esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tomek "Kiler" Hajto i Jego "chaotyzm" w roli głównej.
0
Xavi: Boimy się zmierzyć z każdym rywalem w 1/8 finału skoro Porto, średniak Europejski potrafi nas zdominować na naszym stadionie.
0
@JimMorrisonFCB, truskawka na torcie.
1
Jeśli Atleti utrzyma stabilną formę, a my zagramy tak jak dziś, czyli chaotycznie to nie mamy większych szans i narracja zmieni się do walki o top4, a nie o mistrzostwo.
0
@Keriox, brawo Roberto!
10
João Cancelo z idealną notą od SofaScore, Lewandowski z większą liczbą strat niż celnych podań [Statystyki i ciekawostki pomeczowe]
Robert bije kolejne rekordy.
1
@Sienkiewko, najlepszego i życzymy sobie tego samego :)
1
@NeroTFP1, taktyczny.
3
@LaLigaPD, można umierać.
1
@Veysel, również chcę w to wierzyć.
1
SkySport: Bayern Monachium jest bardzo zainteresowany Ronaldem Araujo
Odejście Uruguayo byłoby kwint i esencją wszystkiego.
1
@Stinger_, "potrzymaj mi piwo" - powiedział trener Michał Probierz.
0
Ryoyu właśnie komuś kupon chyba zepsuł.
0
@Emhyr, say whaaaaat!?
0
Czy ja dobrze usłyszałem? Czy studio Eurosportu powiększyło się o kolejnego Kota?
3
"I jest kwalifikacja Dawida"
Jak szybko zmieniają się priorytety...
38
"Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo."
- Powiedział w pomeczowym wywiadzie Florentino Perez.
2
#Mamdość (brak reszty komentarza)
0
Moja cierpliwość w oglądaniu meczów tego zespołu na prawdę jest na włosku (od kilku lat). Czerpanie radości
z meczów mija się z celem. Mówię sobie już tak od jakiegoś, ale sama ta myśl, która przechadza się po
mojej głowie woła o pomstę do nieba w moim przypadku...
0
Zagra jutro Haaland od początku? Macie jakieś inside info?
0
@tristan87, coś Ty chłopie uczynił...
2
Nie rozumiem szukania dziury w całym a propos tej konsultacji Konfederacja-PiS. Bosak w sumie spoko powiedział, że to z wyrazu szacunku. Być może było im też głupio po opublikowaniu zaproszenia od Morałekiego. Myślę, że spotkają się, ale nic z tego nie wyniknie. Nie jestem wyborcą Konfederacji btw.
2
@Popitek12, przyjaciela próbowałbym postawić do pionu (po prostu co odpierd%@#) i jak reaguje kobieta to też ważne. Ogólnie czysto hipotetycznie chora akcja i nie życzę nikomu.
0
@Lionel_Messi10, Ród Smoka z tego co mi wiadomo dzieje się wcześniej, ale jeszcze nie oglądałem.
0
@FcPortoFan1999, wiem, że kiedyś tam pracowała, ale odkąd jest w Polsacie Ona ma problemy z wysłowieniem się za każdym razem ;/
0
Ależ Kounde przedziurawiony przy drugiej bramce dla Greków.
0
Paulino Czarnoto-Bojarska, nie obraź się jeśli to czytasz, ale od wielu miesięcy wykonujesz swoją pracę tragicznie.
0
@zodiak_10, matko bosko częstochosko.
1
@Pawel13sz, wcześniej pytałem to mnie wyjaśnili, że będzie więcej w szpitalu leżał i w sumie mogą mieć rację.
0
@BorzyKrzys, (brak komentarza).