2

@Rastafarnianin, no i jeszcze rajd przez pół boiska przy golu Leo z Realem.

1

@JohnA, dzięki. Nie śledziłem po prostu i wywnioskowałem po tym jak go znosili na noszach. To zazwyczaj zwiastuje poważną kontuzję.

0

Czy ktoś ma informacje ile Portu będzie pauzował po faulu tego bandyty?

1

@norbi77, nie wiem co napisać... Trzymaj się!

0

@Benz, tutaj na Bambli wielu wykształconych, na poziomie, świadomych, a łykają wszystko co mówio w telewizorku ;)

0

@MarioVeB!, zdarza się czasem z Nimi stracić. Tylko u nas jest wielki lament o to pewnie.

0

@DLFCB, raczej "Francuzi" podbili InPost.

6

Harry, Harry. Harry Kane.

0

@draxidox, Grosik na trenera. Widać, że już lekcje u Sławka przy literatce były.

2

@FcPortoFan1999, i niemoralne.

1

Bardzo bym chciał by nasi w końcu zaczęli strzelać z dystansu. Fermin po raz kolejny pokazał, że ma świetnie ułożoną stopę.

1

@Matan_Zajcev, w long term niestety nasza waluta i tak traci cały czas i do euro i do dolara ;/

1

@Emhyr, a moim zdaniem to co dzieje się ostatnio z naszą kadrą i wszystkie problemy wokół powoduje, że cieszymy się choć z małego promyczka nadziei, a w tym danym momencie meczu to był zwiastun rychłej kolejnej bramki dla nas i przybliżenia się do awansu bezpośredniego na turniej w Niemczech. Zgadzam się w pełni z @Kinginiesta.

0

@Kinginiesta, ostatnio pisałem. Kraj jadem i kwasem płynący.

0

@Emhyr, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

0

Tak sobie słucham teraz jednego typka. Pearl Harbor i Izrael. Widzicie analogię?

0

@Rewolucja123, z Jego wypowiedzi chyba bardziej chodziło o centymetry w defensywie.

0

@jacobFCB, jedno z drugim powiązane, to chyba oczywiste.

3

Probierz uważa, że brakuje nam wzrostu w naszym Dream Team'ie.

0

@pt9, ogólnie pomaganie jest fajne, ale bezpośrednio dla potrzebujących. Nie wiem, ale jakoś po prostu nie ufam fundacjom i ile % tych pieniędzy dla potrzebujących bezpośrednio właśnie idzie w łapy fundacji...

0

Komitet Apelacyjny zredukował karę Nacho - obrońca Realu Madryt będzie mógł zagrać w El Clásico!

Na prawdę chce szanować naszego odwiecznego rywala, ale naprawdę czasem się po prostu nie da...

0

@LukaszFan, nie wystarczyło na Mołdawię.

0

@Barca1992, ja tam wolę emocjonującego się Borka, niż niektórych zamulaczy na Polsacie. Dziś miałeś alternatywę na Polsat Sport Premium.

3

Powiem Wam, że z każdym początkiem meczu siadam i trzymam kciuki za Reprezentację, ale jak słucham tych wywiadów pomeczowych, że Oni znów nie wiedzą co się stało to mnie krew jasna zalewa...

0

Nie żebym miał coś do Probierza, ale zanim wszystko było okej to klata do przodu i żarciki na konferencjach, a teraz przy wywiadzie jak zbity pies. Jak to wszystko się szybko zmienia.

0

Jacek Kurowski skubaniec ma prawie 2m wzrostu. Nie wiedziałem, że taki wielki chopok.

0

Te stałe fragmenty. Oni zawsze wiedzą, że rywal jest grożny... i? Tracą bramkę po stałym fragmencie.

0

Czy nie mogliśmy tak zagrać od początku jak przez ostatnie kilka minut? Mam nadzieję, że Probierz im właśnie robi z dupy jesień średniowiecza.

0

Kur@a. Milik nawet nie potrafi trafić w naszym polu karnym... Ale to był kwadrat.

0

Ten Nicolaescu to jest naprawdę kozak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?