esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Milik gra przeciętnie? W nagrodę pierwszy skład.
Gotówa gra przeciętnie? W nagrodę ława.
Probierz rasista/ksenofob?
1
Trener Sebek "Walduś" Mila. Śmiesznie trochę to brzmi.
0
@FcPortoFan1999, ale Rublow jednak powinien chyba czasem powściągnąć emocje i docenić to, że w ogóle gra?
0
@tristan87, na pewno Cash dostanie kopa motywacyjnego po tym... Ja bym mu dziś dał szansę od pierwszej minuty.
3
Właśnie obejrzałem obszerną powtórkę meczu Hubiego. Poziom tenisa w tym spotkaniu był na bardzo wysokim poziomie czy to tylko moje zdanie?
7
@Comentateiro, ale to było chamskie i obleśne.
3
Skoro Probierz chce budować Milika i mimo słabego występu z Farerami dziś wystąpi od początku to chyba będąc konsekwentnym powinien dziś również postawić na Gotówę.
1
@okiemtypera_lucaxx95 , luzik mordeczko. Bekę cisnę. Ten tekst tutaj jest ponadczasowy i myślałem, że wiesz o tym :D
2
@okiemtypera_lucaxx95, udowodnij, że jesteś kierownikiem.
1
@gumaz, znajomek był w Paryżu z rodzinką zaraz po zamieszkach. Spokojniutko.
3
@tbas, jakby runął na ziemię z tej wysokości to mogłoby być nie ciekawie ;/
7
Nasz chłopak!!!!
7
@Moderacja w gorących dyskusjach bez dyskusji. Gratsy.
0
@kuz, dej linka.
0
Co tam się dzieje z tym terrorystą? Ktoś mi opowie pokrótce?
0
Wichniar wczoraj pięknie wyjaśnił naszą grę przeciwko Wyspiarzom. Artur "tak?" Wichniarek moim zdaniem na prawdę się wyrobił.
0
W cudzysłowie, w cudzysłowiu
W każdym bądź razie, w każdym razie
Wziąść, wziąć
włanczać, włączać
Jakie znacie jeszcze inne, często popełniane błędy?
0
@Szklaner, oczywiście, że lepiej, ale czy to było szczere? To jest najgorsze. Tego nie wiemy. Często zaskoczony polityk mówi szczerze spontanicznie co myśli, a potem Szymon przemyślał, że musi zmienić narrację pod elektorat. Obawiam się, że tak właśnie tak może być.
0
@Szklaner, mądry Hołownia po szkodzie ->
1
@cris27, dokładnie. Nie dajmy się zwariować. Btw czy tak ciężko wkleić link z twittera? ;)
16
Zastanawiałem się nad Hołownią, ale full lockdown, przymusowe szczepienia, zlikwidowanie gotówki. No kurde trochę odleciał wtedy...
0
@Emhyr, sztosik interwencja.
0
Tomek Hajtałer: "Ślisza popycha zawodnika z flustracji."
0
@adi7adi8, więc czemu nie było karnego i w takim razie żółtej jeśli nie karzemy x2?
2
Peda MVP dzisiaj? Moim zdaniem przede wszystkim za wybicie piłki z linii pierwszej połowie, ale cały mecz grał przyzwoicie.
0
Mordeczki... Oni grajo w 10, a ciasną. Wtf :D
0
Kiwior odkąd poszedł do Arsenalu mam wrażenie, że wyżej sra niż dupę ma. Turbo irytująca jest Jego nonszalancja.
1
Podczas kontaktu Arek ma nogę na linii pola karnego. Wtedy chyba rzut karny?
2
Btw Farerzy serio mnie zaskakują. Kilka takich akcji w ataku pozycyjnym gdzie piłeczka na prawdę chodziła fajnie. Lepiej potrafią prowadzić grę w tym meczu niż my moim zdaniem.
1
Wdowczyk: "W jakiś sposób kontrolujemy to spotkanie." Cooooo? :D