spotkanie." Cooooo? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?