esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tymi wyrokami jak to my dziś nie rozjedziemy Sevilli to bym się wstrzymał do ostatniego gwizdka.
0
Jakieś studio przed meczem na C+ czy się łączą 5 min przed tak jak wg programu?
2
Carlo Ancelotti: Real Madryt TV? Jestem zaniepokojony tą bardzo poważną sprawą, podobnie jak cały piłkarski świat.
4
@cules100pro, widząc go w meczu z Atleti to raczej wzmocnienie.
0
@Essos, all wands up!
1
"Btw, ciekawe jest też to, że ostatecznie decyzji o winie lub jej braku nie będzie pewnie w ogóle podejmować sędzia, bo przestępstwo łapówkarstwa jest sądzone z udziałem ławy przysięgłych... tylko zatem czekać na cyrk, który się zacznie, gdy ich poznamy i okaże się, że wujek jednego ma zdjęcie na Camp Nou, a dziadek drugiego był socio Realu Madryt."
Dokładnie o tym samym sobie pomyślałem co Michał. Moim zdaniem jest to absolutnie prawdopodobne, że cała akcja jest zorganizowana przez naszego rywala. Nie twierdzę, że nasz klub jest bez winy, ale uważam, że za parę baniek euro da się kupić na prawdę wiele. A utwierdza mnie jeszcze w tym bardziej fakt do jakich kroków posuwają się teraz wypuszczając te skandaliczne nagrania nt sędziów popełniających błąd na ich nie korzyść.
0
@Barcasub, mnie też śmieszy ;) ale... gdybyś był osobą medialną mającą miliony followersów w społecznościówkach nie wiesz jakbyś się zachował. Dopóki dana sytuacja nie wydarzy się nam osobiście, nie ma nigdy 100% pewności jak się zachowamy. Choć faktycznie gość chyba dystansu do siebie nie ma ;)
0
@Barcasub, dystans do siebie, dystansem, ale chyba jednak trochę klub się niepoważnie zachował w tym wypadku. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek podobna sytuacja miała miejsce.
0
@BorzyKrzys, grubo ;)
0
@Kamiloza91, jednak martwi też praktycznie brak stworzonych okazji w drugiej połowie kiedy przegrywaliśmy. Sytuacyjny strzał Felixa i bramka Fermina i to chyba na tyle...
0
@dejwidn, poszło ;)
2
@Rust_Cohle, wydaje mi się, że wg savoir vivre można również jeść spokojnie rękoma.
7
Ależ szkoda, że ta bomba Felixa skończyła na słupku, a nie w siatce... ;/
0
@Cikaldinho10, kilka/kilkanaście meczów uratowanych>jeden zawalony. Tak dla mnie to wygląda.
13
Brak czerwonej kartki dla Mallorki to jest skandal. Podczas meczu było wiele innych emocji, ale teraz widząc to po raz kolejny to tak jak na studio w Eleven "bandyterka". Gość wchodzi ostro, a potem jeszcze po chamsku przydeptuje nogę Lewego.
0
Dziś ten mecz również pokazał jak uzależniliśmy się od Frankiego. Jego nieobecność była dziś najbardziej zauważalna aczkolwiek podczas Jego absencji nie możemy prezentować takiego chaosu. Danzel musi to jakoś poukładać.
11
Tak trochę z chłodniejszą głową chyba po prostu trzeba zaakceptować ten remis. Każdy zespół będzie tracił punkty. Graliśmy na prawdę na trudnym terenie (dosłownie). Szybka regeneracja i jedziemy z Sevillą. Vamos!
0
Xavi: Murawa była zbyt zroszona. Nie mogliśmy grać swojej gry.
0
@greedo, i Rajkovic wyciągający strzał Felixa.
0
Nurek Yamala niestety.
2
Jak Oni mogli jeszcze zrosić tę murawę? Przecież tam są już kur@a kałuże.
0
La Rambla w formie jak zawsze. Wszyscy do zmiany najlepiej.
0
MAtS dziś kiepsko. Wiadomix, że nie zawsze nas będzie ratował, ale dziś brał udział przy dwóch bramkach dla Mallorki. Przy drugim golu gdyby został w bramce to byłoby dalej 1:1.
1
Ponownie blok defensywny złożony z 5 defensorów. Ciekawe czy Danzel odrobił pracę domową i przygotował coś dziś na to rozwiązanie, o którym wiedział już od jakiegoś czasu.
0
@kuz, obyś miał rację ;)
0
@barcelonaLM, #mam nadzieję, że ten hashtag to ironia jak 90% postów tutaj ;)
1
@barcelonaLM, o co kaman?
0
Sevilla ostrzy pazurki przed starciem z nami.
1
@Ojciec5tkidzieci, tu nie chodzi o potrzebę trywialnej rozrywki bo w tym aspekcie pełna zgoda. Problem leży w tym, że wiele tych osób aktywnie uczestniczących w tych eventach są idolami dla młodych ludzi.
0
@ranger3120, bo hazard to ogólnie jest ryzyko c nie.